[Pomoc] virtual word

Započeo [BC]spiele, Oktobar 18, 2010, 21:20:02 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

dakle treba mi pomoc oko virtual worda..

ako neznate na sta mislim procitejte ovo === dakle ja imam obicni GF gameMod i sada na njemu imaju 34 kuce i ja sam naskriptao jos 7 kuca ali sada kad udjem u neku kucu koja se npr nalazi ispred burga i sve normalno udje u nju,a kad zelim izac izbaci me ispred pd a tribalo bi me izbacit isred kuce (pokraj burga) .

molim vas pomozite.


slika by NaNx


www.balkan-city.info
vidi vise i osjeti razliku

Citat: spiele poslato Oktobar 18, 2010, 21:20:02 POSLE PODNE
dakle treba mi pomoc oko virtual worda..

ako neznate na sta mislim procitejte ovo === dakle ja imam obicni GF gameMod i sada na njemu imaju 34 kuce i ja sam naskriptao jos 7 kuca ali sada kad udjem u neku kucu koja se npr nalazi ispred burga i sve normalno udje u nju,a kad zelim izac izbaci me ispred pd a tribalo bi me izbacit isred kuce (pokraj burga) .

molim vas pomozite.

Nisi lepo kordinate napravio,udji u mod i ukucaj /save TEXT i udji u My Documents/GTA San Andreas User Files/SAMP/savedpositions i tu nadji kordinate i dodaj u mod..

Baahahahaa,,, aj prevedi sta si reko: virtualna rijec... Valda virtual world... pogledaj u enumu za kuce gdje se nalazi virtual world i tamo u properti.cfg izmjeni 0 u neki broj...

a budale nije to tako...virtual world ti je sasvim drugonije on nista pomjesao nego ako imas dva ista interirora kuce onda se to pomjesa i zbog toga je potreban virtual world...koji stavis u gamemode na malo tezi nacin ja bi napravio tutorial al nije mi zadnji put nitko pomogao kada sam trebao pomoc oko toga...i da ako uspijes to napravit pomjesat ce ti se svi idovi vozila dobro to je manji problem lijepo sve ispocetka poredas i eto...al kada ces dodavat nove kuce opet ce se idovi pomjesat i treba pomjerat tako da napravi kolko mislis kuca...za sad
mozda napravim TUT  :'(