[Pomoc] Ravens

Započeo mikic, Oktobar 23, 2010, 00:09:40 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Trebam neki dobar Anti Cheat za Ravens GameMod - pomagajte !!!

mislim da raven vec sam po sebi ima anti-cheat, a sad u o.3b je smanjena mogucnost cheata, a ako ti to nije dosta, uzmi junkbuster... btw. Netrudi se... Neces imat igraca, kamoli cheatera na Ravens editu...

Ima Ravens sam po sebi anticheat, ali kada neko npr. stvara pare samo adminu izlazi warning, ali junkbuster uopće ne dopusta da se stvore pare ili ako neko uzme neki gun (koji si stavio kao zabranjen) junbuster dadne odmah ban, a na ovom Ravens AntiCheatu samo izlaze adminu Warninzi.


Jel moze Ravens-ov AntiCheat raditi slično kao JunkBuster? Znači da ne izlaze samo warninzi vec da BANA!


Al kako? Mozes mi malo pomoc, pocetnik sam u tome  ::)

Ako mi mozes napisati odprilike sta treba da uradim. Hvala.

Citat: [Saw]BloodMaster poslato Oktobar 23, 2010, 00:15:08 PRE PODNE
mislim da raven vec sam po sebi ima anti-cheat, a sad u o.3b je smanjena mogucnost cheata, a ako ti to nije dosta, uzmi junkbuster... btw. Netrudi se... Neces imat igraca, kamoli cheatera na Ravens editu...

+1


Respect to: $--L84S--$, EP,-300-, Extreme, Gonss, мσмαк. ^ [5], Alexandar? Coreli..






OTIÅ AO SA BALKAN-SAMPA. Kontakt: [email protected]

Citat: mikic poslato Oktobar 23, 2010, 19:16:34 POSLE PODNE
Al kako? Mozes mi malo pomoc, pocetnik sam u tome  ::)

Ako mi mozes napisati odprilike sta treba da uradim. Hvala.

ne koristim ravens mod,i nikad nisam,ne znam kako im izgleda AntiCheat tako da ti tesko mogu pomoci :D

Citat: ‎(à¥"_à¥") - ČιѕÑ,σ яÑ"кяÑ"αÑ,ινησ - (à¥"_à¥") poslato Oktobar 23, 2010, 19:55:11 POSLE PODNE
Citat: mikic poslato Oktobar 23, 2010, 19:16:34 POSLE PODNE
Al kako? Mozes mi malo pomoc, pocetnik sam u tome  ::)

Ako mi mozes napisati odprilike sta treba da uradim. Hvala.

ne koristim ravens mod,i nikad nisam,ne znam kako im izgleda AntiCheat tako da ti tesko mogu pomoci :D

Hahaha, Jbg onda xD

ellyxinho ako ne želiš pomoci nemoj se pravit pametan i nemoj ovdje postat -.-

kako prvo ravens sam kicka, te kad se vratis na srvr imas normalnu kolicinu para, tako da ravenesov anticheat radi najnormalnije ;)


EDIT: Tebi dolaze samo warningsi, jer si admin, a admine ne kicka ;)
Poslednja Izmena: Oktobar 23, 2010, 20:04:55 POSLE PODNE od The Langdon
Citat: Originally Posted by WackoX
Originally Posted by WackoX
If i steal a television at a store, am i still legal if i put a sign on it saying "COPYRIGHT © ELECTRONIC STORE"?

Car :D...

Citat: The Langdon poslato Oktobar 23, 2010, 20:04:15 POSLE PODNE
kako prvo ravens sam kicka, te kad se vratis na srvr imas normalnu kolicinu para, tako da ravenesov anticheat radi najnormalnije ;)


EDIT: Tebi dolaze samo warningsi, jer si admin, a admine ne kicka ;)

A ovo za oruzje, kako to napravit, jer meni kad uzmem Minigun ne dolazi ni warning niti me kicka  :-X

pa napravi junkbuster posto je to najbolje  ;D
skype: marko.pintaric1 :)

pa vjerovatno je napravljeno tako,ako je igrac admin da moze imati bilo koja oruzja
a anticheat je jako tesko sam testirati

Citat: ..:::Eu:::...Nicky_Boss poslato Oktobar 23, 2010, 20:33:11 POSLE PODNE
pa napravi junkbuster posto je to najbolje  ;D

Ma JunkBuster mi stalno izbacuje 1 error i onda mi nece da radi  :'(