Reklama maknuta zbog krsenja pravila

Započeo Sarma SAMP, Novembar 04, 2010, 14:22:13 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 21 gostiju pregledaju ovu temu.

ako je demir, Crow ili marko tu owner niko ti nece doc jer ga svi samperi mrze koji igraju :P
Poslednja Izmena: Novembar 08, 2010, 11:55:06 PRE PODNE od ..:::Eu:::...Nicky_Boss
skype: marko.pintaric1 :)

BalkanGaming


Citat: cookie poslato Novembar 08, 2010, 11:52:50 PRE PODNE
Citat: Dude poslato Novembar 08, 2010, 01:21:19 PRE PODNE
Citat: Sarma SAMP poslato Novembar 08, 2010, 00:52:30 PRE PODNE
heheheh...trikovi i crna magija brate...ma to se mora je**t sa textdrawcreate, textdrawtextsize, textdrawusebox, i text drawboxcolor

nemogu ti objasnit jer je to malo ujebano. ja sam nekako uspio jedva, odi na server pa isprobavaj, to sam radio 12 sati xD...al eto sexi ispalo :D

trikovi i kopiranje sa ch ucitavanja... nemoj samo pametovat da nisi to kopirao... nadalje countryside ideja, uopce ti nije originalna, i sam si igrao samparena countryside, tako da pises [cenzura]osti...
1. Ime nevalja.
2. Mnogo mnogo kopiras.
3. Mislis da ces imat raje ako kopiras ?
i
4. Demir i ti .....

ja i demir nismo nista spojili...on je mene samo dodao i nis vise...ja sam rekoda cu ga zvat na testiranje...ali sada kada znam kakav je necu imati nista sa njime...stoga hvala na tome sto ste o demiru rekli :)

to sto je on reko da smo se spojili ja to nis neznam...ja nema sanse da se s imime spajam a sada kada znam kakav je damir jos manje sanse sa njime...

i 1% je kopiran i tj nije kopiran...vidio sam ja ono sa ch sa ucitavanja na jos jednom serveru ali nisam to prije znao napraviti...kada se ch otvorio samo sam se sjetio da bi dobro i to bilo na mom serveru...ostalo nis nije kopirano...negdje sam pokupio ideje i doradio ih kao sto su svi skripteri...ostalo je originalno u sto ce te se uvjeriti :)...

hvala :)
Poslednja Izmena: Novembar 08, 2010, 12:11:08 POSLE PODNE od Sarma SAMP

kao sto rekoh, kopiras decko, i to je istina, gledas druge servere i kopiras... sto se tice da si vidio to ucitavanje jos negdje pricas gluposti, to sam ja napravio po uzoru na intro kakav je za SA i VC GTA... naravno samo nisam mogao kose linije vuci... Ono sa desne strane si kopirao o Correllia, informacije o liku... a sto se tice ideje to si isto kopirao kao sto vec rekoh sa countryside samparene... toliko o unikatnom modu...

diler sistem, hobi poslovi, atm sistem, konkurentne banke, konkurentni davaoci usluga za mobitele, originalne map edicije, originalni bizz, house i rent sistem (dobro ti sistemi i nisu moja ideja vec postoje, ali ja sam ih naskriptao od 0), originalan zatvor, bolnicki sistem, jos mnoge RP stvari, originalan ban sistem (na odredeno vrijeme, vec postoji al ovaj sam ja naskriptao), antiweap sistem (na serveru se mogu kupiti sva oruzja dostupna u san andreasu ali ukloliko si igrac stvori anticheat to detektira)...

server nije 100% originalan gledajuci ideje, nemogu cijeli server ja smisliti jer topla voda vec postoji, temelje sam ja kopirao od drugih servera, bizz, kuce, neke poslove i to...ali dodao sam i originalne stvari...kada kazem da je originalan ne smatram da su ideje originalne...sve vec negdje postoji nego smatram da je skripta poceta od 0. mislim da ce skripteri koji dodu na server prepoznati originalnu skriptu od 0 :)

