KiM Hosting - The best hosting -

Započeo kim3205, Maj 19, 2023, 02:29:14 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.





Ime Firme: KiM Hosting - Game


Cene:
GTA SAMP / Cena po slotu 0.08e / mesecno
Counter Strike 1.6 / Cena po slotu 0.45e / mesecno
Minecraft / Cena po ramu 3.50e / mesecno


Kako naruciti GameHost:
Kao registrovani clan mozete da viditi GamePanel opsirnije, takodje mozete sami da dignete server po zelji ukoliko imate na racunu.
Naruci Server >> (Biras igru po zelji) Dalje >> (Izaberete broj slotova) Naruci Server / U redu >> Zahtev za dizanje >> Uplati server >> Instaliraj server  >> (Izabere lokacije masine 3x IP adrese razlicite) U redu >> (Unosite ime servera) Instaliraj server [Mini Tut]
http://gp.kim-host.com/naruci.php (Morate biti registrovani/logovani)


Kontakt:
♥ кιм нσѕтιηg - ωωω.кιм-нσѕт.¢σм ♣
[email protected] // [email protected]
? ?ɪᴛᴇ:  http://kim-host.com
? GamePanel: http://gp.kim-host.com/
? Facebook: http://fb.com/kimhost23
? Disckord: https://discord.gg/JbS5qXZ5Rc


Dodatak:
KiM Hosting kampanija/firma kako god nazvali, posedujemo grupu gde se nalaze KiM Staff Clanovi koji se vodi protok rada o clanovima(www.kim-host.com/protok.php) sto znaci da smo 24/7 dostupni kontaktu.
Sve o svemu detaljnije mozete da vidite na nasem sajtu, takodje pitanja i odgovori se isto nalaze na sajtu www.kim-host.com



Poslednja Izmena: Maj 19, 2023, 02:32:41 PRE PODNE od kim3205

i am king!

"The best hosting" - Host name   web.e-trail.net
Još bedni edit istog ????


Prvo, dizajn sam vidio na jedno 10 banana hostova do sada. A onaj ko je radio to, pokrao je pola od KGB hostinga, i to je ta evolucija (jbg malo sam duze na sceni pa se secam masu stvari).
Drugo, e-trail name serveri za dns iz bog zna kojeg razloga, u to necu ni da ulazim, samo za sebe kaze.

54.36.65.38 si dao IP kao da je u Srbiji, a u stvari pripada OVH u Francuskoj...Naravno sad ce biti greska u copy/paste i razna cuda...

Uglavnom kolko para tolko muzike, taman za game server da se otvori i zatvori u jednom danu (samo ne za weekend tu ce biti jos 10 njih, pa masina nece izdrzati :D )

Citat: Sniffie White poslato Maj 19, 2023, 20:13:14 POSLE PODNE
Prvo, dizajn sam vidio na jedno 10 banana hostova do sada. A onaj ko je radio to, pokrao je pola od KGB hostinga, i to je ta evolucija (jbg malo sam duze na sceni pa se secam masu stvari).
Drugo, e-trail name serveri za dns iz bog zna kojeg razloga, u to necu ni da ulazim, samo za sebe kaze.

54.36.65.38 si dao IP kao da je u Srbiji, a u stvari pripada OVH u Francuskoj...Naravno sad ce biti greska u copy/paste i razna cuda...

Uglavnom kolko para tolko muzike, taman za game server da se otvori i zatvori u jednom danu (samo ne za weekend tu ce biti jos 10 njih, pa masina nece izdrzati :D )

po cemu su etrail tebi losi uzor ?
Sto se mene tice masina i nije neka mala/slaba mada imamo i takve masine, ali dovoljno za zabavu, ne zbog zarade ;) cak sto vise dajemo free radi sakupljanje zajednice, na tome se radi kako bi opstalo neko zajednicko drustvo, gde su namere za update jako velike, takodje ne nameravamo stati neki mesec dva ili slicno, vec koliko god moguce ostacemo svakako, zbog cega smo tu kao ekipa.

i am king!


Citat: .paradox-detth poslato Maj 20, 2023, 10:07:03 PRE PODNE
Uzmes lepo hatzner i resena stvar
I Linode i AWS su isto dobre opcije, mislim AWS daje jednu godinu free, a pola ovakvih stvari nece izdrzati ni 3 meseca, a kamoli godinu  :D

Zar nije ovaj KiM hosting toliko lose kopirao KGB hosting, pa nevjerovatno. Zar nisu oni isti cekaj?

Batalite te lose komentare Hosting je predobar svaka preporuke koristim ga vec 1 god i nemam problema!
Support je dobar a i vlasnik! Tako da umesto sto pisete lose stvari skinite coveku kapu jer on je od nicega napravio nesto!  ;)

Citat: .paradox-detth poslato Maj 20, 2023, 10:07:03 PRE PODNE
Uzmes lepo hatzner i resena stvar

Mili moj to je strani hosting koliko jaj vidim, ovde se radi o domacem, ne o strancima, POZ ZA TB :D

Citat: AleksaMIL poslato Maj 20, 2023, 11:58:44 PRE PODNE
I Linode i AWS su isto dobre opcije, mislim AWS daje jednu godinu free, a pola ovakvih stvari nece izdrzati ni 3 meseca, a kamoli godinu  :D

Vidio sam tko su i sta su su hatzner(stranici), nisam to hteo jednostavo kod E Trail sam uzo par VPS koje mn godi, vise imam iskreno sto smo dali free servere samo da premovisu hosting bukvalno momci svaki dan reklamiraju bruju momci kako rade poso, kao sto sam u opisu pricao o Protoku rada staff clanova koji se nalaze tamo u zajednici(Momci zadovoljni svi kao korisnici). Takoreci vise radimo iz zabave ili kako reci drugaciji zbog zabave ali ne zbog zarade, prvo ja sam jako svestan svoje svesti da je danas 2023godine i da nema leba, jasno mi je to, nego ja eto nekada ranije bio sam otvarao KiM Hosting pa onda pauza do ove godine vlada onda kim ponovo nastupio u sceni iz vise razloga se okupi tako nekako neka zajednica da se druzimo skupa, takodje svi vi se dobrodosli kod nas.

