NL | Northern Lights Portal

Započeo Rule, Jun 23, 2022, 14:04:23 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Nikolas poslato Jun 24, 2022, 08:40:07 PRE PODNE
Cuti, ne znas nista samo si nabio te postove
https://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=135669.0
Nista ne zna jel?

Lijepo uradjen forum samo mi nije jasan razlog kopiranja i objave
Zz
fakenexsus




Citat: Nexsus poslato Jun 24, 2022, 09:58:02 PRE PODNE
https://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=135669.0
Nista ne zna jel?

Lijepo uradjen forum samo mi nije jasan razlog kopiranja i objave

To sto uzima sa stranih foruma i prevodi ne znaci da zna

Citat: Galardo poslato Jun 24, 2022, 10:05:30 PRE PODNE
Sarkazam drug.

Ti si poenta sarkazma

Citat: Galardo poslato Jun 23, 2022, 23:40:39 POSLE PODNE
Kakve veze ima kada se registrovao?
To sto je on u misijoj rupi naucio svasta apsolutno ne igra nikakvu ulogu u tome da li ima pravo nesto da kaze.
eto razlog zasto samp community propada, a da vec je propao

Citat: Gettham poslato Jun 24, 2022, 12:16:57 POSLE PODNE
eto razlog zasto samp community propada, a da vec je propao
Nikakav razlog za propadanje koje ti navodis ne postoji u mojoj izjavi.

Citat: Gettham poslato Jun 23, 2022, 21:07:19 POSLE PODNE
Decko mogu da se kladim da si se registrovao na ovaj forum tek pre 2-3 godine i glumis mudo ne trebaju nam novi biseri da upravu si, zamolio bih te da obrises nalog ukoliko je moguce  :) hvala ti pusa
"Datum registracije:Maj 16, 2015, 00:25:02 pre podne", prvi post, to jest od kad sam na ovom forumu "April 01, 2021, 20:52:15 posle podne", taman nakon sto se oficialni samp forum zatvorio - koja je poenta ne znam ali eto...
Gledajuci tvoj profil, nema ni godinu dana, a u kombinaciji sa tvojim postovima me navodi na misao da si bio banovan i sad si opet dosao da seres po svakome zato sto mislis da si neki bog sto si naucio kako da rip nesto. Sine u zivotu nema CTRL+Z, postovanje se tesko zaradi i lako izgubi. A ti kako si krenuo vec si umro za mnoge (doduse nisi jedini, ima jos takvih idola).

Inace govoris mi ovde da se pravim mudo, a sam si se utripovao da si neki baja i da si sjebao citav server zato sto si objavio front end assets koje svi mogu sami da RIP...Normalne objave dobiju uvek i normalni odgovor od mene, a na idiotizam odgovaram kako i zasluzuje.

Citat: Gettham poslato Jun 24, 2022, 12:16:57 POSLE PODNE
eto razlog zasto samp community propada, a da vec je propao
Pa propao je i propada zbog takvih kao ti. Ni znanja ni postovanja prema tudjem radu, jos utripuju da su neki bogovi za sve ostale...

Citat: Deleted User poslato Jun 24, 2022, 18:04:44 POSLE PODNE
"Datum registracije:Maj 16, 2015, 00:25:02 pre podne", prvi post, to jest od kad sam na ovom forumu "April 01, 2021, 20:52:15 posle podne", taman nakon sto se oficialni samp forum zatvorio - koja je poenta ne znam ali eto...
Gledajuci tvoj profil, nema ni godinu dana, a u kombinaciji sa tvojim postovima me navodi na misao da si bio banovan i sad si opet dosao da seres po svakome zato sto mislis da si neki bog sto si naucio kako da rip nesto. Sine u zivotu nema CTRL+Z, postovanje se tesko zaradi i lako izgubi. A ti kako si krenuo vec si umro za mnoge (doduse nisi jedini, ima jos takvih idola).

