SAJ

Započeo Purdinho, Januar 10, 2022, 10:15:35 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: lance.BI$H0P poslato Januar 13, 2022, 14:25:57 POSLE PODNE
Dzabe tebi ovde 100+ objekata ako nema nikakve razlike, nije to poenta.
A da moze mnogo bolje, moze. Celu zgradu na neku drugu lokaciju postavi, napravi veliku garazu, smisli nesto.
Ne mora to biti samo retexturisana zgrada kao na vecini danasnjih freeroam servera, nesto unique napravi.
To sto je default lokacije te zgrade ne mora nuzno znaciti da ne valja, mogu ja primiti kritiku, ali fora je sto ce se naci uvijek netko kome se ne svidja jer nije po njegovom ukusu.

Poenta ove mape je sto je remake default zgrade , ali puno toga je sa strane i okolo obrisano i mapano je sve novo, kada usporedis default mapu gta i ovu mapu ogromna je razlika.
Osim toga ne vidim razlog da bude unikatna mapa, odnosno lokacija, jer ova mapa pruza sve potrebno clanovima te organizacije da imaju mirnu igru ( garaze, parkinzi, vise prilaza parkingu i dvoristu , helidrom itd...)
Takodjer ima dekoracija i vegetacije dovoljno da mapa ne izgleda skroz obicno i nerealno :D
Isto tako ako se svidja igracima mojim i ljudima koji posjete server ja ne vidim razlog da ne bude okej :P

https://imgur.com/1D8yIyy.png




Citat: Purdinho poslato Januar 13, 2022, 15:32:37 POSLE PODNE
To sto je default lokacije te zgrade ne mora nuzno znaciti da ne valja, mogu ja primiti kritiku, ali fora je sto ce se naci uvijek netko kome se ne svidja jer nije po njegovom ukusu.

Poenta ove mape je sto je remake default zgrade , ali puno toga je sa strane i okolo obrisano i mapano je sve novo, kada usporedis default mapu gta i ovu mapu ogromna je razlika.
Osim toga ne vidim razlog da bude unikatna mapa, odnosno lokacija, jer ova mapa pruza sve potrebno clanovima te organizacije da imaju mirnu igru ( garaze, parkinzi, vise prilaza parkingu i dvoristu , helidrom itd...)
Takodjer ima dekoracija i vegetacije dovoljno da mapa ne izgleda skroz obicno i nerealno :D
Isto tako ako se svidja igracima mojim i ljudima koji posjete server ja ne vidim razlog da ne bude okej :P

https://imgur.com/1D8yIyy.png
[/quote
Iskreno nista pretjerano, obicno reteksturisanje i sitni detalji, moze se ovo dosta bolje.
Primi kritiku.

A vi samo trazite nesto na temelju cega ce te prozivati nekog ili pokretati svadju, poserem se u ovaj forum,sve idioti dosli.