Reklama maknuta zbog krsenja pravila

Započeo Sarma SAMP, Novembar 04, 2010, 14:22:13 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Sarma SAMP poslato Novembar 08, 2010, 00:52:30 PRE PODNE
heheheh...trikovi i crna magija brate...ma to se mora je**t sa textdrawcreate, textdrawtextsize, textdrawusebox, i text drawboxcolor

nemogu ti objasnit jer je to malo ujebano. ja sam nekako uspio jedva, odi na server pa isprobavaj, to sam radio 12 sati xD...al eto sexi ispalo :D

trikovi i kopiranje sa ch ucitavanja... nemoj samo pametovat da nisi to kopirao... nadalje countryside ideja, uopce ti nije originalna, i sam si igrao samparena countryside, tako da pises gluposti...

Citat: Sarma SAMP poslato Novembar 08, 2010, 00:52:30 PRE PODNE
heheheh...trikovi i crna magija brate...ma to se mora je**t sa textdrawcreate, textdrawtextsize, textdrawusebox, i text drawboxcolor

nemogu ti objasnit jer je to malo ujebano. ja sam nekako uspio jedva, odi na server pa isprobavaj, to sam radio 12 sati xD...al eto sexi ispalo :D

Ma znam ja sve ono da napravim ali kako si ubacio onu sliku me interesuje :-*

Correlli

Citat: Sarma SAMP poslato Novembar 08, 2010, 00:52:30 PRE PODNE
heheheh...trikovi i crna magija brate...ma to se mora je**t sa textdrawcreate, textdrawtextsize, textdrawusebox, i text drawboxcolor

nemogu ti objasnit jer je to malo ujebano. ja sam nekako uspio jedva, odi na server pa isprobavaj, to sam radio 12 sati xD...al eto sexi ispalo :D

TO si radio 12 sati? Jel to neka Å¡ala?

CitatTO si radio 12 sati? Jel to neka Å¡ala?

Hahha da i ja se cudim pa tu nema sta raditi 12 sati,ja isto radim svoj mod i imat cu extra login i sve to i znam da za taj jedan nema tu sta 12 sati raditi xd...

Ma sve je to Super!
Nego ce reci neko kako se slike ubacuju xD... :D
â"Œâˆ©â"(â—•_â—•)â"Œâˆ©â"

Respect to: (à¥"_à¥") - ČιѕÑ,σ яÑ"кяÑ"αÑ,ινησ - (à¥"_à¥") , [Saw]BloodMaster

â"Œâˆ©â"(â—£_â—¢)â"Œâˆ©â"

Super je sve, dobro je da ima jos neko ko ce da se trudi i da pokusa nesto :ave

recimo to ovako...namjestio sam igraca da bude na toj poziciji, doda ta dva objekta kamioncic i stablo, i napravio rupu u text drawu...:)

a ovo 12 sati to je, jer radio sam autologin sistem po IP-u, sto i nije tako komplicirano, nego komplicirano je bilo napraviti ovaj textdraw, posto nisam bas najbolji u ovim x i y koordinatama nekuzim bas pa sam iskusavao 1000 varijanti tako da mi je stvarno puno trebalo S:

evo nas prijatelj sa croherze lijepo je gore nes objasnio, pa je, ideju sam dobio kada sam dosao na chrp 3.0 :)...al nadam se da ce i oni pokupiti par ideja kada dodu na moj server...country nije originalan naravno, napravio ga je rockstar games naravno, ali moja skripta je originalna nadam se da cete se uvjeriti nakon sto ju objavim za download :)
Poslednja Izmena: Novembar 08, 2010, 10:38:10 PRE PODNE od Sarma SAMP


Citat: Sarma SAMP poslato Novembar 08, 2010, 10:33:22 PRE PODNE
recimo to ovako...namjestio sam igraca da bude na toj poziciji, doda ta dva objekta kamioncic i stablo, i napravio rupu u text drawu...:)

a ovo 12 sati to je, jer radio sam autologin sistem po IP-u, sto i nije tako komplicirano, nego komplicirano je bilo napraviti ovaj textdraw, posto nisam bas najbolji u ovim x i y koordinatama nekuzim bas pa sam iskusavao 1000 varijanti tako da mi je stvarno puno trebalo S:

evo nas prijatelj sa croherze lijepo je gore nes objasnio, pa je, ideju sam dobio kada sam dosao na chrp 3.0 :)...al nadam se da ce i oni pokupiti par ideja kada dodu na moj server...country nije originalan naravno, napravio ga je rockstar games naravno, ali moja skripta je originalna nadam se da cete se uvjeriti nakon sto ju objavim za download :)
Objavi je! :P

Correlli

Citat: Sarma SAMP poslato Novembar 08, 2010, 10:33:22 PRE PODNE
a ovo 12 sati to je, jer radio sam autologin sistem po IP-u, sto i nije tako komplicirano, nego komplicirano je bilo napraviti ovaj textdraw, posto nisam bas najbolji u ovim x i y koordinatama nekuzim bas pa sam iskusavao 1000 varijanti tako da mi je stvarno puno trebalo S:

Zato postoje Text Draw Editori.

ma objavit cu vam je, ali samo dijelove...cijelu mozda kada dodemo do verzije 5.0 xD....heheheh...a isto mi je prodo je il objavio...ovako je prodam ako server uspije za 500kn i ona ce biti objavljena...:P


Citat: RedMan poslato Novembar 08, 2010, 11:33:55 PRE PODNE
ÄŒem 12slotova na serveu? :o

ocekujemo da ce server uspit pa eto malo 12 slotova bi bilo dosta xD...ma to sam kupio vec prije mjesec dana...bojim se da mi ne istekne jer cu dobir novi IP...sada cu kupiti sa 200 slotova jer vidim da vam se svida server pa se nadam da cete ostati igrati. 12 mi trebalo za testirati vamo i tamo malo...za frendove zvat na server da se zajebavamo malo i tako :)

Cuo sam da imate veze sa onim Demirom nesto da ste se spajali sta ja znam...
Ako je tako jos jedan Fail...
www.greencountry.co.cc
Trazimo lidere organizacije !!!
Radnja u 2 Sela , BlueBerry i Dillimore ...

BalkanGaming

Citat: Dude poslato Novembar 08, 2010, 01:21:19 PRE PODNE
Citat: Sarma SAMP poslato Novembar 08, 2010, 00:52:30 PRE PODNE
heheheh...trikovi i crna magija brate...ma to se mora je**t sa textdrawcreate, textdrawtextsize, textdrawusebox, i text drawboxcolor

nemogu ti objasnit jer je to malo ujebano. ja sam nekako uspio jedva, odi na server pa isprobavaj, to sam radio 12 sati xD...al eto sexi ispalo :D

trikovi i kopiranje sa ch ucitavanja... nemoj samo pametovat da nisi to kopirao... nadalje countryside ideja, uopce ti nije originalna, i sam si igrao samparena countryside, tako da pises [cenzura]osti...
1. Ime nevalja.
2. Mnogo mnogo kopiras.
3. Mislis da ces imat raje ako kopiras ?
i
4. Demir i ti .....