Inace govoris mi ovde da se pravim mudo, a sam si se utripovao da si neki baja i da si sjebao citav server zato sto si objavio front end assets koje svi mogu sami da RIP...Normalne objave dobiju uvek i normalni odgovor od mene, a na idiotizam odgovaram kako i zasluzuje.
Pa propao je i propada zbog takvih kao ti. Ni znanja ni postovanja prema tudjem radu, jos utripuju da su neki bogovi za sve ostale...
Oboleo si, slican si mi onom mekenziju tu ste negde

Citat: Deleted User poslato Jun 24, 2022, 18:04:44 POSLE PODNE
"Datum registracije:Maj 16, 2015, 00:25:02 pre podne", prvi post, to jest od kad sam na ovom forumu "April 01, 2021, 20:52:15 posle podne", taman nakon sto se oficialni samp forum zatvorio - koja je poenta ne znam ali eto...
Gledajuci tvoj profil, nema ni godinu dana, a u kombinaciji sa tvojim postovima me navodi na misao da si bio banovan i sad si opet dosao da seres po svakome zato sto mislis da si neki bog sto si naucio kako da rip nesto. Sine u zivotu nema CTRL+Z, postovanje se tesko zaradi i lako izgubi. A ti kako si krenuo vec si umro za mnoge (doduse nisi jedini, ima jos takvih idola).

Inace govoris mi ovde da se pravim mudo, a sam si se utripovao da si neki baja i da si sjebao citav server zato sto si objavio front end assets koje svi mogu sami da RIP...Normalne objave dobiju uvek i normalni odgovor od mene, a na idiotizam odgovaram kako i zasluzuje.
Pa propao je i propada zbog takvih kao ti. Ni znanja ni postovanja prema tudjem radu, jos utripuju da su neki bogovi za sve ostale...
nemoj njeg dirat ovo je rus zajeban je on skup 100 eura ga placa djeric da mu radi update na LUDOJ EKIPI server sa rekorodm 300+

Ljepo probao sam sam Forum se Funkcije Rade!

Citat: Paradox.pwn poslato Jun 25, 2022, 14:32:38 POSLE PODNE
nemoj njeg dirat ovo je rus zajeban je on skup 100 eura ga placa djeric da mu radi update na LUDOJ EKIPI server sa rekorodm 300+
nije bas 100 al ako pricamo o ciframa okej  :D


Citat: Deleted User poslato Jun 24, 2022, 18:04:44 POSLE PODNE
"Datum registracije:Maj 16, 2015, 00:25:02 pre podne", prvi post, to jest od kad sam na ovom forumu "April 01, 2021, 20:52:15 posle podne", taman nakon sto se oficialni samp forum zatvorio - koja je poenta ne znam ali eto...
Gledajuci tvoj profil, nema ni godinu dana, a u kombinaciji sa tvojim postovima me navodi na misao da si bio banovan i sad si opet dosao da seres po svakome zato sto mislis da si neki bog sto si naucio kako da rip nesto. Sine u zivotu nema CTRL+Z, postovanje se tesko zaradi i lako izgubi. A ti kako si krenuo vec si umro za mnoge (doduse nisi jedini, ima jos takvih idola).

Inace govoris mi ovde da se pravim mudo, a sam si se utripovao da si neki baja i da si sjebao citav server zato sto si objavio front end assets koje svi mogu sami da RIP...Normalne objave dobiju uvek i normalni odgovor od mene, a na idiotizam odgovaram kako i zasluzuje.
Pa propao je i propada zbog takvih kao ti. Ni znanja ni postovanja prema tudjem radu, jos utripuju da su neki bogovi za sve ostale...
Ti pricas o postovanju ? a ti ga nemas ni trumkicu prema ovim clanovima na ovom usranom forumu samo ponizavas ti kazes nekom da se uzdigo pogledaj sebe degeneriku smesan si
Poslednja Izmena: Jun 27, 2022, 12:51:52 POSLE PODNE od Jovan Spasic

Citat: Jovan Spasic poslato Jun 27, 2022, 12:50:10 POSLE PODNE
Ti pricas o postovanju ? a ti ga nemas ni trumkicu prema ovim clanovima na ovom usranom forumu samo ponizavas ti kazes nekom da se uzdigo pogledaj sebe degeneriku smesan si
Ne, nikoga ne ponizava, ali trebao bi ponizavati.


Ljudi chill malo  :), ovaj forum je uvek bio toxic kao i sam samp community tako da ne treba da se nit cudite a nit da se svadjate dzaba, Pozdrav  ;)

cemu negativnost poznanici sa divne platforme zvane samp