RedRose INI

Započeo Luxx, Novembar 10, 2022, 13:13:36 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


zanima me gdje je u skripti definisano za ukljucivanje winter-a , pitam za druga :D

Citat: H1RK1CH poslato Decembar 16, 2022, 22:47:54 POSLE PODNE
zanima me gdje je u skripti definisano za ukljucivanje winter-a , pitam za druga :D
Imas u skripti [pawn]ZIMSKI_UPDATE == 1 to stavi na 0 ZIMSKI_UPDATE == 0[/pawn] svugde gde ga ima i eto ti winter  :)

Citat: Lvske poslato Decembar 17, 2022, 08:32:07 PRE PODNE
Imas u skripti [pawn]ZIMSKI_UPDATE == 1 to stavi na 0 ZIMSKI_UPDATE == 0[/pawn] svugde gde ga ima i eto ti winter  :)
<3

Citat: Lvske poslato Decembar 17, 2022, 08:32:07 PRE PODNE
Imas u skripti [pawn]ZIMSKI_UPDATE == 1 to stavi na 0 ZIMSKI_UPDATE == 0[/pawn] svugde gde ga ima i eto ti winter  :)
Nemoj, molim te, izbrisi sve sto imas vezano za programiranje, izbrisi i notepad da budes siguran da u zivotu neces taci kod

Citat: Lvske poslato Decembar 17, 2022, 08:32:07 PRE PODNE
Imas u skripti [pawn]ZIMSKI_UPDATE == 1 to stavi na 0 ZIMSKI_UPDATE == 0[/pawn] svugde gde ga ima i eto ti winter  :)
majke mi moje ako je to 0 da upalis winter ja sam kalcor 2

Citat: Deleted User poslato Decembar 20, 2022, 21:54:15 POSLE PODNE
Nemoj, molim te, izbrisi sve sto imas vezano za programiranje, izbrisi i notepad da budes siguran da u zivotu neces taci kod
Sine ko prvo ovo nije moj mod niti sam ulazio u njega, ne znam kako je definisano za winter ono sto sam video reko sam, a na 0 se stavlja jer je sjeban mod (ubagovan), pokusao da mu pomognem, tako da ne glumi ludilo i ne pravi se pametan bolesniku retardirani.

Citat: Lvske poslato Decembar 20, 2022, 22:02:47 POSLE PODNE
Sine ko prvo ovo nije moj mod niti sam ulazio u njega, ne znam kako je definisano za winter ono sto sam video reko sam, a na 0 se stavlja jer je sjeban mod (ubagovan), pokusao da mu pomognem, tako da ne glumi ludilo i ne pravi se pametan bolesniku retardirani.

Onda cutis i ne pravis se pametan, jer pricas nebuloze, kontradiktoran si sam sebi
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Citat: neshallon poslato Decembar 20, 2022, 22:33:12 POSLE PODNE
Onda cutis i ne pravis se pametan, jer pricas nebuloze, kontradiktoran si sam sebi
sine, ja sam pokusao da mu pomognem za razliku od nekih koji samo znaju da kenjaju, a ne da pomognu novima za razliku od tebe koji si nasao zamerke za ovo ispod sto si napisao kako bi ispao pametan, medjutim ovo nisu nikakvi propusti niti trebaju biti zamerke na modu sve je uradjeno kako jeste, ako volis modularno napravi ga skroz u modularno i svaku liniju stavi modularno ako oces, samo nemoj da kenjas.
[pawn]Foreach naspram y_foreach...
SCM i ostalo necu komentarisati...
Obicni dialozi naspram EasyDialog/y_dialog...
oClan etc necu ni da komentarisem....
Ako si mape izbacio van moda, izbaci i tdove...
Zasto ne modularno ? Lakse za rad i snalazanje.[/pawn]
Poslednja Izmena: Decembar 20, 2022, 23:03:01 POSLE PODNE od Lvske

Citat: Lvske poslato Decembar 20, 2022, 23:01:39 POSLE PODNE
sine, ja sam pokusao da mu pomognem za razliku od nekih koji samo znaju da kenjaju, a ne da pomognu novima za razliku od tebe koji si nasao zamerke za ovo ispod sto si napisao kako bi ispao pametan, medjutim ovo nisu nikakvi propusti niti trebaju biti zamerke na modu sve je uradjeno kako jeste, ako volis modularno napravi ga skroz u modularno i svaku liniju stavi modularno ako oces, samo nemoj da kenjas.
[pawn]Foreach naspram y_foreach...
SCM i ostalo necu komentarisati...
Obicni dialozi naspram EasyDialog/y_dialog...
oClan etc necu ni da komentarisem....
Ako si mape izbacio van moda, izbaci i tdove...
Zasto ne modularno ? Lakse za rad i snalazanje.[/pawn]

Prvo i osnovno nemoj me nazivati "sine" jer sam stariji od tebe, zvuci klise.
Drugo to sto si "pokusao" da mu pomognes, ne znaci da jesi.

