Night City by Hadzic

Započeo Hadzic_1, Jul 18, 2024, 15:51:14 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Kad vam Trojan bude na laptopu ili kompu nemojte reci da vas nisam upozorio ovo je da se skloni mod i bana lik plus mod i nije nista posebno po slikama bar

Citat: Rile_Daidza poslato Jul 22, 2024, 10:39:36 PRE PODNEKad vam Trojan bude na laptopu ili kompu nemojte reci da vas nisam upozorio ovo je da se skloni mod i bana lik plus mod i nije nista posebno po slikama bar

Testirao sam mod na virus samo radi tebe, nema virus.
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Citat: Rile_Daidza poslato Jul 22, 2024, 10:39:36 PRE PODNEKad vam Trojan bude na laptopu ili kompu nemojte reci da vas nisam upozorio ovo je da se skloni mod i bana lik plus mod i nije nista posebno po slikama bar
Momak opusti se, chill
Zz
fakenexsus



Citat: BunnyDev poslato Jul 22, 2024, 03:00:30 PRE PODNETestiran Virus veliki pozdrav Esko  ;D
Admin/Moderator nek skine mod pa vidi pa onda brisite temu  ;)
lagano nek skidaju brate ja sam ga objavio jer mi ne treba na kompu radim svoj mod tkd tjt braatee. :)


Vidim svi se uhvatili za td to je lako ukloniti i napraviti svoje inace volim gm koji je izvor ath svaka čast

DRUZE TO JE MOJ MOD STO SI GA STAVIJO JEBO GA TI


moze se reci da je dobar, samo malo td je bezveze ali se to moze promjeniti

Mislim da je ovo obican edit Fusion Gaminga..

fusion gaming nista nije menjano sem imena i td-a i to stara verzija fusiona :)
brate sve dodje vremenom

8/10 samo td-ovi da se promene, sve ostalo je ok

malo izmjenit tdove, a mod ko mod mi se svidja