Night City by Hadzic

Započeo Hadzic_1, Jul 18, 2024, 15:51:14 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Naziv: Night City v1.1
Izvorni Mod: ATHFG
Slike: https://imgur.com/a/VpJFg2K
Skripter: Hadzic
Credits:Kenndy
Download: https://www.mediafire.com/file/zrp4zxkz8ptzvad/night+v1.1.rar/file
Scan: https://www.virustotal.com/gui/file/d1b7144a5c4457f6ffd213d3527407d63e263ed7a6fdf345dc85a6c8cd7819f7?nocache=1
Dodatno: Odradio sam na modu dosta stvari dosta sistema fixani bugova : novi tdovi ingame rent sistem,streljana sistem,posao perac i ima jos toga istrazite sami sisteme sam gledao sa drugog moda i polako sam radio da ne bude samo da sam uzeo mod promenio ime i tjt...Server ima par bugova nisu teski za fixat lagano se fixa...Poceo sam da radim novi sistem za robanje i Vlasnik je odustao od moda tako da objavljujem ga mozda nekom posluzi pozz.. ;D
I da napomenem mape nisu moje mape su sa foruma ima par mapica i moji.

Iskreno tdovi mi se ne sviđaju, ovo ostalo je sve top tako da ja dajem 8/10

Ono sto mi se jako svidja na ovom GM jeste ta neka jedna boja na serveru koja se slaze i sa imenom, a ono sto mi se ne svidja jesu IG TD-ovi ali to nije toliko velika mana. Da napomenem, gledao sam samo slike. Svakako, mod je dobar po slikama :D

Td su mnogo losi ali mod po sebi moze proci 7/10  ::)

Perac, ovo je vidjeno s Fusion Gaming izvornog moda

Jel citas druze dodatno sto sam napisao?  :)

Ne skidajte mod ako skinete nemojte ga pokretati

Neka admini sklone ovaj mod i ovog lika sa foruma ladno hoce lik trojan da ubaci i ne otvarajte njegov virus scan link vec imate na guglu ukucate virus scan link i tamo pregledate svaki link ovo zasluzuje da se bana sa foruma a ne trojan da pokusava ubaciti

Citat: Rile_Daidza poslato Jul 19, 2024, 22:40:46 POSLE PODNENeka admini sklone ovaj mod i ovog lika sa foruma ladno hoce lik trojan da ubaci i ne otvarajte njegov virus scan link vec imate na guglu ukucate virus scan link i tamo pregledate svaki link ovo zasluzuje da se bana sa foruma a ne trojan da pokusava ubaciti

To sto pise da ima virus ne mora da znaci, moze biti triger exe fajlova.
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Citat: Rile_Daidza poslato Jul 19, 2024, 22:40:46 POSLE PODNENeka admini sklone ovaj mod i ovog lika sa foruma ladno hoce lik trojan da ubaci i ne otvarajte njegov virus scan link vec imate na guglu ukucate virus scan link i tamo pregledate svaki link ovo zasluzuje da se bana sa foruma a ne trojan da pokusava ubaciti
Druze obuzdaj se malo zbog exe fajlova izbacuje...

Citat: markosimic poslato Jul 20, 2024, 00:17:04 PRE PODNETo sto pise da ima virus ne mora da znaci, moze biti triger exe fajlova.
zbog tog vjrv izbacuje nemam namjeru da kome dam stetu ili sta nmp brate

Nemojte odmah nasrnuti na coveka, mozda uopste nije ni kriv ni duzan...


Testiran Virus veliki pozdrav Esko  ;D
Admin/Moderator nek skine mod pa vidi pa onda brisite temu  ;)
BunnyDev

Samo vi onda skinite mod i otvorite exe fajlove