..::Pro Elite::.. [NOVI MOD]!!!!!!

Započeo Mikic95, Oktobar 27, 2010, 22:23:39 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Kakve veze ima sto je raven mod ima pola GF edita pa server ima preko 30 igraca , server jos nije ni otvoren a vec kritizirate , sretno sa serverom dobar opis :)

...Neno...

Odlican opis,vidi se da si se potrudio...Sretno !

Raven :( Sad ce opet neko reci I MOJ JE RAVEN, al ja pripremam svoj mod i nemojte me ****t za to!
Poslednja Izmena: Oktobar 28, 2010, 19:04:03 POSLE PODNE od gonss.pwn

Mikic95

Evo server je OTVOREN !

Link Foruma:  www.pro-eliterp.tk    znam da nemamo domenu, ali ako nam ikako krene sa serverom odmah kupujemo com

IP Servera: 77.92.94.122:7780

PS. Znam da je mod Ravens ali eto - šta ćemo, vjerovatno ćemo nakon nekog vremena mijenjati Mod al zasad je ovaj. I Hvala vam svima na pozitivnim komentarima!

sretno vam bilo!!  ;D
skype: marko.pintaric1 :)

Mikic95

Hvala, svi koji hoće neka se registriraju na Forum  :D

Ovako moj predolog!!!>Forum vam je los nemate domenu mod skinut sa balkan sampa preveden raven i to je lose vi se opste niste potrudili  >:( >:( neverujem ce ti niko doce ali srecno
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Forum im je dobar,ali nije jos zavrsen...Mod-nadam se da cete sto prije naci neki drugi posto sa ovim necete dugo izdrzati... :-\ Puno srece..
Extreme Generation - 178.63.80.210 :7871




Mogo si se bar potruditi i da ovo promjeniÅ¡  :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[  8) 8)

Kako mrzim kad neki *****i samo prevedu skriptu i kažu ja sam pro scripter ja sam ovu skriptu pravio..Jeste [cenzura]..
Poslednja Izmena: Oktobar 29, 2010, 10:49:44 PRE PODNE od gonss.pwn

Citat: S¢oгpion poslato Oktobar 29, 2010, 12:19:36 POSLE PODNE
Citat: Mikic95 poslato Oktobar 28, 2010, 19:45:00 POSLE PODNE
Evo server je OTVOREN !

Link Foruma:  www.pro-eliterp.tk    znam da nemamo domenu, ali ako nam ikako krene sa serverom odmah kupujemo com

IP Servera: 77.92.94.122:7780

PS. Znam da je mod Ravens ali eto - šta ćemo, vjerovatno ćemo nakon nekog vremena mijenjati Mod al zasad je ovaj. I Hvala vam svima na pozitivnim komentarima!

mogli ste kupit domenu -.-
zasto je tebi sve uvijek oko foruma -.-"  meni nije vazno ima li forum ili ne...ako nema para da kupi domenu odabi,pusti ga na miru,a ako ti je toliko stalo da ima domenu kupi mu ti...ja kada budem imao svoj server necu dzaba bacati pare na domenu kada mogu imate free host na byethost i da bude isti forum kao da je sa domenom..




Citat: S¢oгpion poslato Oktobar 29, 2010, 12:19:36 POSLE PODNE
Citat: Mikic95 poslato Oktobar 28, 2010, 19:45:00 POSLE PODNE
Evo server je OTVOREN !

Link Foruma:  www.pro-eliterp.tk    znam da nemamo domenu, ali ako nam ikako krene sa serverom odmah kupujemo com

IP Servera: 77.92.94.122:7780

PS. Znam da je mod Ravens ali eto - šta ćemo, vjerovatno ćemo nakon nekog vremena mijenjati Mod al zasad je ovaj. I Hvala vam svima na pozitivnim komentarima!

mogli ste kupit domenu -.-
ti mu se javljaš?
Ajde se poklopi ušima.. -.-

Citat: S¢oгpion poslato Oktobar 29, 2010, 12:19:36 POSLE PODNE
Citat: Mikic95 poslato Oktobar 28, 2010, 19:45:00 POSLE PODNE
Evo server je OTVOREN !

Link Foruma:  www.pro-eliterp.tk    znam da nemamo domenu, ali ako nam ikako krene sa serverom odmah kupujemo com

IP Servera: 77.92.94.122:7780

PS. Znam da je mod Ravens ali eto - šta ćemo, vjerovatno ćemo nakon nekog vremena mijenjati Mod al zasad je ovaj. I Hvala vam svima na pozitivnim komentarima!

mogli ste kupit domenu -.-
Ae pokušaj još jednom samo o forumima da pišeš!
Lepo reci šta misliš o serveru, forum će srediti kad tad, sad im je važniji server -.-

Mikic95

Uskoro mijenjamo Mod dok se joÅ¡ malo sredi jer nije dovrÅ¡en, a domenu ćemo uzeti ako nam krene sa serverom - ne treba mi domena ako cu imati 3 igrača na serveru, ali ako nas bude minimalno 7-8 odmah uzimam domenu  :)

Pravila za bande, Pravila servera, Donator paketi, Javljanje--samo c/p sa BM foruma, brat bratu, oko servera i foruma ste se potrudili 0 bodova.