Indigo Gaming x2.2 WE & x2.8

Započeo Purdinho, Decembar 09, 2021, 16:42:26 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Molim moderatora da ovu temu locka obrise jer je ovdje najveci trud bio od strane mene i Ivana djurdjevica koji smo zapoceli sve, i veoma je glupo da ne ostavis creditse svima koji su tu bili radili i koji su neki trud tu bacali
Poslednja Izmena: Decembar 10, 2021, 13:45:28 POSLE PODNE od Grella™
Upwork Skills
Back-end:
• PHP Frameworks (Laravel, Symfony,Codeigniter)
• Python/Django
• Node.js

Front-end:
• HTML
• CSS pre-processing (SASS, LESS)
• Javascript (JQuery, Ajax, Vue, Angular, React, etc.)
• Bootstrap

CMS
• Wordpress (Woocommerce)
• Shopify, Magento

Citat: Grella™ poslato Decembar 10, 2021, 13:40:58 POSLE PODNE
Molim moderatora da ovu temu locka obrise jer je ovdje najveci trud bio od strane mene i Ivana djurdjevica koji smo zapoceli sve, i veoma je glupo da ne ostavis creditse svima koji su tu bili radili i koji su neki trud tu bacali
Zao mi je,ali ti nikad nisi spomenut na Indigu meni, ja nisam ni znao, Ivan je u credits :)
Ja sam naveo na modu samo one za koje znam da su radili na skripti, za druge  ne znam :P

Citat: Purdinho poslato Decembar 10, 2021, 14:05:38 POSLE PODNE
Zao mi je,ali ti nikad nisi spomenut na Indigu meni, ja nisam ni znao, Ivan je u credits :)
Ja sam naveo na modu samo one za koje znam da su radili na skripti, za druge  ne znam :P

Nisam ja od tih koji vole da se hvale gdje su radili, ja pomognem i odo ne moraju to svi znati ,ali vidim mnogo seres i objavis nesto za sta je lik novcano platio tkd placeno je zato ili ako nisi htio uzeti novac to je tvoja usluga  i nemas vise nista s tim trudom i nemas sta da objavljujes.
Upwork Skills
Back-end:
• PHP Frameworks (Laravel, Symfony,Codeigniter)
• Python/Django
• Node.js

Front-end:
• HTML
• CSS pre-processing (SASS, LESS)
• Javascript (JQuery, Ajax, Vue, Angular, React, etc.)
• Bootstrap

CMS
• Wordpress (Woocommerce)
• Shopify, Magento

Citat: Nebitan.pwn poslato Decembar 09, 2021, 17:17:46 POSLE PODNE
gledaj fixo bi ja da ima scriptefiles...
care ti ipak u imenu imas .pwn kako to ne mozes fixati?

Citat: Grella™ poslato Decembar 10, 2021, 14:31:40 POSLE PODNE
Nisam ja od tih koji vole da se hvale gdje su radili, ja pomognem i odo ne moraju to svi znati ,ali vidim mnogo seres i objavis nesto za sta je lik novcano platio tkd placeno je zato ili ako nisi htio uzeti novac to je tvoja usluga  i nemas vise nista s tim trudom i nemas sta da objavljujes.
Ako sam ja imao bitnu ulogu u radu tog moda , to mi daje pravo da ga objavim, sve vas toliko boli kita sto sam ja to objavio ,a svi se bunite, stanite na loptu, taj indigo vise ne postoji, bolje da mod nekom posluzi, nego da skuplja prasinu,aj zdravo.

5/10 po slikama neradi mod, izbacuje debuk cim se connect-as


Citat: Grella™ poslato Decembar 10, 2021, 13:40:58 POSLE PODNE
Molim moderatora da ovu temu locka obrise jer je ovdje najveci trud bio od strane mene i Ivana djurdjevica koji smo zapoceli sve, i veoma je glupo da ne ostavis creditse svima koji su tu bili radili i koji su neki trud tu bacali
au izbaci me samo tako
Koji kurac?

Facebook - Klik



shommyy koji gm preporucujes da je dobar za srw bez tolko baova

Citat: Dzidzi poslato Decembar 10, 2021, 16:34:20 POSLE PODNE
shommyy koji gm preporucujes da je dobar za srw bez tolko baova
@Shomyy nemoj mu reci, @Dzidzi zasto? Zelis da otvoris server koji si skino sa BSAMP-a i da se pravis da si ti napravio cijeli mod?? Da si editovo u FAZONU maknio ime stavio drugo ? hahahaha koji ludjak

Citat: Dzidzi poslato Decembar 10, 2021, 15:55:33 POSLE PODNE
5/10 po slikama neradi mod, izbacuje debuk cim se connect-as
Citat: Dzidzi poslato Decembar 10, 2021, 16:00:21 POSLE PODNE
saim se mod je vrh testam ga grmiiii
Hvala i ne radi dupli post :D
Citat: Shomyy poslato Decembar 10, 2021, 16:31:45 POSLE PODNE
au izbaci me samo tako
Ah sta ces ahahaha
Citat: Iv0r_. poslato Decembar 10, 2021, 16:45:32 POSLE PODNE
@Shomyy nemoj mu reci, @Dzidzi zasto? Zelis da otvoris server koji si skino sa BSAMP-a i da se pravis da si ti napravio cijeli mod?? Da si editovo u FAZONU maknio ime stavio drugo ? hahahaha koji ludjak
Smirite tenzije molim Vas.


Citat: Shomyy poslato Decembar 10, 2021, 16:31:45 POSLE PODNE
au izbaci me samo tako

Zaboravio, halali
Upwork Skills
Back-end:
• PHP Frameworks (Laravel, Symfony,Codeigniter)
• Python/Django
• Node.js

Front-end:
• HTML
• CSS pre-processing (SASS, LESS)
• Javascript (JQuery, Ajax, Vue, Angular, React, etc.)
• Bootstrap

CMS
• Wordpress (Woocommerce)
• Shopify, Magento

Dobro vece, ja sam radio na modu nekih 1-2h. Menjao td-ove i ubacio scriptfiles. I ja kad idem da si setam admina nista se nedesi. Fix-o sam one erore koje su bili. A moze li neko pomoc oko setanja admina.

Citat: Matahari.pwn poslato Decembar 10, 2021, 22:56:30 POSLE PODNE
Dobro vece, ja sam radio na modu nekih 1-2h. Menjao td-ove i ubacio scriptfiles. I ja kad idem da si setam admina nista se nedesi. Fix-o sam one erore koje su bili. A moze li neko pomoc oko setanja admina.
Kod mene radi sistem admina, /makeaig