10 godina City of Angelsa

Započeo Zelda, Maj 26, 2022, 08:30:58 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.


Ne vjerujem još uvijek, ali istina je. City of Angels Roleplay, za kojeg ste vjerujem - svi barem jednom čuli slavi 10. rođendan. Povodom toga smo na našim sajtovima, ali i In game spremili razne eventiće, pa vas u miru pozivam da nam se joinate.

Znam jako dobro da su mišljenja oko našeg servera podijeljena, ali danas, na današnjih velikih 10 godina mislim da trebamo zaboraviti mržnju, taštinu i sve negativne emocije, jer ipak, 10 godina Roleplay servera nije mala stvar.

Drage vas volje pozivam da nam se joinate na Discord, popričate malo s ekipom, prisjetite se starih dana ako ste igrali i na kraju zabavite.

Nitko od nas ovdje više nije klinac, mislim da bi baš bilo kul kada bismo vidjeli neka stara lica i stara imena.

Svakako bacite oko i na Portal posvećen godišnjici, ali i naš forum

Ja sam trenutni vlasnik, no ne bi bilo pošteno od mene ne zahvaliti se svim brojnim skripterima koji su predano radili na tome da nam uljepšaju mod i učine igru boljom.

Eto, otvorena srca vas pozivam i svakome od vas se radujem!

IP: 51.38.115.171:7777

kakvih 10 godina roleplaya, tamo se ne roleplaya vec 5 godina, 4 konstantna igraca
big dog

Žao mi je da tako misliš, no mojim dolaskom jako se puno promijenilo. Vidim da nas ne pratiš neko vrijeme, pa dođi

pratim, konstatno vidim i znam kakvo je stanje, cemu laganje
big dog

Citat: NYChustla poslato Maj 26, 2022, 12:34:08 POSLE PODNE
pratim, konstatno vidim i znam kakvo je stanje, cemu laganje
zasto si svakome loncu poklopac, ne kontam, trebas postovati tudji rad, a ne ih prozivati zbog broja igraca, to samo kod nas ima. Ako nisi skontao CoA RP po danu ima malo igraca, a na vecer 30+ jer je ipak to RolePlay server, pokusaj ti na balkanu drzati rp server jos 0.3DL momak nemoj svakome da pametujes, postuj tudji rad, ljudi drze server vec 10 godina, volio bih vas vidjeti da drzite toliko godina server bez obzira na "mal broj igraca", zatvorio bi ga za 2 dana zato sto nemate strpljenja i postovanja. Kao drugo ti nemas pojma kakvo je stanje na CoI imaju svoj princip rada i ja mislim da je to svako shvatio, da ljudi imaju solidan broj igraca preko noci, pogledaj nekada preko noci status servera sa obzirom da je to 0.3DL server jos RP, a balkanski igraci vise praktikuju DM RPG pljacke i tako dalje da ne nabrajam.
BIGDOG ENTERTAINMENT

Citat: almiirr1 poslato Maj 26, 2022, 12:42:44 POSLE PODNE
zasto si svakome loncu poklopac, ne kontam, trebas postovati tudji rad, a ne ih prozivati zbog broja igraca, to samo kod nas ima. Ako nisi skontao CoA RP po danu ima malo igraca, a na vecer 30+ jer je ipak to RolePlay server, pokusaj ti na balkanu drzati rp server jos 0.3DL momak nemoj svakome da pametujes, postuj tudji rad, ljudi drze server vec 10 godina, volio bih vas vidjeti da drzite toliko godina server bez obzira na "mal broj igraca", zatvorio bi ga za 2 dana zato sto nemate strpljenja i postovanja. Kao drugo ti nemas pojma kakvo je stanje na CoI imaju svoj princip rada i ja mislim da je to svako shvatio, da ljudi imaju solidan broj igraca preko noci, pogledaj nekada preko noci status servera sa obzirom da je to 0.3DL server jos RP, a balkanski igraci vise praktikuju DM RPG pljacke i tako dalje da ne nabrajam.
toliko ih hvalis s obzirom da su samo nabili 0.3dl u ime servera a zapravo nemaju nista posebno, imaju nekoliko skinova ubacenih koje su uzeli sa interneta, pored toga nista vise. ne brini se ti za mene, gta:california je sveta knjiga za ovo
big dog


Cutim, bolje...

Neka je sa srecom  :)
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.


Citat: Zelda poslato Maj 26, 2022, 22:35:12 POSLE PODNE
Kae 4 igrača, kae mrtav server
Ne zelim uvrediti, ali nije tolika razlika tbh. Sta predstavlja Happy Hours?

all time high, danas 6 igraca
big dog

Poanta ove teme nije se natezati tko je bolji, tko nije. Tražio sam dozu minimalne ljudskosti tipa ''Sretan rođendan'' ono..

Citat: Zelda poslato Maj 27, 2022, 17:19:53 POSLE PODNE
Poanta ove teme nije se natezati tko je bolji, tko nije. Tražio sam dozu minimalne ljudskosti tipa ''Sretan rođendan'' ono..
Sretan rođendan

Citat: Zelda poslato Maj 27, 2022, 17:19:53 POSLE PODNE
Poanta ove teme nije se natezati tko je bolji, tko nije. Tražio sam dozu minimalne ljudskosti tipa ''Sretan rođendan'' ono..
https://www.youtube.com/watch?v=Z6jpBot6fHc
big dog

Drug.. CoA kao CoA radi 10 godina, sasvim okej, menjala je par puta Owner'a sto je sasvim okej za takvu zajednicu koja toooliki niz godina traje, normalno je da se promeni par Owner'a.
CoA nema igraca? Ja koliko znam, na balkanu ne postoji ni jedan server sa AFK Limitom od 10 minuta, sto dodatno utice na broj igraca, ne mozes uci i afkati, iako postoji bezbroj nacina to da uradis, ali je itekako primetljivo i kaznjivo, kao sto postoji CoA pravilnik.
Na samom sam serveru 4 godine i ne planiram odlaziti do kraja, bilo je pauza, bilo je svega.
Ali da se server gleda po broju igraca, to jos nisam video, ali eto ima vremena i za to.

CoA ima odlicne skripte za RolePlay server i relativno gledajuci je jedan jedini RolePlay server te vrste na Balkanu, ne moze se uporediti niti sa jednim drugim Balkanskim serverom.
Ne mozes reci da je CoA losa, postoji 10 godina, previse sistema ima, ne znam kakva je skripta jer se ne bavim time nista preterano, ali server kao server, uradila je nesto sto niti jedan SAMP server nije a to je HCL HR, i 10 godina, postoje serveri od 10 godina rada koliko znam ali nagh..

Sve pet.