Balkan Gaming by Yoker

Započeo Fake_Yoker, Novembar 16, 2023, 23:38:36 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mod je bolji od 90% objavljenih modova,budimo realni ovaj kod je danas standard,a zamislite 2015. godine.Steta sto niko nece zavrsiti do kraja jer nisu sposobni za to.
Forever Offline

Pogledajte poslednji mod za koji ste svi rekli "TOP" .....
Yoker

SAMP 2006-2022


Citat: njoBe_ poslato Februar 10, 2023, 23:11:11 POSLE PODNE
koga boli k za tdove.. pokazi nesto sto server posjeduje od sistema ili generalno funkcionalnost njegovu. ocekujemo update.. gl

Citat: Fake_Yoker poslato Novembar 17, 2023, 12:03:43 POSLE PODNE
Pogledajte poslednji mod za koji ste svi rekli "TOP" .....

Ovaj moj mod je generalno dobro strukturiran i prati uobičajene prakse u C/C++. Medjutim ima par zamerki naravno kao na primer:

1. Zaštitnici includovanja:
Zaštitnici includovanja #ifndef PLAYER_DATA_H i #define PLAYER_DATA_H ispravno se koriste kako bi se sprečilo višestruko uključivanje header datoteke. Samo se treba  uveriti  da ništa drugo u mom modu  ne koristi isto ime zaštitnika kako bi izbegli konflikte.

2. Globalne promenljive:

Trebao sam obezbediti da je g_PlayerData deklarisana i definisana na odgovarajući način. Koristi se u funkcijama poput IsValidPlayer i LoadAccountData, ali deklaracija nije data u isečku koda. Trebalo bi je deklarisati globalno ili prosleđivati kao parametar funkcijama koje je koriste.



3. Magični Brojevi:
Trebao  sam zameniti magične brojeve sa imenovanim konstantama ili enumima. Na primer,  0x00FF00FF i 0xFF0000FF sa imenovanim konstantama koje predstavljaju vrednosti boja.

4. Obrada Gresaka:

Mozda sam na kraju trebao dodati pouzdaniju obradu grešaka, posebno u funkcijama kao što je OnPlayerRegister.


To su zamerke oko mod "Ocajnog koda" koji sam radio 2015 godine. Ja sam realan covek , svi vi ste mi se javljali pm da vam fixam mod i povezujem baze preko teamviewer-a ,a sada vam ne valja moj mod i ocajan vam je kod.



Yoker

SAMP 2006-2022


Citat: njoBe_ poslato Februar 10, 2023, 23:11:11 POSLE PODNE
koga boli k za tdove.. pokazi nesto sto server posjeduje od sistema ili generalno funkcionalnost njegovu. ocekujemo update.. gl

Citat: BunnyDev poslato Novembar 16, 2023, 23:44:14 POSLE PODNE
boze prekrsti ga da se opameti... ???
molim te skloni paca sa profilne
Sunce greje lagano šetam se po Voždovcu
Moja kučka i ja, furam je na povodcu
Zove se Lola i nije nešto lepa
Ali meni daće lapo kada dokopa se repa
Rođena na ulici, dolazi iz geta
I zato je gangsta kučka, a ne starleta
Zahvaljujući njoj meni dignuta je đoka
Krov je spušten, vožnjica od bloka do bloka
I ako glumiš mangupa jebaće ti mamicu
U tašni nema lak za nokte, ali ima palicu
Odrasla na Medaku, iz huda je sestra
Nijedna Snoopova kučka nije tol'ko gangsta
Za nju sam 'Pac, ona moja je Madonna
Ako znaš još neku takvu javi mi preko fona
I kada njesra izbije ona ne vata pištolja
Već nabada na prvu jer je gangsta drolja

Citat: schatzi poslato Novembar 17, 2023, 21:23:15 POSLE PODNE
molim te skloni paca sa profilne


Pac se prevrce u grobu kad vidi ko ga je stavio na profilnu. :D
Yoker

SAMP 2006-2022


Citat: njoBe_ poslato Februar 10, 2023, 23:11:11 POSLE PODNE
koga boli k za tdove.. pokazi nesto sto server posjeduje od sistema ili generalno funkcionalnost njegovu. ocekujemo update.. gl

Tema neaktivna.Lock.
Yoker

SAMP 2006-2022


Citat: njoBe_ poslato Februar 10, 2023, 23:11:11 POSLE PODNE
koga boli k za tdove.. pokazi nesto sto server posjeduje od sistema ili generalno funkcionalnost njegovu. ocekujemo update.. gl