Citat: Maid_Corbic poslato Maj 20, 2023, 12:08:30 POSLE PODNE
Zar nije ovaj KiM hosting toliko lose kopirao KGB hosting, pa nevjerovatno. Zar nisu oni isti cekaj?

Iskreno kao sto odgovorih ovom drugu  - AleksaMIL - KiM Hosting ime podrazumeva Kosovo i Metohinja, ja i Vlasnik smo zajedno sa Kosova i to ime hostinga krenulo negde 2014 zavrsilo 2016 god onda pauza 2016 do 2022 godine i eto nas ponovo. Konkurisali smo 2x sto znaci da ranije smo pali na tom konkursu, medjutim ove godine uradili smo vise nego ranije sto je bilo, tako sto se tice nas i hosta to je ta prica.



Iskren da budem sa svima, svakako pitanje i svako hejtovanje i pohvala i slicno tome, nama je dobro doslo i tu smo da odgovorimo na svako vase pitanje.


i am king!

Zalim ako je istina da imas 26 godina kako ti stoji na profilu.
Ako budem slican tebi u tim godinama, apelujem da me se vodi u mentalnu bolnicu.

Citat: Galardo poslato Maj 23, 2023, 07:46:08 PRE PODNE
Zalim ako je istina da imas 26 godina kako ti stoji na profilu.
Ako budem slican tebi u tim godinama, apelujem da me se vodi u mentalnu bolnicu.
Ma ti ne treba da cekas 26stu, zovi naithana neka te odma vozi :D

Citat: kim3205 poslato Maj 23, 2023, 02:02:19 PRE PODNE
Mili moj to je strani hosting koliko jaj vidim, ovde se radi o domacem, ne o strancima, POZ ZA TB :D

Vidio sam tko su i sta su su hatzner(stranici), nisam to hteo jednostavo kod E Trail sam uzo par VPS koje mn godi, vise imam iskreno sto smo dali free servere samo da premovisu hosting bukvalno momci svaki dan reklamiraju bruju momci kako rade poso, kao sto sam u opisu pricao o Protoku rada staff clanova koji se nalaze tamo u zajednici(Momci zadovoljni svi kao korisnici). Takoreci vise radimo iz zabave ili kako reci drugaciji zbog zabave ali ne zbog zarade, prvo ja sam jako svestan svoje svesti da je danas 2023godine i da nema leba, jasno mi je to, nego ja eto nekada ranije bio sam otvarao KiM Hosting pa onda pauza do ove godine vlada onda kim ponovo nastupio u sceni iz vise razloga se okupi tako nekako neka zajednica da se druzimo skupa, takodje svi vi se dobrodosli kod nas.

Iskreno kao sto odgovorih ovom drugu  - AleksaMIL - KiM Hosting ime podrazumeva Kosovo i Metohinja, ja i Vlasnik smo zajedno sa Kosova i to ime hostinga krenulo negde 2014 zavrsilo 2016 god onda pauza 2016 do 2022 godine i eto nas ponovo. Konkurisali smo 2x sto znaci da ranije smo pali na tom konkursu, medjutim ove godine uradili smo vise nego ranije sto je bilo, tako sto se tice nas i hosta to je ta prica.



Iskren da budem sa svima, svakako pitanje i svako hejtovanje i pohvala i slicno tome, nama je dobro doslo i tu smo da odgovorimo na svako vase pitanje.



E to nisam znao zaista. U svakom slucaju samo naprijed, interesiralo me je to kao web dizajnera shodno da je ta tema vise puta ili ukradena na nekim drugim hostovima ili nesto sasvim trece.

Citat: Galardo poslato Maj 23, 2023, 07:46:08 PRE PODNE
Zalim ako je istina da imas 26 godina kako ti stoji na profilu.
Ako budem slican tebi u tim godinama, apelujem da me se vodi u mentalnu bolnicu.

Jos kad bi me primili....ja bi

Citat: Sniffie White poslato Maj 23, 2023, 08:25:44 PRE PODNE
Ma ti ne treba da cekas 26stu, zovi naithana neka te odma vozi :D

Nek si mu rek'o ! :D

Citat: Maid Corbic poslato Maj 23, 2023, 10:34:29 PRE PODNE
E to nisam znao zaista. U svakom slucaju samo naprijed, interesiralo me je to kao web dizajnera shodno da je ta tema vise puta ili ukradena na nekim drugim hostovima ili nesto sasvim trece.

Razumem i znm i svestan sam toga, vremenom skoro svake nedelje cesto se menja mnogo toga i dizajn i funkcije i sve kako ne bi uopste licilo kao na pocetku,naravno etrailov dizajn jer gpanel i radim na tome da svake sedmice dobije update dizajna i funkcije, izgled o tome takodje mozete videti na fb kakav je bio ranije a kakav je danas.Takodje znm da postoju drugi dosta bolji, ali i dalje nisam za druge osim etrail.


i am king!

Nudis Voxility imas cist ovh sas masine pritom sve te masine imaju Et-Panel DEB-9 toe mnogo staro sa tim nemas nikakvu kvalitetu hostinga e-trial masine imas...