Smešnotine balkanskih modova | Povratak | S02

Započeo Mergevos, Septembar 25, 2023, 16:13:29 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: markosimic poslato Avgust 01, 2024, 16:56:58 POSLE PODNEOvo treba biti smesno ili ?
su pi*du materinu, bezi mi iz emisije ti mora da koristis scope operator
Citat: noddy_ poslato Avgust 01, 2024, 17:41:35 POSLE PODNEsmjehotresno, ocu ba da me uvedes kao specijalnog gosta u iducoj erpizodi, faljiminderhit
vlla, može sve, faleminderit
- open.mp regional coordinator -

Citat: Mergevos poslato Avgust 01, 2024, 16:42:51 POSLE PODNEKume, pa ne možeš biti ne strpljiv ovako, pa sve ima svoje vreme, ako si toliko zapeo ba, pa ajde videcemo neku pilot epizodu da ubacimo danas
ne mogu da se strpim ove epizode dodju meni ko insulim secerasu

Epizoda 11 | gettime(), ali EX!
[/b]

Pozdrav dragi moji prijatelji, hahahaha, danas sam nešto mnogo nasmeškan. Danas kao što znate u okolini grada Požarevca, veoma je prijatno toplo za sve ljubitelje ovih prelepih dnevnih uslova i godišnjih doba. Najpre bih Vam poželeo ugodan ostatak dana, da kasnije ne bismo to zaboravili...
Danas kao što znate, u doba ovih tamnih sfera politike, ljudi naših prostora, nebitno koje vere ili nacije, stalno spekulišu da li smo mi to "jedno te isto" ili nismo. E tako i mi danas ćemo ove dvije funkcije uporedjivati sa našim, veoma lepim balkanskim ex-yu narodima, neosvrtajući se na prošlost već samo na trenutak u kojem mi kao ljudska bića, jedinke živimo.

Naime na prostoru naše "PRELIJEPE JUGE" *kašalj iz pluća onaj najgori*, pardon, imamo nekoliko naroda koji pričaju jezicima čije su razlike veoma male, odnosno mogu biti zanemarene. Ja ću razumeti frenda iz Hrvatske, frend iz Hrvatske će razumiti jarana iz Bosne i Hercegovine, jaro iz Bosne i Hercegovine prijatelja iz Srbije i sve tako u krug, naravno, kako nam geografske prilike ne dozvoljavaju, mini razlike se dogadjaju, jaro i frend će reći kruh, a prijatelj će reći hleb. Prijatelj i frend će reći sto, a jaro će reći ASTAL i tako, no to su sve minijaturne razlike, a mi ćemo ih danas prezentovati, gde dragi moji, gde, gde, gde? - Pa u našem prelepom 32bitnom skriptnom jezičiću, PAWN-u.

Imamo jednu funkciju veoma dobro poznatu i prikazanu u svetu SAMP skriptera.
gettime()
Funkcija takodje prima i parametre, ako SAKATE, što bi naši prijatelji Makedonci rekli, da precizno dobijete minute, sate i sekunde ili nešto od toga, vi to metnete unutar zagrada, znate, niste blesavi. Naime naš prefinjeni mod, koji je starting point mnogih naših potcenjenih modova nam objašnjava, stavlja do znanja i pokazuje jedan gore-pomenuti primer oko naroda ex-yu:

#define gettimeEx(%0,%1,%2) gettime(%0,%1,%2)

Da li vi dragi prijatelji vidite razliku?
Iskomentarisaćemo ovo na kraju reklama, za vas sada ide poznati hit Šerifa Konjevića za vas, Ako je ljubav grijeh.
- open.mp regional coordinator -

- Reklame -
Volim te a ne znam zasto
i znam da prestati necu
nisam te birao ja
srce je biralo srecu

Volim i tvoje mane
jer svako mane ima
i mali komad cepa u boci
precutim zbog dobrog vina


Ref.
Ako je ljubav grijeh
grijesan sam priznajem
i u tom grijehu ja da zivim
zauvijek pristajem

Ako je ljubav kocka
kockat cu se zivotom
bolje da sve to izgubim
nego da nikad tebe ne ljubim

Volim te znam koliko
i nikad mjeriti necu
a znam da samo sa tobom
malo mi treba za srecu

Volim i tvoje mane
jer mane ima svako
i kada bih htio drugu da volim
ja ne bih znao kako
- open.mp regional coordinator -

Dragi moji prijatelji, danas smo naučili da medju nama nema ljudi koji su različiti, već da smo svi od krvi i mesa, a tako i ova definicija prelepe gettimeEx funckije koja potpuno nema nikakvog smisla, ista je kao gettime, a naš kreator moda koristi obe definicije.

