◄ Glavni razgovor #1 ►

Započeo CADILAB, Maj 07, 2024, 18:49:52 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: letecitanjur poslato Oktobar 05, 2024, 15:20:50 POSLE PODNEmeni je obrisan post u trazenje gamemoda di sam pitao jel ima tko neki mod koji koristi colandreas.. i bez ikakve obavijesti nit ista.

Tebi je obrisan post iz razloga sto nisi postavio po Formularu

ovom gore Frosty i jos ljudima je obrisani odgovori jer ste u istom vredjali i znate i sami sta ste sve pisali. Imate ovaj Glavni Razgovor pa se vredjajte kolko hocete u gamemode necete. toliko.
skazy42O

42O DayZ - Owner
- 42o.gg

Citat: roman42O poslato Oktobar 06, 2024, 15:09:12 POSLE PODNETebi je obrisan post iz razloga sto nisi postavio po Formularu

ovom gore Frosty i jos ljudima je obrisani odgovori jer ste u istom vredjali i znate i sami sta ste sve pisali. Imate ovaj Glavni Razgovor pa se vredjajte kolko hocete u gamemode necete. toliko.

kako sam mogao po formularu napisati ako nisam trazio odredeni nego neki koji ima odredene stvari.bez ljutnje ali ubuduce pocnite umjesto brisanja uredit nekome post i obavijestit ga u porukama zasto,kako. ako zelimo podic aktivnost ove zajednice

Citat: letecitanjur poslato Oktobar 06, 2024, 16:23:44 POSLE PODNEkako sam mogao po formularu napisati ako nisam trazio odredeni nego neki koji ima odredene stvari.bez ljutnje ali ubuduce pocnite umjesto brisanja uredit nekome post i obavijestit ga u porukama zasto,kako. ako zelimo podic aktivnost ove zajednice

Onda ne postavis opste post jer se trazi mod, a ne odredjene stvari na modu. Citaj pravila i onda sam vidi sta si napisao pa tek onda razmisli zasto ti je post obrisan, ne mogu sa debilima da se prepirem.
skazy42O

42O DayZ - Owner
- 42o.gg

Citat: roman42O poslato Oktobar 06, 2024, 22:49:27 POSLE PODNEOnda ne postavis opste post jer se trazi mod, a ne odredjene stvari na modu. Citaj pravila i onda sam vidi sta si napisao pa tek onda razmisli zasto ti je post obrisan, ne mogu sa debilima da se prepirem.

ako me nazivas debil, onda napravi temu Trazim modove koji sadrze nesto.
Nazivas me debil a ja ti napisao lijepu sugestiju, a i ne znam sta si se zapalio, postavio sam u pravoj temi, nisam napravio novu temu.. kao da ima 2000 aktivih clanova i sad sve po strogoci nekoj.

Nazivas me debilom a svi ste tu bahati i kao profesionalni moderatori,skripteri ,kao iz stare garde balkan sampa ste.. da je normalno onda bi se pomoglo,makar reklo ej ubuduce pazi kako pises u temi U KOJOJ JE IONAKO NITKO AKTIVAN

Citat: letecitanjur poslato Oktobar 07, 2024, 02:50:05 PRE PODNEako me nazivas debil, onda napravi temu Trazim modove koji sadrze nesto.
Nazivas me debil a ja ti napisao lijepu sugestiju, a i ne znam sta si se zapalio, postavio sam u pravoj temi, nisam napravio novu temu.. kao da ima 2000 aktivih clanova i sad sve po strogoci nekoj.

Nazivas me debilom a svi ste tu bahati i kao profesionalni moderatori,skripteri ,kao iz stare garde balkan sampa ste.. da je normalno onda bi se pomoglo,makar reklo ej ubuduce pazi kako pises u temi U KOJOJ JE IONAKO NITKO AKTIVAN

Kakve veze sto niko aktivan nije? Jel sam ja kriv za to Nisam. Tako da molim te ne blamiraj se tvojim odgovorima.
skazy42O

42O DayZ - Owner
- 42o.gg


Citat: roman42O poslato Oktobar 07, 2024, 11:55:30 PRE PODNEKakve veze sto niko aktivan nije? Jel sam ja kriv za to Nisam. Tako da molim te ne blamiraj se tvojim odgovorima.

ma neda mi se raspravljati jer samo napadas, zelim ti ugodan dan i zelim ti da imas što manje posla u moderiranju,pozz

Msm da je dosta svadje samo jos vise forum ukopavate sa svadjama

Lako je vama mene muci reprezentativna pauza nema se sta cestito odigrat

Citat: xKristijan poslato Oktobar 07, 2024, 22:33:02 POSLE PODNELako je vama mene muci reprezentativna pauza nema se sta cestito odigrat
mene muci dzevad


Citat: MaEsTrOo poslato Oktobar 07, 2024, 18:48:55 POSLE PODNEMsm da je dosta svadje samo jos vise forum ukopavate sa svadjama
Ne znas ti, to tako treba...



Niste ni jedan banan, vjv se ip mjesa, ja sam banovao lika s tim razlogom