World of Warcraft online

Započeo Vilko, Oktobar 17, 2010, 14:57:49 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

E decki treba mi pomoc..

Koji wow se moze igrat online i besplatno? I sta se radi u toj igrici..
Gledo sam par videa o tome kako su racuni od WoWa do 600 kuna cak dosegli cijenu, pa.. Kako se to igra i jel se moze za djabe?

Da sto nebi mogao naravno Da SE PLACA ALI IMA JEDNO ALI to je oficialni server koji se naplacuje i nemozes sa pirateriom na njega vec sa game karticama a sto se tice ostalog kao u sampu ima pno servera i besplatni su ja igram http://panel.magic-wow.com/portal/

Dakle mogu s piratom na ove obicne servere non offical? I to je djaba sve osim neta sto se placa?


Eeee hvala :) Samo mi jos reci ime igre koju ti igras i server IP i onda moze LOCK teme

Ja to neznam podesiti ali moj drug zna ali on nije na bs tako da nis nadji po internetu

Odes u mapu gdje si instalirao wow i onda moras mjenjat realmlist na realm od servera koj zelis itd...Neda mi se objasnjavat googlaj malo,ja sam igrao wow prije na Pravom serveru i placao sam ali dosadna mi je igrica,tako da...  :-*
Mysterious roleplay

Ali koji WoW da skinem? Imaju razne vrste..

Samo da ti kazem nesto u vezi WoW-a...To je zaraznije od SAMP-a, CS-a, COD-a i ostalih  igrica zajedno! Mom drugu je mama naucila kako se brisu igrice i izbrisala WoW! Tako da ces postati no-lifer zbog toga :P

Citat: [CH]Vilko | ♦ ♣ ♥ ♠ » poslato Oktobar 18, 2010, 14:39:07 POSLE PODNE
Ali koji WoW da skinem? Imaju razne vrste..

razne vrste??
nemas ti tu raznih vrsta
nego imas ekspanzije (pre tbc,the burning crusade,wrath of the lich king i sad ce najnovija cataclysm)
WOTLK je trenutno sad na skoro svim serverima

ÄŒuj zarazno, bgm kako za koga. Ja sam igrao prije mjesec, doÅ¡ao do lvl 70 i prestao  :r
Povratak na balkan-samp  :)  15.01.2013. 
..   


Respect : [BP]HeLoX, Correlli, [CH:FR]Djea, LordShigi, LuKsA, BloodMaster, [H]265

Citat: [βР] AlÑ"Ñ"N MÑ"кA poslato Oktobar 18, 2010, 14:51:46 POSLE PODNE
ÄŒuj zarazno, bgm kako za koga. Ja sam igrao prije mjesec, doÅ¡ao do lvl 70 i prestao  :r
Ma ti si cudo prirode, za teb se ne vazi!:P


tard spammer -.- kog briga sto ti igras dotu

koga briga sto tebe briga sto ja igram dotu  ::)