SAMP serveru u 2024

Započeo Banks22, Jul 08, 2024, 10:27:19 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Pozdrav ljudi, samp sam poceo igrati davne 2009 godine na ch...aktivno sam igrao negdje do 2016, 2017 godine i do ove godine nista... malo sam nesto i prije skriptao i uredivao pa me sad opet neka nostalgija ulovila...zanima me ako se jos samp tolko igra i sto vi mislite dali se isplati otvarati server u 2024 godini?
Nije mi cilj nikakva zarada nego zezancija i kracenje vremena

Nisam sa SAMPa i nisam relevantan da bih rekao kakva je tacna situacija.

Moje misljenje je da ovo posustaje dosta, video sam par vecih projekata koji se nisu otvorili, ostali na prezentacijama, video sam i neke koji su se otvorili ali jako slab odaziv... Mislim da nema vise toliko ljudi, koji su zainteresovani da se zadrze i igraju igricu.
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Ne isplati se vise... jedino sto se igraca tice imao bi mozda jedino da kupis neku staru zajednicu pa otvoris ali i to bi brzo vejrovatno propalo... Mozemo biti srećni sto smo prije x godina igrali SAMP dok je normalan bio. Ja sam zadnji put 2022. godine igrao i sada krajem 2023. godine poceo opet igrati vamo na jednom serveru i mogu ti reci da ima x bolesti kod igraca. Ljudi uzmi i dijele tuđe, privatne slike, otkrivaju imena porodica (majka, otac, brat, sestra), rade mnogo vise Nacionalizam nego prije tipa evo sad gledam psuju Srebrenicu po SAMPU i na FB.. ludilo. Da se barem dobije spaćna kazna kao prije sto je bilo al ni to.. Ak ne vjerujes u ovo sto sam ti napisao, mogu ti sve poslat u PM dokaze za sve ovo.
Jedino mozes ako te hvata nostalgija, uzmi negdje igraj, al bez da otkrivas svoj pravi identitet, zezaj i se tjt :)

Citat: SanelPandzic poslato Jul 08, 2024, 11:25:19 PRE PODNENe isplati se vise... jedino sto se igraca tice imao bi mozda jedino da kupis neku staru zajednicu pa otvoris ali i to bi brzo vejrovatno propalo... Mozemo biti srećni sto smo prije x godina igrali SAMP dok je normalan bio. Ja sam zadnji put 2022. godine igrao i sada krajem 2023. godine poceo opet igrati vamo na jednom serveru i mogu ti reci da ima x bolesti kod igraca. Ljudi uzmi i dijele tuđe, privatne slike, otkrivaju imena porodica (majka, otac, brat, sestra), rade mnogo vise Nacionalizam nego prije tipa evo sad gledam psuju Srebrenicu po SAMPU i na FB.. ludilo. Da se barem dobije spaćna kazna kao prije sto je bilo al ni to.. Ak ne vjerujes u ovo sto sam ti napisao, mogu ti sve poslat u PM dokaze za sve ovo.
Jedino mozes ako te hvata nostalgija, uzmi negdje igraj, al bez da otkrivas svoj pravi identitet, zezaj i se tjt :)

Zar je dotle doslo ? Mislim receno mi je da je sve otislo u tri lepe, valjda se na to mislilo ?
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Citat: markosimic poslato Jul 08, 2024, 13:38:53 POSLE PODNEZar je dotle doslo ? Mislim receno mi je da je sve otislo u tri lepe, valjda se na to mislilo ?
Evo ovo je na fb sto sam ja vidio u posljedne vrijeme https://imgur.com/a/dlcOYjO - Ovdje vidis dijele se privante lsike, privatni chatovi, nacionalizam (uvijek je bilo i ono strogo se prije kaznjavalo ali sada.. je sve otislo jos gore)
A ovdje na serveru je nacionalaizam, evo ovo je jedna zalba sto je na jedan forum okacena, pa vidi se u chatu sve >  https://imgur.com/a/nOwBLuS

Citat: SanelPandzic poslato Jul 08, 2024, 13:49:55 POSLE PODNEEvo ovo je na fb sto sam ja vidio u posljedne vrijeme https://imgur.com/a/dlcOYjO - Ovdje vidis dijele se privante lsike, privatni chatovi, nacionalizam (uvijek je bilo i ono strogo se prije kaznjavalo ali sada.. je sve otislo jos gore)
A ovdje na serveru je nacionalaizam, evo ovo je jedna zalba sto je na jedan forum okacena, pa vidi se u chatu sve >  https://imgur.com/a/nOwBLuS

