Reborn Community ( 0.3.7 + O:MP)

Započeo trifun, Septembar 20, 2024, 17:24:13 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.





Pozdrav svima. Nagon duzeg vremena, odlucio sam da napravim post ovde na BALKAN SAMP-u koji ce pratiti sam razvoj Reborn SA:MP servera. Imao sam dilemu da li da uopste otvaram temu, ali kako projekat napreduje, kako se iz dana u dan sve vise stvari implementira i kako generalno ceo projekat napreduje, odlucio sam da cu taj napredak podeliti sa vama. Za pocetak, odmah da naglasim, ne znam kada ce sve moje zelje biti ispunjene i kada ce doci do opena servera. Trudim se da to bude sto pre, ali prosto skola i obaveze mi ne dozvoljavaju da toliko radim na modu. Dajem sve od sebe, da svakog dana odradim po nesto, pa ce se na duzi vremenski period to nakupiti, gde naravno moram mnogo vremena izdvojiti za neke povece sisteme, sto zbog samog osmisljavanja istih, te do samog testiranja(ukoliko je to moguce 1v1). Na projektu sam krenuo da radim krajem januara ove godine, tako da je do danas odradjeno podosta stvari, glavni neki sistemi su zavrseni, gde su ostale samo sitnice... Gledam da ono sto je meni kao igracu smetalo popravim, da onome ko bude igrao i provodio vreme na serveru bude lakse i zanimljivije da obavlja poslove/pljacka/zabavlja se itd..

Nakon ovog kratkog uvoda, podelio bih sa vama par informacija, koje ce se vremenom menjati. Sto od vrhovne komande pa do nekih sistema, kojima ce trebati redesign i rework.

Vrhovnu komandu za sada cine:
Trifun(Founder), RomaN(Skripter), Daz(Vlasnik), Lemmy(Vlasnik), Hodzic(CM) .

Da nije ovih ljudi(izvan Romana i mene), ovaj servera ne bi bio tu gde jeste sada. Uz njihove ideje, njihovo vreme koje su potrosili na testiranju bagova, uspeli smo da dodjemo do ovde. Samim time, formiran je dizajn 'Beta Test' tima, tima ljudi koji su tu u samom pocetku projekta i koji su potrosili vreme da bi bi pomogli na nacine koji su gore navedeni.



Citat servera je "Little beginnings sometimes have great endings.", koji je prisutan kao i ingame na samom serveru, tako i na nasem portalu-u.

Zaboravio sam da napomenem, gamemode je prebacen na Open.MP. Razlog? Voleo bih da budemo u toku sa najnovijim desavanjima na SAMP sceni, makar cak bili i test site samog open.mp-a.

Na Facebook stranici je vec postavljen jedan sneak peek, tj. slika vinewood znaka.



Trudio sam se da ne davim mnogo, da u kratkim crtama kazem nesto o samoj zajednici i modu.

Hvala Vam ako ste stigli do ovde. Svako dobro.



REBORN!
 U nove pobede!
skazy42O

42O DayZ - Owner
- 42o.gg



Neka je sa srecom server.
Ja cu da se dotaknem vaseg weba.
Ko god je radio response, nije ga uradio kako treba, ako ga je uopste radio. Nisam ulazio sa inspect jer sam preko telefona. Popravite to.
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Citat: markosimic poslato Septembar 21, 2024, 12:38:01 POSLE PODNENeka je sa srecom server.
Ja cu da se dotaknem vaseg weba.
Ko god je radio response, nije ga uradio kako treba, ako ga je uopste radio. Nisam ulazio sa inspect jer sam preko telefona. Popravite to.
I dalje nisam skužio šta je sa responsive, izgleda da nisam malo bolje pogledao

Citat: ivodev45 poslato Septembar 21, 2024, 17:07:28 POSLE PODNEI dalje nisam skužio šta je sa responsive, izgleda da nisam malo bolje pogledao

https://imgur.com/a/ZYtiQvM
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.


Podrska
𝔅𝔢𝔨𝔞 𝔐𝔞𝔭𝔢𝔯  🗺�
Kreiram jedinstvene i detaljne mape za SAMP roleplay servere.

Pozdrav svima. Postavljen je novi sneak peak na stranici.
[ KLIK ZA SNEAK PEAK ]




[1] Offtopic

Citat: markosimic poslato Septembar 21, 2024, 12:38:01 POSLE PODNENeka je sa srecom server.
Ja cu da se dotaknem vaseg weba.
Ko god je radio response, nije ga uradio kako treba, ako ga je uopste radio. Nisam ulazio sa inspect jer sam preko telefona. Popravite to.
Trebalo bi da je dati problem resen :)



Citat: trifun poslato Septembar 24, 2024, 22:36:03 POSLE PODNE
Pozdrav svima. Postavljen je novi sneak peak na stranici.
[ KLIK ZA SNEAK PEAK ]





Poznat nesto spawn , odakle ste ga ukrali 🙈💜 podrskaaa , da i mi dobijemo jedan open.mp balkanski server 👌🏼👌🏼
Heaven Community [IN PROGRESS]