City of Angels Roleplay

Započeo Čkalja., Maj 21, 2023, 22:15:35 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

daddyDOT, Toyo2411 i 6 gostiju pregledaju ovu temu.



ZAKLJUČANE REGISTRACIJE NA SERVERU

Zbog sigurnosnih razloga, trenutno su registracije na serveru zaključane. Ako se želite registrirati, molimo vas da se javite nekome od Administracije na discord serveru ili forumu kako biste dobili pristup.

Ovo je privremena mjera uvedena kako bismo zaštitili našu zajednicu od "osoba" koje pokušavaju uništiti jedinu zdravu zajednicu na Balkanu. Radimo na otklanjanju problema, i uskoro bi trebao stići UCP (User Control Panel) koji će dodatno olakšati pristup i poboljšati sigurnost.

Hvala vam na razumijevanju i podršci!

IP SERVERA: 135.125.147.168:7777
Cache:  https://www.mediafire.com/file/v73nj41q0j7jtim/135.125.147.168.7777.rar/file

Trenutno i traje giveaway kojeg možete pronaći na discord serveru.


Podsjetnik za sve koji nisu da se registriraju na naš novi forum. https://coa-rp.com/index.php
i na Discord server: https://discord.gg/city-of-angels-roleplay-827867442200969216


Posjetite City of Angels RP zajednicu.
https://coa-rp.com/index.php
Vaš CoA marketing tim.

Citat: majestic poslato Oktobar 16, 2024, 07:14:19 PRE PODNEhahhaha
ovu u gantonu sigurno niste platili jer je sa gta calia i vi niste nikog od gta cali staffa kontaktirali ;D  ;D
za gta chronicles isto mislim, kome ste se javili?
ko ce na ovo odgovorit?
hajmo gdje vam je PR team

Citat: epicness poslato Oktobar 15, 2024, 22:17:03 POSLE PODNESve mape su kupljene nijedan nije ukradena.
I narucene su još dvije top mape. I one su uredno placene.
kako onda to da vam nisu poslali čitave mape?

rofl

Iskreno sta vas briga sta oni rade.
Ostavite momke na miru. Tu su da prezentuju nesto svoje, nisu ostetili nikoga nego pozvali ljude da se pridruze serveru.
Svi vi koji idete okolo i pricate i sta sve ne pored toga samo pokazujete koliko vam je bitnije da blatite druge.

Momci sa srecom.
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

"Tu su da prezentuju nesto svoje"
nesto svoje nesto tudje a?


Citat: markosimic poslato juče u 19:53:46 POSLE PODNEIskreno sta vas briga sta oni rade.
Ostavite momke na miru. Tu su da prezentuju nesto svoje, nisu ostetili nikoga nego pozvali ljude da se pridruze serveru.
Svi vi koji idete okolo i pricate i sta sve ne pored toga samo pokazujete koliko vam je bitnije da blatite druge.

Momci sa srecom.
nisu oštetili nikoga, samo je tužno prikrivati istinu i lagati o modelima kako su plaćeni a zapravo su ukradeni i ubačeni bez ikakvih spomenutih imena, uzmimo u obzir to da su oni "velika zajednica koja traje od 2012. godine", kako predstavljaju sebe... zaista sramno

Citat: majestic poslato juče u 20:02:10 POSLE PODNE"Tu su da prezentuju nesto svoje"
nesto svoje nesto tudje a?
Sve sam ti odgovorio sa ovim, mislim da je dosta mrznje i debilizma na forumu.
https://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=146010.0

Citat: asab poslato juče u 21:06:46 POSLE PODNEnisu oštetili nikoga, samo je tužno prikrivati istinu i lagati o modelima kako su plaćeni a zapravo su ukradeni i ubačeni bez ikakvih spomenutih imena, uzmimo u obzir to da su oni "velika zajednica koja traje od 2012. godine", kako predstavljaju sebe... zaista sramno

Momci su otvorili temu da prezentuju svoj server, a ne da se raspravljaju sa balavcima oko glupih mapa. Ovde nisu nigde pomenuli nista o cenama, placanju modela ili sta vec, sto znaci da vi spolja donosite stvari na forum da ih resavate ovde.

