◄ Glavni razgovor #1 ►

Započeo CADILAB, Maj 07, 2024, 18:49:52 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: markosimic poslato Jun 18, 2024, 19:11:56 POSLE PODNENikakvo vredjanje niti omalovazavanje necu dopustiti u svom PDFu. Ukoliko je nesto opensource, potom izmenjeno, nije kradja nego edit rada, nesto drugo je to sto je credits prepisao sebi. Uzeo nesto opensoruce jeste, editovao jeste, credits ostavio nije.
Uskoro ce svakako vecina tema/komentara da ide u zaborav, samo da uhvatim malo vremena.
Nadam se da su nova pravila u PDFu jasna potpuno.
I dje je bilo vrijedjanje ili omalovazavanje? Osim sto je lik omalovazio originalnog autora tako sto mu nije ostavio credits nego cisto ukrao njegov rad...

Citat: Bit Frosty poslato Jun 18, 2024, 20:55:52 POSLE PODNEI dje je bilo vrijedjanje ili omalovazavanje? Osim sto je lik omalovazio originalnog autora tako sto mu nije ostavio credits nego cisto ukrao njegov rad...

Nazivanjem nekoga pogrdnim racima je vredjanje. Niko tada nije bio u kontroli tog PDFa tako da nije imao ko odreagovati, da brisem teme nemam pravo ali ih mogu zakljucati. Nema smisla da sada veicnu tema brisem ili arhiviram zbog toga sto krse trenutna pravila. Nisam obrisao samo tvoj komentar, nego svaki uvredljiv i to na podosta tema. Otudjivanje prava i omalovazavanje nije isto sto i vredjanje, a bome svaki takav komentar cu da obrisem, bio pre mene ili dok sam ja moderator.

Ujedno me nije ni briga za tvoje misljenje, uzeo si da places oko jednog komentara, mozda si navikao da podjebavas druge ili sta vec, ali kod mene u PDFu to raditi neces.
Poslednja Izmena: Jun 18, 2024, 21:26:04 POSLE PODNE od markosimic
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Citat: markosimic poslato Jun 18, 2024, 21:23:54 POSLE PODNENazivanjem nekoga pogrdnim racima je vredjanje. Niko tada nije bio u kontroli tog PDFa tako da nije imao ko odreagovati, da brisem teme nemam pravo ali ih mogu zakljucati. Nema smisla da sada veicnu tema brisem ili arhiviram zbog toga sto krse trenutna pravila. Nisam obrisao samo tvoj komentar, nego svaki uvredljiv i to na podosta tema. Otudjivanje prava i omalovazavanje nije isto sto i vredjanje, a bome svaki takav komentar cu da obrisem, bio pre mene ili dok sam ja moderator.
Ponovo cu te pitati, dje je bilo omalovazavanje ili vrijedjanje u mom komentaru? Zasrao si, iskoristio si ono sto nisi smjeo da zastitis prijatelja, i sad si mrtav za svakog ko postuje tudji rad.

Citat: Bit Frosty poslato Jun 18, 2024, 21:29:28 POSLE PODNEPonovo cu te pitati, dje je bilo omalovazavanje ili vrijedjanje u mom komentaru? Zasrao si, iskoristio si ono sto nisi smjeo da zastitis prijatelja, i sad si mrtav za svakog ko postuje tudji rad.

Na kraju tvog odgovora, gde si ga nazvao glupim. Zasrao sam ? Sta sam iskoristio onos to nisam smeo ? Koga da zastitim ? Kakvog prijatelja ?
Pre svega ja nisam sa ovog foruma, niti se bakcem samim ovim sampom i tako tim, niti znam ikoga sa ovog foruma licno osim jedne osobe koja je otisla sa ovog foruma, ali on nije tema. Ja ovde imam nula tolerancije, I GIVE ZERO FUCKS za bilo koga ovde. Radim onako kako ja mislim da treba i hocu, toliko da me zabole za misnjenje drugih. Places oko jednog komentara, na kome si postupio neispravno, pa onda ovde zelis da produzis pricu. Dacu ti ja maramicu, nije problem, obrisi suze i nastavi dalje sa svojim zivotom ovde na forumu. <3
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.