Pricekajte da se server otvori pa cemo vidit sto ce biti :)...ja sam trudio oko njega pa ako neuspije skripta ce biti za download :)

cristiane

Ako sam dobro primjetio server je na 12slotova,a pravis orginalan mod nadam se da ce ti doc 12 igraca 6 admina i 6 gmastera

Citat: cristiane poslato Novembar 08, 2010, 13:33:15 POSLE PODNE
Ako sam dobro primjetio server je na 12slotova,a pravis orginalan mod nadam se da ce ti doc 12 igraca 6 admina i 6 gmastera
O jes paglu , pratis li ostale postove?

Citat: Dude poslato Novembar 08, 2010, 12:26:03 POSLE PODNE
kao sto rekoh, kopiras decko,

Djuro kad bi se tako gledalo mnogi strani serveri su to naptavili prije tebe i sada oni mogu rec da ti kopiras od njih ITD


slika by NaNx


www.balkan-city.info
vidi vise i osjeti razliku

ovo kako gledam cak mi se vise sviÄ'a od croherze XD... :-\

1= Djuro nije posteno sto ga crnis sa suvisnim komentarima.
2= Ne svidja mi se seoska radnja,to je bilo na samp areni i nikome se nije dopadalo
3= dolazim na otvaranje 100%

Citat: Ante_Dracar aka Lopa poslato Novembar 08, 2010, 14:56:36 POSLE PODNE
1= Djuro nije posteno sto ga crnis sa suvisnim komentarima.
2= Ne svidja mi se seoska radnja,to je bilo na samp areni i nikome se nije dopadalo
3= dolazim na otvaranje 100%
To nisu suvisni komentari to je samo cista realnost, a ja mislim da ima pravo biti realan
Kristijan Stipić

Super je odlicno je, bas je dobra seoska radnja, nisam skuzio, ali bilo bi dobro da je moguce svugdje ici, ali da su 2/3 sela glavna, uostalom nije bitno, i zasto vas se vecina to kurci i sere po njemu a vidi se da se trudio, ima dobre ako ne i odlicne sisteme, ako je kopirano ok, svugdje je nesto kopirano i nije bitno, to je samo zato sto je radeno od 0% i izvrsno napravljeno, samo zavidite covjeku i pljujete jer niste bolji, na otvorenju sam sigurno, osim ako nebudem na treningu, ali nadam se da cu biti vas igrac
X-Zone server je u izradi, i bit ce uskoro otvoren... Vise informacija na forumu.
Mod je u izradi, stavljene su gotovo sve stvari, neke se doraduju...
Mogu potvrditi da su na modu odlicne RP skripte, testao sam, i stvarno nisam mogao vjerovati...
Napravili smo nesto sto su na GFu govorili da se nemoze.
Uglavnom, server ce biti za koji tjedan biti otvoren, mozda i prije, predstavit cemo vam se na forumu, ali do tada...

Forum: www.x-zone-samp.com
Tu ce te naci stvari koje vas zanimaju i vidjeti da imamo i odlican forum, koji je doraden, znat ce se prije otvorenja tokom dana dogadati updatei na forumu...
Toliko od mene... Posjetite nas. Server je trenutno zakljucan.

Cobra 11

meni se ovo svida......i te slike...jest da je kopirao od Djure....ali to je "normalno"...uvijek neko kopira od nekoga....samo ako si spajao s Demirom,kao sto su neki rekli....onda se mos pozdravit sa serverom...i modom i svime.....

1.Lik kopira,
2.Nema postenu domenu,web,forum
3.Djuro ima pravo
4.Lik daje 10K Svakom liku ko dovede svog frenda na srv,et to mi puno govori o tome kakav je SRV!
5.Ovaj SRV ce zivijeti MJ dana i onda ko i svi ostali ;(

Pozdrav  ;) Doci cu na otvaranje da vidim ovaj tvoj unikat mod  :) kao da  ste cure  :'(  pricate kao da se niste videli 100god. demir vamo demir tamo.... i da sretno sa serverom  8)