Stigli smo do kraja naše predivne emisije, hteo bih da se zahvalim prijalelju nodiju koji je bio sponzor današnje emisije.

Ažuriraćemo Hall of Shame sekciju

1. MySQL_Load_String/MySQL_Load_Int
2. protected
3. Ono čudo s dijalozima
4. GetNearestBusiness(2)
5. Komanda aaa
6. Kladioničarske funkcije
7. SendGazdaMessage
8. gettimeEx
9. SCMTA
10. SCM

Dragi prijatelji, takodje bih vam se izvinio jer prethodna 2 dana nismo imali mogućnosti konstantno emitovati naš šou, imali smo malih životnih obaveza, ali sve se vratilo na svoje i mi se ponovo družimo ovih dana. Prelepo je danas bilo izdvojiti vam par životnih lekcija, nadam se da vam je značila ova epizoda, koja sa sobom nosi veliku emociju i jako bitnu pouku!

Hvala i do sledećeg vidjenja!
- open.mp regional coordinator -

Faljimerdhita, kao sto ste i sami mogli vidjati ovu halakrkmu(po bosansko krajiskom ane) svi smo bar jednom bili u nedoumici koju funkciju koristiti, nas preljepi mergvos nam je pokazao gorika da je absolutno koju god vi koristili jer nema sanse da napravite zijan i onda bidne dje sam zajebo. Sve je bogom dato, sve greske, svi makroji i svi djerezi nasih skriptera tako da nemojte tobe donositi, budite bolji i mi smo kao narod takvi, cojik vajkarna pravi greske.

Makedonce ke mi ga sakas da mi ga natreskas?

TOP TOP TOP NOVO!!!!!

Djerez Cement, tvrdji od polnog organa pot uticajem kamagre i vijagre.
Djerez Cement je jedini cement koji ce ispuniti sve vase rupe pa cak i popuniti ih.
Narucite Djerez Cement na www.djerez-bau.ba ili u lokalnoj trgovini I-CRNI u Cazinu.

- Pauza izmedju pauze i reklame

SPEED HACK (C++) https://github.com/nouddy/samp-speed-hack
Reliant GameMode (open.mp) https://github.com/nouddy/reliant-omp
SA:MP Landing Page https://github.com/nouddy/samp-landing-page


Kolko drama ima u 7 grama

Citat: noddy_ poslato Avgust 04, 2024, 20:16:16 POSLE PODNEFaljimerdhita, kao sto ste i sami mogli vidjati ovu halakrkmu(po bosansko krajiskom ane) svi smo bar jednom bili u nedoumici koju funkciju koristiti, nas preljepi mergvos nam je pokazao gorika da je absolutno koju god vi koristili jer nema sanse da napravite zijan i onda bidne dje sam zajebo. Sve je bogom dato, sve greske, svi makroji i svi djerezi nasih skriptera tako da nemojte tobe donositi, budite bolji i mi smo kao narod takvi, cojik vajkarna pravi greske.

Makedonce ke mi ga sakas da mi ga natreskas?

TOP TOP TOP NOVO!!!!!

Djerez Cement, tvrdji od polnog organa pot uticajem kamagre i vijagre.
Djerez Cement je jedini cement koji ce ispuniti sve vase rupe pa cak i popuniti ih.
Narucite Djerez Cement na www.djerez-bau.ba ili u lokalnoj trgovini I-CRNI u Cazinu.

- Pauza izmedju pauze i reklame


Sve je to lepo kolega, ali nemogu se koristiti skracenice tipa .ba  Nema smisla, bas pricamo o takvim smjehotresima a ti opet na iste grablje.
Inace hvala za preporuku  Djerez Cementa, eo bas sad zakrpio rupu u firewall-u tako da me ne drndosaju ovi napaljeni kamagrom i viagrom
Poslednja Izmena: Avgust 04, 2024, 20:27:26 POSLE PODNE od Bit Frosty

Ekipa Smesnotine balkanskih Game modova donela je odluku da se svaka naredna epizoda bude napisana na jednom od jezika bivše Jugoslavije. Počinjemo od najjužnije tačke, naše Makedonije prelepe države, tako da sutra dobijate na dva jezika, albanski i makedonski.
- open.mp regional coordinator -

Citat: Mergevos poslato Avgust 04, 2024, 21:56:45 POSLE PODNEEkipa Smesnotine balkanskih Game modova donela je odluku da se svaka naredna epizoda bude napisana na jednom od jezika bivše Jugoslavije. Počinjemo od najjužnije tačke, naše Makedonije prelepe države, tako da sutra dobijate na dva jezika, albanski i makedonski.
Ce bude i na lajmet?

