Red Rose | INI

Započeo Ryan_Maxwell, Mart 16, 2022, 11:18:16 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


Ako neko moze reci kojih bagova poste sad ga tek skidam
Zz
fakenexsus




Dali ima bagova, p.s pitam za druga?  :D :D :D @neshallon

Btw: Nisam skidao mod niti mi pada na pamet da skinem isti koliko znam RR nikada nije bio u YINI čuvanju, u URL dl linka vidim da piše Huso, te mi je palo na pamet nešto a to je da taj mod je Husin mod od 0 što je radio 2016/17, da taj isti mod sam imao odavno poslao mi ga je vlasnik istog, ali odmah da vam kažem to vam je jebada teška ?.


Zasto bi iko normalan prebacio MySql mod u INI kad je MySQL 100 puta bolj i laksii?

Citat: Gettham poslato Mart 16, 2022, 14:04:46 POSLE PODNE
Nema mod bugova, samo je vas cekao mozete odma otvoriti server sa ovim modom!
Upravo tako!


Citat: BTL | jevta poslato Mart 16, 2022, 16:21:52 POSLE PODNE
Dali ima bagova, p.s pitam za druga?  :D :D :D @neshallon

Btw: Nisam skidao mod niti mi pada na pamet da skinem isti koliko znam RR nikada nije bio u YINI čuvanju, u URL dl linka vidim da piše Huso, te mi je palo na pamet nešto a to je da taj mod je Husin mod od 0 što je radio 2016/17, da taj isti mod sam imao odavno poslao mi ga je vlasnik istog, ali odmah da vam kažem to vam je jebada teška ?.

Zezaj zezaj  :D
HTML / CSS / Javascript / Inspect : Entry Masterclass.
ReactJS / Tailwind CSS / PWA / Axios / SCSS / Redux, ViteJS : Entry Masterclass.
C / C++ / C# / C-objective - kroz Pawn Lang : Entry Masterclass
Grupisano Pravljenje Objekata : Filterscript.


Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

BTW... Inace da pitam jel Frkaa ili onaj drugi mangup podijelio Link moda jer osim njih 2 niko nije imao taj mod na kojem sam radio?

Inace ako mi se da prebacicu ovo sranje u SQL pa i taj cete imati ovde...

::) ::)

PS. Mogao si barem u Creditse da me dodas misa mu.
Community Owner / Founder
        » Abstract OGC «
         » Vision OGC «
         » Vertue OGC «
         » Acuzio OGC «
                                             
         Dagllas Escobar

Citat: Dagllas poslato Mart 16, 2022, 20:41:59 POSLE PODNE
BTW... Inace da pitam jel Frkaa ili onaj drugi mangup podijelio Link moda jer osim njih 2 niko nije imao taj mod na kojem sam radio?

Inace ako mi se da prebacicu ovo sranje u SQL pa i taj cete imati ovde...

::) ::)

PS. Mogao si barem u Creditse da me dodas misa mu.
Mislis?

Citat: ! Paradox poslato Mart 16, 2022, 20:57:20 POSLE PODNE
Mislis?

Maa druze samo 2 Lika su imala link tog moda ja to iz dosade cisto prebacio RR u INI a mogao sam ga i sam okacit ovde da sam htjeo...
Community Owner / Founder
        » Abstract OGC «
         » Vision OGC «
         » Vertue OGC «
         » Acuzio OGC «
                                             
         Dagllas Escobar

Šta je ovo, sunce ti.. haha, pohvale za trud 0/10 ::)
**#one&only**
**#qwerty**

A kad vidim ove mangupe jao ahhaahhahahahahaha, momci lagani ste mi ja ovaj mod posedujem od 2016/17 godine, barem pružite respect i ako kod nije najbolji Huso je pokušao da napravi nešto, tako da iskulirajte se, a ovi što pitaju jel ima bagova, braćoo ima milijardu, samo se momci smirite ljubi vas brat, ovo je samo igra stara 20g znači lagani ste mi  :D

Citat: BTL | jevta poslato Mart 16, 2022, 23:25:56 POSLE PODNE
A kad vidim ove mangupe jao ahhaahhahahahahaha, momci lagani ste mi ja ovaj mod posedujem od 2016/17 godine, barem pružite respect i ako kod nije najbolji Huso je pokušao da napravi nešto, tako da iskulirajte se, a ovi što pitaju jel ima bagova, braćoo ima milijardu, samo se momci smirite ljubi vas brat, ovo je samo igra stara 20g znači lagani ste mi  :D

Ovo je Black School modd

skazy42O

42O DayZ - Owner
- 42o.gg