Siemens Gaming RolePlay/DM | Nedjelja 20 sati

Započeo Vilko, Oktobar 21, 2010, 12:22:42 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.


Predstavljam vam server Siemens Gaming RolePlay. Server je preradjevina GFa, tj. edit, radimo na nasemu modu i ubrzo ce biti gotov.
Mucili smo se oko servera, isto kao i oko moda jer smo htjeli biti posebni, i u jednu ruku jedinstveni. No.. To trenutno nismo jer imamo obicni GF edit, ali radimo na nasemu modu.


Uvod u GameMode


Kao sto smo vam vec rekli, ovo je GF edit, ali radimo na nasemu modu koji ce biti jedinstven. Imamo nekoliko organizacija i bandi, ali sve u svoje vrijeme ;)


Organizacije na serveru




  • Los Santos Police Depertment
  • Federal Bureau of Investigation
  • Bolnica
  • Los Santos Newspapper


Mafije na serveru



  • Street Racers
  • Ballas Family
  • Grove Street Family


Eventi na serveru


Evenata na serveru trenutno nemamo, ali su u izradi. Posto cemo krenuti s manjim novcanim iznosom to mislim da ce svi htjeti, ali posto admini nece imati novaca, a ja nedopustam da spawanmo novac onda nema evenata.


Bizzovi i kuce


Na serveru trenutno ima oko 170 kuca i 32 bizza. Ukoliko bude potrebno dodat cemo veci broj, no posto prvi puta sada otvaramo, nece biti potrebno vise kuca i bizzova.


Admini na serveru


Za pocetak imamo 3 head admina na serveru i jedan koji nece bas biti pretjerano online (ja), necemo uzimati GMe i admine samo lidere za pocetak.
Jer mislim da nas je previse i sada koliko nas je.


Server & Forum info



Server ip: 217.20.113.14:7777
Forum url: www.siemens-gaming-rp.info
Hoster: Game HR
Vlasnik: Ante Modric aka Vilko

Hvala na citanju vas Siemens Gaming admin team!
Molim bez spama i [cenzura]ih komentara. Svaki [cenzura]i komentar prijavljujem super moderatorima!
Poslednja Izmena: Oktobar 22, 2010, 11:36:08 PRE PODNE od [CH]Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ »




...Neno...



Hvala vam svima od srca, valjda cete i ostat igrat ;) Jedini je problem sto smo 25 slotova, jer nemamo para.. Domen, web i game host, malo skupo.. Al mislim da cu iduci mjesec 50 slotova dici ;)


Trebam jos 5 beta testera, koji ce imat neke privilegije na serveru ;)

EDIT: Posto vidim da svi hvalite, to vam je zato sto nisam kao Mrer, 300 bandi i organizacija i onda radi sta os -.-
3 bande i 5-6 organizacija je sasvim dovoljno, ali spremam ja jos ak bude igraca preko 40
Poslednja Izmena: Oktobar 21, 2010, 12:55:32 POSLE PODNE od [CH]Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ »





Sretno mozda dodem na server :D
X-Zone server je u izradi, i bit ce uskoro otvoren... Vise informacija na forumu.
Mod je u izradi, stavljene su gotovo sve stvari, neke se doraduju...
Mogu potvrditi da su na modu odlicne RP skripte, testao sam, i stvarno nisam mogao vjerovati...
Napravili smo nesto sto su na GFu govorili da se nemoze.
Uglavnom, server ce biti za koji tjedan biti otvoren, mozda i prije, predstavit cemo vam se na forumu, ali do tada...

Forum: www.x-zone-samp.com
Tu ce te naci stvari koje vas zanimaju i vidjeti da imamo i odlican forum, koji je doraden, znat ce se prije otvorenja tokom dana dogadati updatei na forumu...
Toliko od mene... Posjetite nas. Server je trenutno zakljucan.

Vilko sretno nadam se da ces uspijeti :D
MAP:

[MAP]Mall Caffe Bar
[MAP]Predsjednikova kuća
[MAP]Zatvor






Respect: Correlli, Momak, Zic, Nik, Blood, Neno, joxy, Hawks, Soprano ...