Prijatelji sutra dve epizode, danas mi se Bljerim iz Makedonije razboleo...
- open.mp regional coordinator -

Epizoda 13 | MKD | Ovlascen !!!!!!!!

Hahahahahahahhaha prijateli moite, dobrodojdovte  na pochetak ot makedonskata emisijata na smeshnotini na balkanski gamemoduvi. Hahahahahahahahha, jas sam Bljerim, denes shte da vam zboruvam malkoto na makedonski i albanski jazik. Vash verni voditeljnik Mergevos zboruval shto mora da ima razlichni jaziki v epizodite na nash tv serijal. Mergevos se neshto tolkuva pravi pameten, ta qifsha *kašalj u albanskom* Tolku ot mene, sakam da prejdemo na stvar. Sekoj den sakame da pronajdeme najdobar balkanski gamemode, no uvek bude neuspeshno? Zashto? Zatoa shto ljudi prave gluposti. Ljudi sa glupi da gi im steram na mamkata, ta qifsha nonen dhe motren. Molim vas da pogljedate kako toi idiot pravi funkcijata shto proveruva da li je igrach ovlaskjen, vidi:
stock Ovlascen(ime_str[])
{
    if(!strcmp(ime_str, Skripter, true) ||
    !strcmp(ime_str, Skripter2, true) ||
    !strcmp(ime_str, Skripter3, true) ||
    !strcmp(ime_str, Vlasnik_1, true) ||
    !strcmp(ime_str, Vlasnik_2, true) ||
    !strcmp(ime_str, Vlasnik_3, true) ||
    !strcmp(ime_str, Vlasnik_4, true) ||
    !strcmp(ime_str, Direktor_1, true) ||
    !strcmp(ime_str, Direktor_2, true) ||
    !strcmp(ime_str, Direktor_3, true) ||
    !strcmp(ime_str, Direktor_4, true) ||
    !strcmp(ime_str, Direktor_5, true) ||
    !strcmp(ime_str, Direktor_6, true) ||
    !strcmp(ime_str, Direktor_7, true) ||
    !strcmp(ime_str, Direktor_8, true) ||
    !strcmp(ime_str, Direktor_9, true) ||
    !strcmp(ime_str, Direktor_10, true) ||
    !strcmp(ime_str, Direktor_11, true) ||
    !strcmp(ime_str, Direktor_12, true) ||
    !strcmp(ime_str, Direktor_13, true) ||
    !strcmp(ime_str, Direktor_14, true) ||
    !strcmp(ime_str, CoSkripter, true))
     {
        return true;
     }
     return false;
}


Pidhhhhhhhh, familqim. Znae sme da vo Srbija nema da ima dobri moduvi, no ovo e, ovo e neshto novoto, sega ideme na reklami i onda ideme i pichka materina sa ovakvi moduvi, ma haje karin i moduvi da ti ebam moduvi
- open.mp regional coordinator -

- Reklame -
Denes za nas samo Ardian Bujupi, moj dobar prijatel sa hit Valle Kosovare, ples ot Kosova

Dit e nat
Per ty une krejt i jap
Ma ke marr ti zemren
Hajde kcejna bashk
Valle, valle kosovare
Nje beqar
Ti ki me e marr
Une besen po ta jap
Ma ke marr ti zemren
Hajde kcejna bashk
Valle, valle shqipetare
T'paska hije yll dashurie
Fustani bardh, baby, sa mir po t'rrin
E meriton zemren, un ta jap
Dashnin qe kam per ty, beb ti e din
Hajde banu gati, ram pa pa pam
Bojn tupanat edhe defi
Hajde ti me neve
Se na dina qysh me dhez
Ram pa pa pam
Pina sonte veq per qefi
Xhamat jan te qela
Merr flamurin kuq e zi
Qysh po kcen valle kadale
Ty tkam perveti
Nuse shqiptare
Per nanen e kam amanet
Kur tkena marr ty
E ka marr vesh krejt qyteti
I gjujna paret
Kush ka inat let kallet
Dit e nat per ty une krejt i jap
Ma ke marr ti
Zemren hajde kcejna bashk
Valle, valle kosovare
Ni beqar
Ti ke me e marr
Une besen po ta jap
Ma ke marr
Ti zemren hajde kcejna bashk
Valle, valle shqiptare
T'paska hije yll dashurije
Ram pa pa pam
Hidhe vallen lulja ime
Hidhe vallen ti o moj sorkadhe
Valle, valle shqiptare
Nje beqar
Ti ke me e marr
Une besen po ta jap
Ma ke marr ti zemren
Hajde kcejna bashk
Valle, valle shqipetare
T'paska hije yll dashurie
- open.mp regional coordinator -

