Textdraw za registraciju

Započeo stefkee, Oktobar 26, 2023, 00:31:06 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: michaelstar poslato Oktobar 26, 2023, 10:29:33 PRE PODNE
Zasto bih objavljivao ako se ne bavim time i ne trudim oko toga, treba ko vi debili da izbacim rad od 4 textdrawa obicna boxa, 3 texta i da pitam za misljenje? De ne glupiraj se
Relatable

Citat: michaelstar poslato Oktobar 26, 2023, 11:44:11 PRE PODNE
Nije problem sto si nov, uvezbaj se, usavrsi, pa onda kad lici na nesto postavi da se ocenjuje, znas li koliko talibana pooput tebe udje prvi put u textdraw edit, naskraba par linija i pita za ocenu?
Gluplji si od njih, kao da ne znas mentalitet ovih lobanja, sve sto naprave iznose u javnost kako bi javnost to "prepoznala" i poslije da glume zrtve

Citat: ʟᴀᴋᴇʀɪɴɢ poslato Oktobar 27, 2023, 00:10:42 PRE PODNE
Gluplji si od njih, kao da ne znas mentalitet ovih lobanja, sve sto naprave iznose u javnost kako bi javnost to "prepoznala" i poslije da glume zrtve
Ne mogu biti gluplji od njih ako im objasnjavam poentu mog komentara

Citat: michaelstar poslato Oktobar 27, 2023, 00:38:12 PRE PODNE
Ne mogu biti gluplji od njih ako im objasnjavam poentu mog komentara
Naravno da mozes, kako ces ti tikvanu objasniti nesto sto on vec zna, samo se pravi glupander, i uradice ono sto sam objasnio u proslom komentaru

Citat: ʟᴀᴋᴇʀɪɴɢ poslato Oktobar 27, 2023, 00:40:20 PRE PODNE
Naravno da mozes, kako ces ti tikvanu objasniti nesto sto on vec zna, samo se pravi glupander, i uradice ono sto sam objasnio u proslom komentaru
Ne znam, iznervirao sam se i morao sam da izbacim to iz sebe kroz komentar, znam da ce milion retarda poput njega raditi istu stvar, al boli me kurac, eto

Citat: michaelstar poslato Oktobar 27, 2023, 01:06:07 PRE PODNE
Ne znam, iznervirao sam se i morao sam da izbacim to iz sebe kroz komentar, znam da ce milion retarda poput njega raditi istu stvar, al boli me kurac, eto
Jbg, to ti je ovdje svakodnevnica vec unazad deceniju, tkd samo pustis te tikvane da rade to, isto bi bilo i kada bi sada to napisao za otvaranje SA:MP servera, ne vrijedi, tikvani se radjaju i takvih tikvana ce uvijek biti

Citat: ʟᴀᴋᴇʀɪɴɢ poslato Oktobar 27, 2023, 01:11:29 PRE PODNE
Jbg, to ti je ovdje svakodnevnica vec unazad deceniju, tkd samo pustis te tikvane da rade to, isto bi bilo i kada bi sada to napisao za otvaranje SA:MP servera, ne vrijedi, tikvani se radjaju i takvih tikvana ce uvijek biti
HAHAAAHHAHAHAHHAHAHAHHA