Siemens Gaming TDM

Započeo Vilko, Oktobar 28, 2010, 20:51:07 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Dragi igraci, i oni koji ce tek postati, SG je otvorio novi server, TeamDeathMatch!
U njemu su Ballasi, Groove i Policija.
Policija mora uloviti Ballase i Groove dok ratuju, i uhitit ih!
Komandi nema puno jer je to moj stari mod, ali cu do nedjelje napraviti jos komandi i novih dodataka..


IP: 77.92.94.122:7778
Forum: www.siemens-gaming-rp.info/forum
Portal: www.siemens-gaming-rp.info

Hvala na citanju!

Ah srećno, ovo je drugi srv jel tako? Msm nije na ono gde treba da bude RP mod?

Ovo je drugi server da.. Imamo RP i TDM ;)



nema nikog na serveru..koga da ubijam...nisam ja serijski samoubica  :D




...Neno...

Citat: Sub Zero poslato Oktobar 28, 2010, 21:52:49 POSLE PODNE
nema nikog na serveru..koga da ubijam...nisam ja serijski samoubica  :D

Ajde onda Sub dodji malo da te killam. :P pa nemas ti toliko energije,koliko ja mogu metaka ispucat iz AK47 :PPP

Citat: ...Neno... poslato Oktobar 28, 2010, 22:00:26 POSLE PODNE
Citat: Sub Zero poslato Oktobar 28, 2010, 21:52:49 POSLE PODNE
nema nikog na serveru..koga da ubijam...nisam ja serijski samoubica  :D

Ajde onda Sub dodji malo da te killam. :P pa nemas ti toliko energije,koliko ja mogu metaka ispucat iz AK47 :PPP
na tolikojs mapi da igramo 1VS1...ako to ocu igram Counter Strike..a na kanteru mi bude ping preko 600  :P




...Neno...


a jbg xD...Ma nesmijes ti protim mene  :D
Poslednja Izmena: Oktobar 28, 2010, 22:05:10 POSLE PODNE od ...Neno...

Sta je tebi jesi ti normalan ?????? Odma stavljaj creditse (odakle si preuzeo za ETS 2) i jos na CH stavis cijeli moj tekst si kopiro !!!!!!!!!! I jos kak si pametan stavio si video od ETS 1 sa original znakom. Stavljaj odma odkale si preuzeo !!!!
Little Devil will burn you

cristiane

Nije ovo chat,ako nastavite spammati ide lock

Citat: []Jan poslato Oktobar 28, 2010, 22:54:19 POSLE PODNE
Sta je tebi jesi ti normalan ?????? Odma stavljaj creditse (odakle si preuzeo za ETS 2) i jos na CH stavis cijeli moj tekst si kopiro !!!!!!!!!! I jos kak si pametan stavio si video od ETS 1 sa original znakom. Stavljaj odma odkale si preuzeo !!!!

Onda ti stavi odakle si ti preuzeo mamu ti tvoju! Na t-portal i jos nekom gaming portalu ISTI TEKST, ISTI VIDEO! I sam da znas nisam od tebe nego sam s tog portala!

cristiane

CitatOnda ti stavi odakle si ti preuzeo mamu ti tvoju! Na t-portal i jos nekom gaming portalu ISTI TEKST, ISTI VIDEO! I sam da znas nisam od tebe nego sam s tog portala

Sta je tebi sta psujes,,da nebi bilo sranja lock