A vidish, toi glupi Mergevos kazal da mora da i drugi deo zboruvam makedosnki ma haje karin mergevos, ta qifsha robt lesh kari ti idiot dhe psikopat, no ne e bitno, mora da se rabota. Znachi nema da gi pishete ovako, mora da pishete so pamet koja vie imate vo vasha glavata. Vo Srbija ne sakaju takvi moduvi. Koj to dnes taka proveruva ako je igrach ovlaskjen ili ne. Ooooo pidhhhhh. Za kraj na emisijata mora da zboruvam deka Mergevos e goljemi idiot, manipuljator i koristi svakakva manipuljacija i tehniki na manipuljacija da nas Aljbanci zajebe, ali nema shto, koga se rabota, rabota se. Rrespekt e shumë për Mergevos, suksese vëlla. Stigli sme do kraj na nasha dragata tv emisijata, Mergevos zboruval deka vie sutra imate emisiju sa Dino, momkam ot Bosna i Hercegovina, ot federacija, nema da go zboruvam deka on ot republjika srpska, bude ljut i nervozen. Mi Aljbanci smo spokojen narod, a denes smo vama prezentirali kako da ne pishuvate vashi gamemoduvi. Nadam se da ste uzhivali vo nash pravi k pameten tv serijalj. Vidimo se sutra i dobra vam nokj, naten e mirë ot Bljerima!
- open.mp regional coordinator -

Epizoda 14 | Ipak Mergevos danas | joeyy_cmd


Ijaaaaaaaaaaaaaoooooooooooooooooooo ahahahahhhahhhhahahaha dragi moji prijatelji, nećete mi verovati, dao sam Albancu da vodi sinoć emisiju hahahahah, ja mu rekao da idem na Kosovo i Metohiju i on se naljuti hahahahah, valjda hteo da kažem Kosova Republjik, evo mu ga na hahahahahaha. *promena raspoloženja*

Khm, elem, kako vam se čini dragi moji prijatelji emisija koju je vodio moj dragi prijatelj Bljerim Falmiqi. Njegovi su rodom iz Travnika, prebegli su u SEVERNU Makedoniju davno, njegovo prezime je Falmić.

No, nego da mi vama danas pokažemo jednu prelepu smešnotinicu koju smo mi za vas spremili hahahahahaha. Molim vas dragi moji, razgledajte malo ovo remek delo pa mi reknite molim vas, vaše mišljenje.

#define joeyy_cmd:%1(%2) \
            COMMAND:%1(%2)

Šta vi mislite o našem dragom sistemu koji je ovaj naš prijatelj osmislio za nas. Samo 2 linije potrebne su da optimizujete skriptu za 600000000000000000%. Da li ste vi svesni toga? Hahhahahahaha, vi da ovo u modu nemate, vi biste imali najgori mod na svetu. Ovo je remek delo koje imaginaciju pretvara u stvarnost, od ovoga čak i imaginarni brojevi postaju pravi. Čovek je jedna predivna jedinka.

Idemo dragi moji na reklame, za vas na meniju danas imamo hit prefinjene Dragane Mirković - Plači zemljo.
Poslednja Izmena: Avgust 07, 2024, 23:28:15 POSLE PODNE od Mergevos
- open.mp regional coordinator -

- Reklame -
Sto sam tuzna cvete moj
danas on ide njoj
ko da sunce gubi sjaj
dosao je sreci kraj
(2x)

Ref.
Tuzan je zivot moj
kazi mu da zna
placi zemljo sto sam ja
tako nesrecna

Tuzan je zivot moj
kazi mu da zna
placi zemljo sto sam ja
hej, nesrecna

Ne budi me zoro ti
necu ja ustati
svet se rusi, njemu sja
nikoga nemam ja
(2x)

Ref.

Bez njega sam bolna ja
neka sam prokleta
tezak mi je svaki tren
sutra ce biti njen
(2x)

Ref.
- open.mp regional coordinator -