[pomoc] datum i vrijeme

Započeo shooter, Oktobar 08, 2024, 17:42:05 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pitanje/savjet: znaci na kucnom srv su mi datum i vrijeme uredu, dok na hostu ne pase ni datum ni vrijeme, datum je 1 dan iza a sad kasni 3 sata, npr. danas 8.10.2024. u 15:30 meni bi na hostu prikazivalo 7.10.2024. 13:30 ... koje je rijesenje za to?
Opširnije: Vaš odgovor
Dodatno: Vaš odgovor

https://github.com/0xWhyd/gmtime

#define AUTO_SETUP
#include <gmtime>

public OnGameModeInit() {

SetTimeZone(2);

return 1;
}

//Upotreba
new sati,minuti,sekunde;
gettime(sati, minuti, sekunde);
Poslednja Izmena: Oktobar 08, 2024, 18:29:01 POSLE PODNE od V01D Razlog: fix

Rijesio sam to drugacije ali sad sam primjetio jedan drugi problem
Naime svakog sata server izbacuje ranom vremensku prognozu i vrijeme i sve radi dobro dok ne dode do 21, kad je na 21h onda mi sve postane rozo ili tako neka boja, kad premjestim vrijeme na 20 sve je dobro... lijepo se opet sve vidi... znaci peoblem je na 21,22,23 h..

Citat: shooter poslato Oktobar 09, 2024, 20:00:43 POSLE PODNERijesio sam to drugacije ali sad sam primjetio jedan drugi problem
Naime svakog sata server izbacuje ranom vremensku prognozu i vrijeme i sve radi dobro dok ne dode do 21, kad je na 21h onda mi sve postane rozo ili tako neka boja, kad premjestim vrijeme na 20 sve je dobro... lijepo se opet sve vidi... znaci peoblem je na 21,22,23 h..
To je sad totalno nevezano za temu.

A problem je kombinacija weather i time, gta vjerovatno nema predvidjeno to, tako da samo promeni weather