[0.3.DL] choppa100's Showroom

Započeo choppa100, April 11, 2022, 19:58:34 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

"If the Gods are fucking you, you find a way to fuck them back."


big dog

"All In The Game, Yo... All In The Game."

big dog

lepo za videti, ali sta znam ja sam oduvek voleo obican san andreas sa svim onim njegovim default skinovima

Citat: BTL | jevta poslato April 16, 2022, 23:39:04 POSLE PODNE
lepo za videti, ali sta znam ja sam oduvek voleo obican san andreas sa svim onim njegovim default skinovima
San Andreas nema toliko skinova, s obzirom da SAMP 0.3.DL ima mogucnost ubacivanja prilagodjenih skinova, zasto da svaki igrac nema neki svoj skin?
Zanimljivo je videti skinove u stilu San Andreasa u SAMP roleplayu. Takodje dobra stvar za ovo je neki clothing system, napraviti velik odabir prilagodjenih skinova u prodavnicama odece :D
Poslednja Izmena: April 20, 2023, 12:32:39 POSLE PODNE od ch-lbc

In progress..
Jordan Downs housing community

Sve ovo sto vidite je 1 kreiran objekat


Citat: choppa100 poslato April 16, 2022, 23:41:41 POSLE PODNE
San Andreas nema toliko skinova, s obzirom da SAMP 0.3.DL ima mogucnost ubacivanja prilagodjenih skinova, zasto da svaki igrac nema neki svoj skin?
Zanimljivo je videti skinove u stilu San Andreasa u SAMP roleplayu. Takodje dobra stvar za ovo je clothing store, napraviti velik odabir prilagodjenih skinova u prodavnicama odece :D
da, da, ali opet meni je ono default bolji feeling, mada i ovo je lepo i u tom stilu je, ali kada sam video skin od maraša u gta sa hahahaaha, zaprepastio sam se :D

"We Ain't Gotta Dream No More, Man."

big dog

creds to: b-low & choppa100


big dog

Poslednja Izmena: April 20, 2023, 12:34:59 POSLE PODNE od ch-lbc



"Man, money ain't got no owners, only spenders."

big dog



Hamsterdam from "The Wire"






credits: dre
Poslednja Izmena: April 20, 2023, 12:35:40 POSLE PODNE od ch-lbc
big dog