Genius Gaming RolePlay - REGISTRACIJA SISTEM

Započeo Banks22, Jul 24, 2024, 19:31:06 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Evo da vam pokažem sistem registracije na server ...
video:
yt- https://www.youtube.com/watch?v=1C4AOnspEXM
tt- https://www.tiktok.com/@geniusgaming2024/video/7395247536476376353

fb stranica- https://www.facebook.com/profile.php?id=61563091704477

nakon registracije slijedi tutorijal o serveru, ali to nisam snimao da ne traje dugo video ... i kao što vidite promjenjena je registracija ...


hvala :)
ma znam da može, ali nisam ja .focus da odradim onakve TDove, nemam ja tako dobro oko :)

nikada ne gubi nadu, mozda jednog dana postanes bas kao .focus :D

Citat: Denmla poslato Jul 24, 2024, 21:40:59 POSLE PODNEnikada ne gubi nadu, mozda jednog dana postanes bas kao .focus :D
Nemoj se ugledati na te budale muci se i pokusaj sam muci se dok ne naucis tako sam ja krenuo 2017 nisam znao nista
BunnyDev

Citat: BunnyDev poslato Jul 25, 2024, 02:34:53 PRE PODNENemoj se ugledati na te budale muci se i pokusaj sam muci se dok ne naucis tako sam ja krenuo 2017 nisam znao nista
ne znas ni sad, bunnydev vibe games developer

Hvala vam na savjetima
Pa trudim se da radim po svojem, ali moram priznati da .focus radi prejebene textdrawove

Citat: BunnyDev poslato Jul 25, 2024, 02:34:53 PRE PODNENemoj se ugledati na te budale muci se i pokusaj sam muci se dok ne naucis tako sam ja krenuo 2017 nisam znao nista

da, ali u redu je imati svog idola po tom pitanju...

Citat: Denmla poslato Jul 25, 2024, 08:14:55 PRE PODNEda, ali u redu je imati svog idola po tom pitanju...

Treba se ugledati na nekoga ko je bolji od tebe, ali ne imati i idola
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Oke je pogledati necije radove i puksati dostici takvo nesto ali sad bas da mi neko bude idol u vezi sampa...hmm
Pa ne zivim od sampa, to mi je zezancija, malo ubijanje vremena, zabava

Citat: markosimic poslato Jul 25, 2024, 12:39:00 POSLE PODNETreba se ugledati na nekoga ko je bolji od tebe, ali ne imati i idola

treba se ugledati ali samo po njegovim radovima, na primer da probas da ga iskopiras pa kasnije napravis nesto sam...

Citat: Denmla poslato Jul 25, 2024, 13:41:39 POSLE PODNEtreba se ugledati ali samo po njegovim radovima, na primer da probas da ga iskopiras pa kasnije napravis nesto sam...

Kopija nikada nije dobro resenje, ali praksa, vezbanje i ulozeno vreme, istrazivanje je odlicno resenje.
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Citat: markosimic poslato Jul 25, 2024, 14:09:47 POSLE PODNEKopija nikada nije dobro resenje, ali praksa, vezbanje i ulozeno vreme, istrazivanje je odlicno resenje.

nije tacno, mozes da naucis dosta toga u toku kopije. Ne mislim na ono da iskopiras nekog lika pa da to objavis sto si iskopirao, nego na to kada sam nesto naucis kroz tu kopiju i onda to sto si sam napravio objavis, tu nije nista lose. Medjutim, kada vezbas neke stvari i isprobavas cisto ovako, vredece ti mnogo kasnije u buducnosti jer ces znati kako to nesto da uradis.
Poslednja Izmena: Jul 25, 2024, 15:23:02 POSLE PODNE od Denmla Razlog: Dodao sam par stvari na tekst.