◄ Glavni razgovor #1 ►

Započeo CADILAB, Maj 07, 2024, 18:49:52 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: daddyDOT poslato Maj 11, 2024, 12:36:29 POSLE PODNETema vjerovatno ostaje ova, ali uz neke dodatke, prepravke i izmjene.

Šta se radi momci, igra li se šta
Vidim, nisi se dotakao sto je kritikovao bijelu pozadinu, discord ti je toliko bijel, da ti ovo dodje kao zagrijavanje haha

Citat: daddyDOT poslato Maj 11, 2024, 12:36:29 POSLE PODNETema vjerovatno ostaje ova, ali uz neke dodatke, prepravke i izmjene.

Šta se radi momci, igra li se šta
igra se , Samp se cepa u najvećoj :D



Citat: Galardo poslato Maj 11, 2024, 12:51:15 POSLE PODNEVidim, nisi se dotakao sto je kritikovao bijelu pozadinu, discord ti je toliko bijel, da ti ovo dodje kao zagrijavanje haha
Hahahahaha ako se kad ukloni bijela tema pravim ekstenziju da vrati ;D

Citat: Claude poslato Maj 11, 2024, 12:56:34 POSLE PODNEigra se , Samp se cepa u najvećoj :D
Lijepo, kakvo je stanje sa zajednicama, nisu nam nešto aktivne na ovom forumu koliko mi se čini?

Citat: daddyDOT poslato Maj 11, 2024, 14:17:16 POSLE PODNEHahahahaha ako se kad ukloni bijela tema pravim ekstenziju da vrati ;D
Lijepo, kakvo je stanje sa zajednicama, nisu nam nešto aktivne na ovom forumu koliko mi se čini?
pa i nije bas najbolje , sve u svemu valjda ce biti bolje :D



Definitivno napustam ovaj forum.
Cadilab delis moderatore pa sve redom lockaju i brisu.. Propao ovaj forum nazalost.

Citat: iamcoaDe poslato Maj 11, 2024, 21:47:26 POSLE PODNEDefinitivno napustam ovaj forum.
Cadilab delis moderatore pa sve redom lockaju i brisu.. Propao ovaj forum nazalost.
Tako je naređeno vjerovatno.Ja sam od Vasica dobio odobrenje da sve u podforumu lockam i da se starta od dana kada dobijes moderatora.Vjerovatno i za druge.



" Početna tačka svakog uspeha je želja "

Citat: there'dn't've poslato Maj 10, 2024, 19:08:15 POSLE PODNEark reader extension

Hvalaa ti puno, bas razmisljo danas da skinem neki extension, spasio si mi oci u vecernjim satima jer ovo ko da gledam u reflektor

Problem ovih dana na balkanu ultra jaka bijela tema na bs

Cudno mi je samo da Stexi i ja nismo dobili makar status famozne "Legende" BSa :D
"SlavicBeast Steam Signature - SteamId for slavicbeast, real name Nikola"

Citat: SlavicBeast poslato Maj 12, 2024, 02:08:24 PRE PODNECudno mi je samo da Stexi i ja nismo dobili makar status famozne "Legende" BSa :D
bukvalno haahhahaha



Citat: iamcoaDe poslato Maj 11, 2024, 21:47:26 POSLE PODNEDefinitivno napustam ovaj forum.
Cadilab delis moderatore pa sve redom lockaju i brisu.. Propao ovaj forum nazalost.

Nisi dobio moderatora na odredjenoj temi, obrisale ti se poruke nakon sto su pobrisani topici?
Eh eh....
SPEED HACK (C++) https://github.com/nouddy/samp-speed-hack
Reliant GameMode (open.mp) https://github.com/nouddy/reliant-omp
SA:MP Landing Page https://github.com/nouddy/samp-landing-page


Kolko drama ima u 7 grama

Sve je to good ljudi bez nervoze :-*
You can find me here
Instagram | Hosting | Github

Citat: iamcoaDe poslato Maj 11, 2024, 21:47:26 POSLE PODNEDefinitivno napustam ovaj forum.
Cadilab delis moderatore pa sve redom lockaju i brisu.. Propao ovaj forum nazalost.
Ja sam delio moderatore, ukoliko imaš primedbu na rad moderatora možeš mi poslati PM. Pravilo je, bar za sada, da teme neaktivne više od 10 dana idu pod lock.
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security

Citat: Vasic poslato Maj 12, 2024, 11:27:37 PRE PODNEJa sam delio moderatore, ukoliko imaš primedbu na rad moderatora možeš mi poslati PM. Pravilo je, bar za sada, da teme neaktivne više od 10 dana idu pod lock.

Mislim da je to pogrešna politika za ovakav forum. Ne trebaju sve teme ići pod lock osim one koje su riješene(npr neki zahtjevi za pomoć),sve ostale bi trebale biti otvorene.

Sve predloge u vezi forumu, rada osoblja i moderatora možete postaviti u podforumu namenjenom za iste. Ne možemo da ispratimo predloge ako ih pišete u svakom delu foruma. Sve ćemo uzeti u razmatranje. ;)
• Website: www.vasic.dev
Web Development & Cyber Security