◄ Glavni razgovor #49 ►

Započeo Muma, Januar 01, 2022, 00:39:56 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Mene decki samo zanima, kada ce nasi model mejkeri dobiti ban?Ako treba, ja cu platiti pa koliko toliko
https://github.com/DinoWETT



Kolko drama ima u 7 grama

Citat: ɴᴏᴅɪ poslato Februar 09, 2022, 19:26:14 POSLE PODNE
Mene decki samo zanima, kada ce nasi model mejkeri dobiti ban?Ako treba, ja cu platiti pa koliko toliko
Zasto bi dobili ban, samo ozivljavaju stvar.

nodi kripter se žali opet, ima li brate trenutka u tvom životu da ne misliš o nama? Radi ono što si radio dosad (molio po discordu da ti neko fixa error)

Citat: realshoota_ poslato Februar 09, 2022, 20:48:16 POSLE PODNE
nodi kripter se žali opet, ima li brate trenutka u tvom životu da ne misliš o nama? Radi ono što si radio dosad (molio po discordu da ti neko fixa error)
Ako je tebi moljenje "Ko je voljan i ko moze", ok idem bate samo za tebe
https://github.com/DinoWETT



Kolko drama ima u 7 grama

Citat: ɴᴏᴅɪ poslato Februar 09, 2022, 21:19:02 POSLE PODNE
Ako je tebi moljenje "Ko je voljan i ko moze", ok idem bate samo za tebe
Nisi shvatio poentu poruke.

a ti se pitas kako sta si duso mislila
zvoni motorola kad je secemo na pola

Pozdrav, u potrazi sam za skripterom,sad ne znam ima li neka specijalna tema za to ili moze i ovde. Ukoliko je neko zaintresovan nek se javi DM placam po dogovoru.

Citat: Nikola0 poslato Februar 10, 2022, 20:48:49 POSLE PODNE
Pozdrav, u potrazi sam za skripterom,sad ne znam ima li neka specijalna tema za to ili moze i ovde. Ukoliko je neko zaintresovan nek se javi DM placam po dogovoru.
Mogu ja da skriptam ja sam skripter, mogu brate slobodan sam veruj mi dobarsam u tome??

Pozdrav, radi li se šta ?
CitatElectric Power is everywhere present in unlimited quantities and can drive the world's machinery without the need of coal, oil, gas, or any other of the common fuels!




Da postavim jedno pitanje za ljude koji su radili na ATH modu, konkretno TRAXX bug fix, znam da ima bagova, nego me intresuje jel tacno da ne podrzava preko 60 igraca?

Citat: Nikola0 poslato Februar 12, 2022, 23:06:53 POSLE PODNE
Da postavim jedno pitanje za ljude koji su radili na ATH modu, konkretno TRAXX bug fix, znam da ima bagova, nego me intresuje jel tacno da ne podrzava preko 60 igraca?
Napumpaj ga botovima

Citat: Galardo poslato Februar 12, 2022, 23:07:44 POSLE PODNE
Napumpaj ga botovima
Pokusao, ne mogu preko svog kompa, kad ubacim 10 botova i ubacim 11og ugasi se onaj kog sam prvo ubacio,i tako u krug.