Ovo je cist slucaj gde svi vi iz senke dolazite na ovaj forum, da donosite negativu, vredjate, omalovazavate i ponasate se bahato, donoseci vase interne konflikte ko zna odakle ovde na forum.

Jel vam krivo sto momci postoje od 2012 ? - ili je mozda problem sto imaju server koji je uspesan(nisam upucen ali sozbirom da postoje jos uvek rekao bih da je uspeh nakon toliko godina) ? Recite mi sta je tacno ? Niti jednom nisam video njih da su rekli ista lose, dok vas gledam proteklih nekoliko meseci kako dolazite na forum i ponasate se kao da ste nesto bitno, a zapravo verovatno te 2012 niste imali ni punih godina da krenete u osnovnu skolu.
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Citat: markosimic poslato juče u 21:14:33 POSLE PODNESve sam ti odgovorio sa ovim, mislim da je dosta mrznje i debilizma na forumu.
https://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=146010.0

Momci su otvorili temu da prezentuju svoj server, a ne da se raspravljaju sa balavcima oko glupih mapa. Ovde nisu nigde pomenuli nista o cenama, placanju modela ili sta vec, sto znaci da vi spolja donosite stvari na forum da ih resavate ovde.

Ovo je cist slucaj gde svi vi iz senke dolazite na ovaj forum, da donosite negativu, vredjate, omalovazavate i ponasate se bahato, donoseci vase interne konflikte ko zna odakle ovde na forum.

Jel vam krivo sto momci postoje od 2012 ? - ili je mozda problem sto imaju server koji je uspesan(nisam upucen ali sozbirom da postoje jos uvek rekao bih da je uspeh nakon toliko godina) ? Recite mi sta je tacno ? Niti jednom nisam video njih da su rekli ista lose, dok vas gledam proteklih nekoliko meseci kako dolazite na forum i ponasate se kao da ste nesto bitno, a zapravo verovatno te 2012 niste imali ni punih godina da krenete u osnovnu skolu.
ne uvlači se nikome u čmar, da su dobri kao što kažeš, ne bi se brukali krađom mapa govoreći kako su ih kupili, kad se zna da nisu

ovdje niko ne omalovažava, vrijeđa ili slično, izgleda sad zavisi ko krade pa se po tome gleda na čijoj smo strani...
kradu i lažu, ne treba ništa više prilagati da bi se shvatilo da je server šupak i običan wannabe RP server.

Citat: asab poslato juče u 22:04:06 POSLE PODNEne uvlači se nikome u čmar, da su dobri kao što kažeš, ne bi se brukali krađom mapa govoreći kako su ih kupili, kad se zna da nisu

ovdje niko ne omalovažava, vrijeđa ili slično, izgleda sad zavisi ko krade pa se po tome gleda na čijoj smo strani...
kradu i lažu, ne treba ništa više prilagati da bi se shvatilo da je server šupak i običan wannabe RP server.

Znaci tu je kvaka, izbacili su te sa servera pa si dosao na forum da ih mrzis. Nema ovde strane, ja sam objektivan. Nit imam veze sa ovom igricom niti igram igricu, niti znam servere. Samo mi je dosta da gledam kako trashtalk zajednicu koja postoji dugi niz godina, bez razloga. Donosite stvari spolja i gde im nije mesto, na forum. Da vi imate nesto stvarno da mozete dokazati, vi bi otvorili temu u sekciji zalba na clana.

@epicness izvini na ovoj raspravi u temi, nadam se da ce neki supermoderator reagovati. @Vasic @daddyDOT
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Citat: asab poslato juče u 22:04:06 POSLE PODNEne uvlači se nikome u čmar, da su dobri kao što kažeš, ne bi se brukali krađom mapa govoreći kako su ih kupili, kad se zna da nisu

ovdje niko ne omalovažava, vrijeđa ili slično, izgleda sad zavisi ko krade pa se po tome gleda na čijoj smo strani...
kradu i lažu, ne treba ništa više prilagati da bi se shvatilo da je server šupak i običan wannabe RP server.


zasto ne pises sa svog profila ?

zasto ti ne otvoris svoj RP server sa svojim mapama?
i da nisu njihove mape i da nisu platili, sta nas ima bit briga,njihov server,njihova rijec. ako su tebi sta ukrali, tuzi ih. simple.

