SAMP Free Hosting

Započeo Sloba, Oktobar 27, 2010, 14:38:02 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Nudim SA:MP free hosting jer znam neka deca nemogu platiti host a hoce imat svoj server , ja nudim hosting i ostalih servera kao CS i COD , imam portove koji su otvoreni a meni nicemu nesluze pa ako neko zeli da nesto napravi slobodno neka mi se javi , ip adresa se menja ali ja cu redovno obavestavat o njoj i ne nudim ovaj host da kradem GM vec da pomognem nekima

ZicMortal

Nemaš ništa od toga = kradeš modove.

Ljepo sam reko da ne kradem modove kako ti znas da sam ja takav da uzmem neciji mod koji je mozda napravio od 0 a mozda je i edit GF moda mene to nezanima ja cu samo stavit taj mod na server necu ga ni gledat ni nis , a ti kako mozes odma reci da kradem modove molim te , mozda si ti takav da znas sve o ljudima ???  :D

Laznjak, sad mi je kao nesto ne moze install Kucni blabla
A ja ga test da vidim dal uopste daje  8)

Zlatan_Ibrahimovic

sta ce ljudima kucni uopce kao 1. lagg bude visok ping a 2. mjenja se uvijek IP i 3. Istina krade modove...

Evo dao mi IP, pa se uverite, msm radi, al dal krade to neznam :P
77.46.221.130:7777

makelele

ma de mozda ti bude otvoren server sat dva i to je to nista vise!!!

Citat: ZicMortal poslato Oktobar 27, 2010, 14:38:50 POSLE PODNE
Nemaš ništa od toga = kradeš modove.

Ti si uvijek tu da pametuješ :S
A i recimo da krade, kakve mu koristi kad ovi što uzimaju free hosting imaju sigurno obični GF, možda ni preveden :S

Ja sam ga samo proverio, a mod nisam hteo da dam, tj. da rizikujem necu!
A i svejedno mi nije u ovom kompu ;)

230 slotova? Ping oko... 200-300

Za 4 mb/s max slotova ti je 60!
Za 2 mb/s max slotova 25
1 mb/s max slotova 15

Jedino ak imas nekih 10 mb/s pa da mozes do pokrenit.. :(

ZicMortal

Citat: ΉΥPΣЯΛƬӨЯ [CH] poslato Oktobar 27, 2010, 15:15:21 POSLE PODNE
Citat: ZicMortal poslato Oktobar 27, 2010, 14:38:50 POSLE PODNE
Nemaš ništa od toga = kradeš modove.

Ti si uvijek tu da pametuješ :S
A i recimo da krade, kakve mu koristi kad ovi što uzimaju free hosting imaju sigurno obični GF, možda ni preveden :S

Free hosting nije isto šta i kućni 'hosting'... dobro, recimo da hoces staviti sugavi GF, on ce ga pogledati kakav je i slabo ce drzati to upaljeno. Da on zaista tako hosta, i da nema zelju ukrast mod.. opet on nema koristi nikakve od toga, i nema smisla trošiti cpu kompa i trošiti vrijeme od kojega on nema koristi.
Poslednja Izmena: Oktobar 27, 2010, 15:28:47 POSLE PODNE od ZicMortal

Sta bi meni znacilo na novom kompu , sa tri jezgra jedan samp server , a ionako stalno stoji upaljen jer se nesto skida jer meni tata drzi prodavnicu igrica tako da stalno nesto skidam , a net nije problem jer imam ADSL neogranicen jer imam 4 mb/s i upload od 700 i nesto kb/s neznam tacno.

Zasto bi krao mod, stavis samo .amx + stavis anti-deamx opciju..
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Tako je Luksa cak i da imam program da otvorim de-amx nemoguce je iscitat jer se sve pobrka i nista nevalja , ionako je gonsss video da server radi ali on nema GM.

Ne pobrka se, nego vidis prva 3 incova i ostalo ne vidis
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.