CitatUskoro ce svakako vecina tema/komentara da ide u zaborav, samo da uhvatim malo vremena.

Koliko glup komentar od nekoga tko je moderator. Forum živi od pisanja a ne od toga što ćeš ti lockati temu,ionako forum se gasi sam od sebe još sa ovakvim moderatorima mu je uspjeh zagarantiran.

Citat: Paul Castellano poslato Jun 19, 2024, 00:45:47 PRE PODNEKoliko glup komentar od nekoga tko je moderator. Forum živi od pisanja a ne od toga što ćeš ti lockati temu,ionako forum se gasi sam od sebe još sa ovakvim moderatorima mu je uspjeh zagarantiran.

Da, forum zivi od pisanja, ali su te teme stare i van upotrebe jako dug period sto se moze videti. Kada zelis nesto napraviti boljim, mozda je bolje krenuti sa nekim izmenama i uciniti boljim, a ne nastaviti smerom u koji je PDF isao sam po sebi. Rasulo je bilo, sada ce makar biti sve pod konac i kako treba, kao i aktivnost istog sa toliko raznih stvari koje ce preporoditi taj umrli deo ovog foruma.
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Citat: markosimic poslato Jun 18, 2024, 19:11:56 POSLE PODNENikakvo vredjanje niti omalovazavanje necu dopustiti u svom PDFu. Ukoliko je nesto opensource, potom izmenjeno, nije kradja nego edit rada, nesto drugo je to sto je credits prepisao sebi. Uzeo nesto opensoruce jeste, editovao jeste, credits ostavio nije.
Uskoro ce svakako vecina tema/komentara da ide u zaborav, samo da uhvatim malo vremena.
Nadam se da su nova pravila u PDFu jasna potpuno.
Jesi i ti zajeban , jebem ti budalu

Citat: mrvica poslato Jun 19, 2024, 23:45:43 POSLE PODNEJesi i ti zajeban , jebem ti budalu

Ah taj samp zivot...
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

pozdrav ekipa evo i mene nakon dosta haha , ste mi zivi ?

• My Maps:ShowRoom Eclipse
http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=77337.0
• My Mods Ray Eclipse
http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=76545.msg532450#msg532450

•Respect: Dinox,Blaeks,...Neno..., LuKsA, Nik Delgad,BloodMaster,нÏ...Dιgαâ,,¢,Levuâ,,¢,GЯG[4]â,,¢,ριnkmanâ,,¢,Boris,Joey,Benac, Dude,Ivan_Ino.pwn,C++,

Pozdrav pozdrav.

Gledam, bilo je u zadnje vrijeme dosta neke stare kompanije sa foruma, fakat lijepo za vidjeti da se forum i nakon tolikih godina ponovno u određenoj dozi aktivira i drži živim

Citat: daddyDOT poslato Jun 29, 2024, 20:41:44 POSLE PODNEPozdrav pozdrav.

Gledam, bilo je u zadnje vrijeme dosta neke stare kompanije sa foruma, fakat lijepo za vidjeti da se forum i nakon tolikih godina ponovno u određenoj dozi aktivira i drži živim
Sve bagra bre ;D
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security

Citat: daddyDOT poslato Jun 29, 2024, 20:41:44 POSLE PODNEPozdrav pozdrav.

Gledam, bilo je u zadnje vrijeme dosta neke stare kompanije sa foruma, fakat lijepo za vidjeti da se forum i nakon tolikih godina ponovno u određenoj dozi aktivira i drži živim


Pa iskreno bilo bi lijepo , da se vrati dio stare bagre haha

• My Maps:ShowRoom Eclipse
http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=77337.0
• My Mods Ray Eclipse
http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=76545.msg532450#msg532450

•Respect: Dinox,Blaeks,...Neno..., LuKsA, Nik Delgad,BloodMaster,нÏ...Dιgαâ,,¢,Levuâ,,¢,GЯG[4]â,,¢,ριnkmanâ,,¢,Boris,Joey,Benac, Dude,Ivan_Ino.pwn,C++,

Dobar dan, štaa ima kod vas? Imal šta novo na SAMP sceni?

Ja sam nasao novinu a to je da se otvara Srušena Kuća   ;D  ;D  ;D  ;D  ;D
hahahahah

https://imgur.com/a/3668EoQ