Citat: markosimic poslato juče u 22:19:44 POSLE PODNEZnaci tu je kvaka, izbacili su te sa servera pa si dosao na forum da ih mrzis. Nema ovde strane, ja sam objektivan. Nit imam veze sa ovom igricom niti igram igricu, niti znam servere. Samo mi je dosta da gledam kako trashtalk zajednicu koja postoji dugi niz godina, bez razloga. Donosite stvari spolja i gde im nije mesto, na forum. Da vi imate nesto stvarno da mozete dokazati, vi bi otvorili temu u sekciji zalba na clana.

@epicness izvini na ovoj raspravi u temi, nadam se da ce neki supermoderator reagovati. @Vasic @daddyDOT
nisam ušao na server nikad, nit planiram ući... nije mi cilj žaliti se na člana da bi on bio kažnjen ili bilo šta slično, samo da pokažem koliko su jadni i bedni s tim što kradu mape i predstavljaju se u nekom drugom svetlu
odjednom se lopovi i krađa podržavaju, a bilo je drugačije

Citat: letecitanjur poslato juče u 22:20:17 POSLE PODNEzasto ne pises sa svog profila ?

zasto ti ne otvoris svoj RP server sa svojim mapama?
i da nisu njihove mape i da nisu platili, sta nas ima bit briga,njihov server,njihova rijec. ako su tebi sta ukrali, tuzi ih. simple.
a čiji je ovo profil? tvoj?
šta ti znaš da li ja imam server i svoje mape? nemoj se pravit pametan

Citat: asab poslato juče u 22:38:49 POSLE PODNEnisam ušao na server nikad, nit planiram ući... nije mi cilj žaliti se na člana da bi on bio kažnjen ili bilo šta slično, samo da pokažem koliko su jadni i bedni s tim što kradu mape i predstavljaju se u nekom drugom svetlu
odjednom se lopovi i krađa podržavaju, a bilo je drugačije
a čiji je ovo profil? tvoj?
šta ti znaš da li ja imam server i svoje mape? nemoj se pravit pametan
Pa sta? Ako su mape objavljene objavljene su? Sto da ih ne iskoriste? Sve sto je open source se moze iskoristit. I da je ukradeno nije ovde mjesto se svadjat molim te lepo pozali imas odredjeni PDF nije uredu ovako da se ponasas. Sve najbolje ti zelim al ako je ukradeno ili tako nesto skroz nije uredu slazem se pozali se svakako jer nije uredu da se tu svadja niko.

Citat: asab poslato juče u 22:38:49 POSLE PODNEnisam ušao na server nikad, nit planiram ući... nije mi cilj žaliti se na člana da bi on bio kažnjen ili bilo šta slično, samo da pokažem koliko su jadni i bedni s tim što kradu mape i predstavljaju se u nekom drugom svetlu
odjednom se lopovi i krađa podržavaju, a bilo je drugačije
a čiji je ovo profil? tvoj?
šta ti znaš da li ja imam server i svoje mape? nemoj se pravit pametan

Da imas bilo kakav validan dokaz, opet ponavljam, validan dokaz, okacio bi prijavu na clana. Bukvalno si rekao da zelis da ih blatis jer su lopovi i ukrali su tudje. Okaci zalbu, dokazi. Ah ne mnogo je lakse blatiti druge zar ne ? Nikada nisam podrzavao kradju niti prisvajanje tudjih radova, ali momci nisu, ali pazi ovo, nisu prekrsili niti jedno pravilo. Da li su objavili nesto tudje ? - nisu. Da li su uradili bilo sta lose ? - nisu.

Jedino sto su ovi momci uradili je uzeli da reklamiraju svoj server.
Dal su uzeli neku mapu, naziv, ovo ili ono i drze na serveru ili su to platili, dobili besplatno apsolutno ovde ne treba nikoga da se tice. Hoces da pricamo o uzimanju tudjeg ? Udji na bilo koji server, ako od deset servera ne nadjes barem na tri iste mape neke, slicno tome, javi nam. Credits javno nije niko duzan ostaviti nikome, momci nisu uradili nista lose.

