Pomoc u vezi teksta

Započeo [ᴍᴜꜱᴛɪᴋ ᴍᴀᴘᴘɪɴɢ], Septembar 30, 2024, 19:36:20 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Jel moze neko da mi pomogne kad fazon pravim logo sve pet na VW pokusam da stavim neki fazon broj slovo bilo sta na winbdings 1 ili 2 nista ne radi a na winbdings i webdings sve okej radi ako moze ko pomoci kako da mi radi i to prvo, nadam se da me neko skontao ;D


Citat: [ᴍᴜꜱᴛɪᴋ ᴍᴀᴘᴘɪɴɢ] poslato Septembar 30, 2024, 19:36:20 POSLE PODNEJel moze neko da mi pomogne kad fazon pravim logo sve pet na VW pokusam da stavim neki fazon broj slovo bilo sta na winbdings 1 ili 2 nista ne radi a na winbdings i webdings sve okej radi ako moze ko pomoci kako da mi radi i to prvo, nadam se da me neko skontao ;D
Jesi li pogledao ovo?
klikni ovdje

Citat: K ROSE poslato Oktobar 02, 2024, 22:14:06 POSLE PODNEJesi li pogledao ovo?
klikni ovdje

Da da, ali opet ne radi mi webdings 1 i webdings 2 u /text al jbg sta je tu je izgleda da nema rijesenja

Citat: [ᴍᴜꜱᴛɪᴋ ᴍᴀᴘᴘɪɴɢ] poslato Oktobar 03, 2024, 14:38:41 POSLE PODNEDa da, ali opet ne radi mi webdings 1 i webdings 2 u /text al jbg sta je tu je izgleda da nema rijesenja
Probaj da reinstaliras td i samo mape saveane prebaci nazad
Sta sam ja vama kriv

Citat: Trivanovic poslato Oktobar 03, 2024, 15:39:59 POSLE PODNEProbaj da reinstaliras td i samo mape saveane prebaci nazad
Probao, ne radi hvala svakako