[INC] H_Countdown v1.1 ( Countdown sustav )

Započeo Slay, Novembar 01, 2010, 18:07:41 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

[H]Countdown v1.1

FUNKCIJE:

StartCounting(playerid,sek);
playerid = ID igraca kojem ce se odbrojavati
sek = sekundi koliko ce se odbrojavati ( vremenski )

CALLBACKS:

public OnPlayerCountEnd(playerid)

Ovaj callback se poziva kada counting ( odbrojavanje ) dode do '0'




SCREENSHOT:




CREDITS:

Y_Less - YSI & foreach
[H]265 a.k.a. ExtremePower





VERZIJA: 1.1

Od sada je ova skripta kompaktibilna sa h_jezik. To znači da ako hoćete koristiti ovu skriptu morate koristiti i ovu: http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=25419.0


  • U ovoj verziji je ispravljen mali bug, pojednostavljeno i poboljÅ¡ano: Od sada kada countdown doÄ'e do 0 timer se ubija ( gasi ). Gasi se na izlasku igrača iz igre i ubija se kada se mod ugasi. TakoÄ'er je poboljÅ¡ano to Å¡to sa YSI ( y_hooks ) sam hook-ao par callbackova tako da viÅ¡e netrebate niÅ¡ta dodavati naknadno u vaÅ¡ mod da bi ovaj INC radio.
  • Spojio sam ovaj INC sa h_jezik INC file-om to znači da ako vam je jezik postavljen na balkanski onda će vam countdown pokazivati 'vrijeme: %d' a ako je na drugi jezik npr. engleski onda će pisati 'Time lef: %d'




DOWNLOAD:




KOMENTAR:


  • Ovo je jedna jako mala i jednostavna skripta koja vam nudi jednu jako zanimljivu mogucnost a to je odbrojavanje sekunda! Ideja mi je dosla kada sam pravio jednu admin FS i kada sam napravio /jail komandu i onda mi je palo napamet da napravim neki system s kojim cu sa jednom naredbom napraviti odbrojavanje.


  • UPDATE: 12.6.2011
[/list]
Poslednja Izmena: Jun 12, 2011, 21:13:16 POSLE PODNE od [H]265
Kristijan Stipić

predobro TNX! :D
Ajde napravi neki GF edit za BS :P

Citat: RedMan poslato Novembar 01, 2010, 18:17:06 POSLE PODNE
Ajde napravi neki GF edit za BS :P
Je ko da nemam pametnijeg posla nego gubit vrijeme na mutave GF editove :) ali mozda neki mode nabacim uskoro vidjet cemo ;)

Ovu skriptu sam radio sve ukupno: 5 minuta ^^
Poslednja Izmena: Novembar 01, 2010, 18:20:25 POSLE PODNE od [H]265
Kristijan Stipić

Citat: [H]265 poslato Novembar 01, 2010, 18:18:52 POSLE PODNE
Citat: RedMan poslato Novembar 01, 2010, 18:17:06 POSLE PODNE
Ajde napravi neki GF edit za BS :P
Je ko da nemam pametnijeg posla nego gubit vrijeme na mutave GF editove :) ali mozda neki mode nabacim uskoro vidjet cemo ;)
Too EP :D
Jedva čekam ;)

Citat: Luka P. poslato Novembar 01, 2010, 18:21:19 POSLE PODNE
Citat: [H]265 poslato Novembar 01, 2010, 18:18:52 POSLE PODNE
Citat: RedMan poslato Novembar 01, 2010, 18:17:06 POSLE PODNE
Ajde napravi neki GF edit za BS :P
Je ko da nemam pametnijeg posla nego gubit vrijeme na mutave GF editove :) ali mozda neki mode nabacim uskoro vidjet cemo ;)

Izdajico! Petljat ćeš se s GF-om??? :O
Nisam ja reko da ce biti GF ili RP mode ali neki cu staviti one iz kucne kolekcije npr. EFS koji sam radio prosle godine ali jos uvjek bi bio jedan od boljih servera da sam ga otvorio to je sigurno, dok mexico mi je bio prvi put da sam radio sa editom i ofc. da je bio zbugan ali uskoro ce se i to sve popraviti
Kristijan Stipić

Odlicno .. svaka cas .. iako ja vec imam svoj countdown system..

Citat: [H]265 poslato Novembar 01, 2010, 18:18:52 POSLE PODNE
Citat: RedMan poslato Novembar 01, 2010, 18:17:06 POSLE PODNE
Ajde napravi neki GF edit za BS :P
Je ko da nemam pametnijeg posla nego gubit vrijeme na mutave GF editove :) ali mozda neki mode nabacim uskoro vidjet cemo ;)

Imas pravo .. ja sam poceo radio svoj RP gm od 0 (naravno sve svoje systeme pravim nanovo ) , i morao sam odbacit svoj edit od 65 k linija ... 
Vikend je policija nas hvata,
vikend je ode cijela plata,
oko nas stvari ukradene,
sve smo dali na planove i sheme..
||||:=:=:=:=:=:=::=:=:=:=:=:=:=:THE IVEX:=:=:=:=:=:=:=:=:=::=:=:=:=:=:=::=:|||| 


PS: Ne saljite mi nikakve pm jer neodgovaram na njih! Ako trebate nes pitajte ove pr0 skriptere pa neka vam kazu!Hvala !

error 004: function "OnPlayerCountEnd" is not implemented

kako da resim?

Citat: [ST]ivex â†' ♫ poslato Novembar 01, 2010, 19:10:59 POSLE PODNE
Odlicno .. svaka cas .. iako ja vec imam svoj countdown system..

Citat: [H]265 poslato Novembar 01, 2010, 18:18:52 POSLE PODNE
Citat: RedMan poslato Novembar 01, 2010, 18:17:06 POSLE PODNE
Ajde napravi neki GF edit za BS :P
Je ko da nemam pametnijeg posla nego gubit vrijeme na mutave GF editove :) ali mozda neki mode nabacim uskoro vidjet cemo ;)

Imas pravo .. ja sam poceo radio svoj RP gm od 0 (naravno sve svoje systeme pravim nanovo ) , i morao sam odbacit svoj edit od 65 k linija ... 
Ista situacija i kod mene ;)
Citat: David Škrbić poslato Novembar 01, 2010, 21:02:11 POSLE PODNE
error 004: function "OnPlayerCountEnd" is not implemented

kako da resim?

u svom GM stavi ovo

public OnPlayerCountEnd(playerid)
{
        return true;
}


i tu stavis naredbe sta ce se dogoditi kada sekunde dodu na '0'
Kristijan Stipić


Svaka Cast Extreme. Zna se ko je Stara Skola skriptanja!!! :D Pozdrav od Plawog!!! ;)

Citat: Deniro poslato Novembar 02, 2010, 20:16:55 POSLE PODNE
Svaka Cast Extreme. Zna se ko je Stara Skola skriptanja!!! :D Pozdrav od Plawog!!! ;)
hahaha :) hvala svima na komentarima
Kristijan Stipić

E odo sad praviti zatvor system fs pa cu je vamo staviti i koristicu ovo tvoje jer mi se svidja :)


Skripta UPDATE-ana na verziju 1.1 pogledajte glavni post i pročitajte više o update-u :)
Kristijan Stipić