Sa time sto sam napisao sam jasno pomogao svakome ko uzme ovaj gamemode da radi, da zna sta prvo da resava.
Zamerke postoje iz razloga da podstaknes/poboljsas nekoga da napravi nesto bolje i ispravi greske.
Ono ako tebi nisu propusti, ti nisi kompetentan da pricas na temu code uopste.
Nigde nisam rekao da mora biti modularno, samo sam dao kao opciju jer je bolja.


Sobzirom da si uspeo single-line recenicu da ucinis nejasnom, niti si rekao zasto niti sta je 1/0  ;)
Citat: Lvske poslato Decembar 17, 2022, 08:32:07 PRE PODNE
Imas u skripti [pawn]ZIMSKI_UPDATE == 1 to stavi na 0 ZIMSKI_UPDATE == 0[/pawn] svugde gde ga ima i eto ti winter  :)

Kontradiktoran si potpuno, zato bolje se zaustavi, jer si rekao da nisi ulazio u code sto ocito jesi, plus si sa svojim neznanjem "pokusao" pomoci nekome, sto si sam priznao...

Citat: Lvske poslato Decembar 20, 2022, 22:02:47 POSLE PODNE
Sine ko prvo ovo nije moj mod niti sam ulazio u njega, ne znam kako je definisano za winter ono sto sam video reko sam, a na 0 se stavlja jer je sjeban mod (ubagovan), pokusao da mu pomognem

Tako se ne pomaze. No odlucio sam da necu da ulazim vise u rasprave oko SA:MP-a niti samog skriptanja jer nema poente, duzi period se prica jedno te isto a nista se ne menja.

Moja preporuka za tebe je da procitas jednu kratku dokumentaciju : https://github.com/pawn-lang/compiler/blob/master/doc/pawn-lang.pdf
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Citat: Lvske poslato Decembar 20, 2022, 22:02:47 POSLE PODNE
Sine ko prvo ovo nije moj mod niti sam ulazio u njega, ne znam kako je definisano za winter ono sto sam video reko sam, a na 0 se stavlja jer je sjeban mod (ubagovan), pokusao da mu pomognem, tako da ne glumi ludilo i ne pravi se pametan bolesniku retardirani.
Kako znas da je mod ubagovan ako nisi navodno ulazio u njega a'

Citat: Lvske poslato Decembar 17, 2022, 08:32:07 PRE PODNE
Imas u skripti [pawn]ZIMSKI_UPDATE == 1 to stavi na 0 ZIMSKI_UPDATE == 0[/pawn] svugde gde ga ima i eto ti winter  :)
Ja sam znao da si ti kreten ali ovo ne znam.. svaka cast
BIGDOG ENTERTAINMENT



Objavljen odavno, doduse jedan od boljih modova na balkanu, Gordon je ulozio dosta truda u ovo, koji se vidi, ima par sitnica koje treba popraviti i srediti, ali sve ostalo je na mestu :D

Citat: V01D poslato Decembar 21, 2022, 17:45:00 POSLE PODNE
Objavljen odavno, doduse jedan od boljih modova na balkanu, Gordon je ulozio dosta truda u ovo, koji se vidi, ima par sitnica koje treba popraviti i srediti, ali sve ostalo je na mestu :D
edit ideala, i nije uboste jedan od boljih nalazi se na nekoj srediti ak ose moze tako reci. Promenjeno je dosta stvari ali i zasran kod do bola.

Citat: V01D poslato Decembar 21, 2022, 17:45:00 POSLE PODNE
Objavljen odavno, doduse jedan od boljih modova na balkanu, Gordon je ulozio dosta truda u ovo, koji se vidi, ima par sitnica koje treba popraviti i srediti, ali sve ostalo je na mestu :D

Mislim da je bolje da te zovem nego da te isprozivam ovde  :D
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.