Nemam komentar, debilizam
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Hvala na komentarima decki
Prije je bila ekipa odlicna i stvarno je bilo lijepo igrati
I sad bi zelio da tako bude i da se ne mjesa RL sa igricom

Svi pominju samo negativne stvari evo vec 3/4/5 godina, pa jebemu valjda ima nekada i nekih pozitivnih stvari. Druzenje, pricanje do kasno sa jaranima, smijanje..Sta sad citavo vrijeme se trebamo sjecati starih uspomena i pljuvati po sampu jer se to sada manje desava.Istina je, ima ljudi koji kvare samp, ali, i prije 5 godina je bilo debila i retarda poput danas i opet je kao bilo sretnije.Bilo je sretnije jeste, jer se nije davala paznja maloumnicima i debilima koji ti psuju i prozivaju te.Prije kliknes opciju block i rijesis problem, a sada svi glume daj ddos, daj nadji mu ip ovo ono, nadji mu oca,majku itd.Da je samp kao prije, nije, da je se promjenila igra, jeste, ali u malim kolicinama. To je iskreno moje misljenje i tacno me boli briga da li se nekom svidjelo ili ne. LP



" Početna tačka svakog uspeha je želja "

Citat: surreal poslato Jul 08, 2024, 21:32:25 POSLE PODNESvi pominju samo negativne stvari evo vec 3/4/5 godina, pa jebemu valjda ima nekada i nekih pozitivnih stvari. Druzenje, pricanje do kasno sa jaranima, smijanje..Sta sad citavo vrijeme se trebamo sjecati starih uspomena i pljuvati po sampu jer se to sada manje desava.Istina je, ima ljudi koji kvare samp, ali, i prije 5 godina je bilo debila i retarda poput danas i opet je kao bilo sretnije.Bilo je sretnije jeste, jer se nije davala paznja maloumnicima i debilima koji ti psuju i prozivaju te.Prije kliknes opciju block i rijesis problem, a sada svi glume daj ddos, daj nadji mu ip ovo ono, nadji mu oca,majku itd.Da je samp kao prije, nije, da je se promjenila igra, jeste, ali u malim kolicinama. To je iskreno moje misljenje i tacno me boli briga da li se nekom svidjelo ili ne. LP

Mislim da je ovde najveci problem to sto se takvi ne banuju i ne kaznjavaju adekvatno.

Malo sam se raspitao, pitao zasto je neko quit sve ovo, gde je jedini odgovor bio "previse toxic".

Toliko ima igrica gde mozes bolje uzivati u danasnje vreme, starija ekipa se okuplja uvece a ne igra igrice vise, pre ce kod nekoga sony upaliti il zaigrati nesto uz pivo nego igrati online...
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Ne isplati se nazalost nista vise otvarati koliko god da se potrudis oko marketinga i moda i slicnih stvari sve je uzalud.Igrica je dotakla dno skroz.95% igraca koristi cit i neigrivo je jednostavno.Kao sto je neko vec gore spomenuo vrijedjanja su dostigla maksimum.Na sve to smjena generacija i nema vise te zabave kao u periodu 2009-2014.Propast igre iskreno

Citat: MambaBL poslato Jul 17, 2024, 19:47:31 POSLE PODNENe isplati se nazalost nista vise otvarati koliko god da se potrudis oko marketinga i moda i slicnih stvari sve je uzalud.Igrica je dotakla dno skroz.95% igraca koristi cit i neigrivo je jednostavno.Kao sto je neko vec gore spomenuo vrijedjanja su dostigla maksimum.Na sve to smjena generacija i nema vise te zabave kao u periodu 2009-2014.Propast igre iskreno

Strani server jedino vredi otvarati izgleda, kod njih jos uvek sve funkcionise.
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Citat: markosimic poslato Jul 17, 2024, 19:48:33 POSLE PODNEStrani server jedino vredi otvarati izgleda, kod njih jos uvek sve funkcionise.
Cak i za igranje je najpametnije realno

Citat: MambaBL poslato Jul 17, 2024, 20:04:27 POSLE PODNECak i za igranje je najpametnije realno

Dobar odmor od balkanskih servera...