Vi ste dosli ovde, poceli ste da ih peckate, vredjate, omalovazavate, radite sve da ih blatite i ocrnite zbog ? - imate interni konflikt ili nesto izmedju vas, ili samo vam je zao sto vasi projekti nisu uspeli ?

Dosta mi je svega ovoga, prosledio sam sve supermoderatorima, otvorio sam zalbu na vas obojicu. Sada ste u poziciji da morate da dokazete, jer neosnovane tvrdnje, blacenje drugih, bez ikakvog osnova i zbog vase "reci" (koja ne vredi mnogo posto se uvek krijete iza novih profila), je takodje na forumu kaznjivo pod pravilom Svadja. Vi inicirate svadju, a dosta je toga vise ovde na forumu bilo. Ovo nije mesto za to, a zato neka vam je sa srecom.
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Citat: MaEsTrOo poslato juče u 22:51:21 POSLE PODNEPa sta? Ako su mape objavljene objavljene su? Sto da ih ne iskoriste? Sve sto je open source se moze iskoristit. I da je ukradeno nije ovde mjesto se svadjat molim te lepo pozali imas odredjeni PDF nije uredu ovako da se ponasas. Sve najbolje ti zelim al ako je ukradeno ili tako nesto skroz nije uredu slazem se pozali se svakako jer nije uredu da se tu svadja niko.
ništa nije open source, već je ukradeno iz cachea drugih servera
nije stvar u tome što su uzeli, već što pričaju kako su mape kupljene a zapravo su ukradene i to na jako sramotan način

Citat: markosimic poslato juče u 22:53:18 POSLE PODNEDa imas bilo kakav validan dokaz, opet ponavljam, validan dokaz, okacio bi prijavu na clana. Bukvalno si rekao da zelis da ih blatis jer su lopovi i ukrali su tudje. Okaci zalbu, dokazi. Ah ne mnogo je lakse blatiti druge zar ne ? Nikada nisam podrzavao kradju niti prisvajanje tudjih radova, ali momci nisu, ali pazi ovo, nisu prekrsili niti jedno pravilo. Da li su objavili nesto tudje ? - nisu. Da li su uradili bilo sta lose ? - nisu.

Jedino sto su ovi momci uradili je uzeli da reklamiraju svoj server.
Dal su uzeli neku mapu, naziv, ovo ili ono i drze na serveru ili su to platili, dobili besplatno apsolutno ovde ne treba nikoga da se tice. Hoces da pricamo o uzimanju tudjeg ? Udji na bilo koji server, ako od deset servera ne nadjes barem na tri iste mape neke, slicno tome, javi nam. Credits javno nije niko duzan ostaviti nikome, momci nisu uradili nista lose.

Vi ste dosli ovde, poceli ste da ih peckate, vredjate, omalovazavate, radite sve da ih blatite i ocrnite zbog ? - imate interni konflikt ili nesto izmedju vas, ili samo vam je zao sto vasi projekti nisu uspeli ?

Dosta mi je svega ovoga, prosledio sam sve supermoderatorima, otvorio sam zalbu na vas obojicu. Sada ste u poziciji da morate da dokazete, jer neosnovane tvrdnje, blacenje drugih, bez ikakvog osnova i zbog vase "reci" (koja ne vredi mnogo posto se uvek krijete iza novih profila), je takodje na forumu kaznjivo pod pravilom Svadja. Vi inicirate svadju, a dosta je toga vise ovde na forumu bilo. Ovo nije mesto za to, a zato neka vam je sa srecom.

"Da imas bilo kakav validan dokaz, opet ponavljam, validan dokaz, okacio bi prijavu na clana." i šta imam od žalbe? bitno je da se zna da su lopovi i lažu, kao i to da su neiskusni u ovom poslu i ne pružaju kvalitet o kojem pričaju i toliko se hvale

"Hoces da pricamo o uzimanju tudjeg ? Udji na bilo koji server, ako od deset servera ne nadjes barem na tri iste mape neke, slicno tome, javi nam. " sada pričaš kako je to kod vas normalno, što samo pokazuje još goru sliku o vama i vašim projektima, kao i razmišljanju...