[ PRODAJEM ] Mobilni radar (Na vozilu) - Filterscript

Započeo Goxy_Brateu, Avgust 11, 2024, 12:07:12 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Pozdrav svim clanovima,



Postavljanje Radara:

Igrač može postaviti radar na (LSPD ili po zelji kupca ) vozilo korišćenjem komande /postaviradar.
Radar se ne može postaviti ako igrač već ima aktivan radar ili ako je previše blizu drugog radara (manje od 200 metara).
Kada se radar postavi, kreira se objekt radara na krovu vozila, a motor vozila se automatski isključuje.

Postavljanje Parametara:

Igrač može postaviti ograničenje brzine koristeći komandu /postaviparametre.
Dozvoljeno ograničenje brzine je između 30 i 130 km/h.
Ako su parametri brzine nepostavljeni, radar neće biti aktivan i obavestiće igrača da ih mora postaviti.

Provera Prekoračenja Brzine:

Skripta kontinuirano proverava brzine svih vozila u opsegu radara.
Ako vozilo prekorači brzinu za više od postavljenog ograničenja + tolerancija od 5 km/h, radar će "uslikati" vozilo.
Kazna se računa kao $70 po kilometru na sat preko dozvoljene brzine (bez tolerancije).

Kazna:

Igraču koji prekorači brzinu kazna se automatski oduzima od trenutnog iznosa novca.
Kazna može dovesti do negativnog stanja novca.

Poruke Igračima:

Igrač koji prekorači brzinu dobija poruku sa informacijom o brzini, dozvoljenom ograničenju, iznosu kazne, i informaciji da je uzeta u obzir tolerancija od 5 km/h.
Vlasnik radara dobija obaveštenje o svakom vozilu koje je prekoračilo brzinu u dometu njegovog radara.

Deaktivacija Radara:

Ako se vozilo pomeri sa inicijalne pozicije, radar se deaktivira i igrač dobija obaveštenje.
Kada se vozilo pokrene (motor upali), radar se deaktivira iz bezbednosnih razloga.
Takodje kada igrac napusti server radar se unistava sa vozila.

POGLEDAJTE PREZENTACIJU NA VIDEU
PREZENTACIJA SISTEMA

Ukoliko ste zainteresovani za kupovinu javite nam se u inbox stranice.
Lep Pozdrav.



Lepo, korisno, vredi kupiti iskreno.

Nista toliko vau iskreno za one koji znaju samo po principu sta je receno/prikazano kako se to moze uraditi. Jedino sto bih izmenio je objekat, nekako je van realisticnog.

Srecno sa prodajom.
Poslednja Izmena: Avgust 11, 2024, 15:53:50 POSLE PODNE od markosimic
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Citat: markosimic poslato Avgust 11, 2024, 15:52:17 POSLE PODNELepo, korisno, vredi kupiti iskreno.

Nista toliko vau iskreno za one koji znaju samo po principu sta je receno/prikazano kako se to moze uraditi. Jedino sto bih izmenio je objekat, nekako je van realisticnog.

Srecno sa prodajom.
Hvala na lepim recima. Nisam uspeo da nadjem nijedan adekvatan objekat da moze sa dve strane da radi (Dupli aparat). Ovaj Pickup ima zig kamere sa dve strane pa sam zato to koristio. Inace rado da napravim neku izmenu, razmisljao sam da uradim manuel object ali onda je to problem gde ima puno objekata nece prikazati igracu. Takodje nisam dodao kada igraca slika radar da naredni 10 sekundi na MapIcon se pojavi rotacija da mozda neko od igraca primeti da je tu radar. Lp i jos jednom hvala ti.  :)

Citat: Goxy_Brateu poslato Avgust 11, 2024, 15:56:52 POSLE PODNEHvala na lepim recima. Nisam uspeo da nadjem nijedan adekvatan objekat da moze sa dve strane da radi (Dupli aparat). Ovaj Pickup ima zig kamere sa dve strane pa sam zato to koristio. Inace rado da napravim neku izmenu, razmisljao sam da uradim manuel object ali onda je to problem gde ima puno objekata nece prikazati igracu. Takodje nisam dodao kada igraca slika radar da naredni 10 sekundi na MapIcon se pojavi rotacija da mozda neko od igraca primeti da je tu radar. Lp i jos jednom hvala ti.  :)

Postavi prioritet objektu i prikazace ga uvek naspram svih ostalih objekata, ukoliko je to moguce putem streamera, koliko sam upucen trebalo bi da moze.

https://dev.prineside.com/en/gtasa_samp_model_id/model/367-camera/

Probaj ovaj objekat unutar vozila da pozicioniras, na staklo, mozda takodje da dodas smer u koji igrac gleda (pozicija okrenutosti vozila) kako bi bilo realisticnije.
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Citat: markosimic poslato Avgust 11, 2024, 16:10:37 POSLE PODNEPostavi prioritet objektu i prikazace ga uvek naspram svih ostalih objekata, ukoliko je to moguce putem streamera, koliko sam upucen trebalo bi da moze.

https://dev.prineside.com/en/gtasa_samp_model_id/model/367-camera/

Probaj ovaj objekat unutar vozila da pozicioniras, na staklo, mozda takodje da dodas smer u koji igrac gleda (pozicija okrenutosti vozila) kako bi bilo realisticnije.
Pokusavao sam putem strimera ali to ne radi bas uvek. Taj objekat kamere ako se koristi mora da se ogranici jer za svako vozilo je razlicita pozicija. Ovo sto sam uradio moze se koristiti i na civilnim vozilima ne pravi problem.  :)