Indigo Gaming x2.2 WE & x2.8

Započeo Purdinho, Decembar 09, 2021, 16:42:26 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.



Mod je top 10/10 8)



(PS.AKO NEKO ZNA CMD ZA POSTAVLJANJE ADMINA,ZA WINTER PANEL I TO,  ZA MENJANJE TD POSTO VIDIM NA SLICI IMA I DRUGIH TDOVA.NEKA ODG :D)

Citat: Stefan Scripting poslato Decembar 09, 2021, 17:49:45 POSLE PODNE
iskreno bolje underpoint mod bez icega da uzmem i da ga sredjujem nego ovo sranje  :-\ :-\ :-\ :-\ preporucujem ne skidajte sacu ga i ja obrisati
sad si ti mafijas? braco zelite mod bez bugova, sve fajlove i ostalo sve perfekt za dz? nema sine nema

Citat: Stefan Scripting poslato Decembar 09, 2021, 17:49:45 POSLE PODNE
iskreno bolje underpoint mod bez icega da uzmem i da ga sredjujem nego ovo sranje  :-\ :-\ :-\ :-\ preporucujem ne skidajte sacu ga i ja obrisati
Ne kenjaj mangupe. Samo bi uzeo mod i editiro ime i pravio se da si ti ubacio nesto, kao i za mod od Capponeta. Mali od 2007. godište.

Sry na DP. ne mogu edit proslu.. Svi vi koji uzimate modove kako bi otvarali server i pretvarali se i lagali da ste vi napravili cijeli mod kako niko nema credits.. Necete uspet, jer ima jedan bug koji se lako resi... A znam neke koji ne znaju to resit kao npr @Stefan Scripting .
Citat: Trixi poslato Decembar 09, 2021, 21:58:05 POSLE PODNE
Mod je top 10/10 8)



(PS.AKO NEKO ZNA CMD ZA POSTAVLJANJE ADMINA,ZA WINTER PANEL I TO,  ZA MENJANJE TD POSTO VIDIM NA SLICI IMA I DRUGIH TDOVA.NEKA ODG :D)
Napisat cu ti PM ako te bas toliko zanima, i ako mozes samo otvoriti skriptu... Moram u PM da ne vidi mangup i viša sila @Stefan Scripting

Citat: Trixi poslato Decembar 09, 2021, 21:58:05 POSLE PODNE
Mod je top 10/10 8)



(PS.AKO NEKO ZNA CMD ZA POSTAVLJANJE ADMINA,ZA WINTER PANEL I TO,  ZA MENJANJE TD POSTO VIDIM NA SLICI IMA I DRUGIH TDOVA.NEKA ODG :D)
Hvala :D
Nema vise tdova, to je u pitanju dvije verzije u jednom.
CMD za admina je "/makeaig" ako se ne varam, a za winter bi trebalo biti /sneg i /kapa, nisam dugo ulazio na taj mod.

Citat: Neko Dete poslato Decembar 09, 2021, 22:10:45 POSLE PODNE
sad si ti mafijas? braco zelite mod bez bugova, sve fajlove i ostalo sve perfekt za dz? nema sine nema
Smirite tenzije molim Vas, ne zelim da ova tema bude neki oblik svadje :)

Citat: Iv0r_. poslato Decembar 09, 2021, 22:32:19 POSLE PODNE
Sry na DP. ne mogu edit proslu.. Svi vi koji uzimate modove kako bi otvarali server i pretvarali se i lagali da ste vi napravili cijeli mod kako niko nema credits.. Necete uspet, jer ima jedan bug koji se lako resi... A znam neke koji ne znaju to resit kao npr @Stefan Scripting . Napisat cu ti PM ako te bas toliko zanima, i ako mozes samo otvoriti skriptu... Moram u PM da ne vidi mangup i viša sila @Stefan Scripting
Uvijek postoji nesto, tipa za stariju verziju postoji modul,ali je spremljen drugacije zbog nove verzije, samo treba izvuci :D

Kuku Majko sto objavi Legedarni Mod 10/10 bio sam Supporter na Indigu...
SA:MP /q 2018-2024


Citat: _LEGIJA_ poslato Decembar 09, 2021, 22:53:32 POSLE PODNE
Kuku Majko sto objavi Legedarni Mod 10/10 bio sam Supporter na Indigu...
jbg skuplja prasinu :D sta da kazem

Hvala

mod ne izgleda lose, 7/10
graphic designer / music producer
          
instagram:
          
last release on streaming platforms:



Dobro posto ne mogu edit sorry za dp zeleo bih da kazem da je mod 10-10 i da se izvinjavam za prozivke a to sto fali scriptefiles mogo sam ubaciti od ath opet ne bi radilo

Citat: Nebitan.pwn poslato Decembar 10, 2021, 06:57:11 PRE PODNE
Dobro posto ne mogu edit sorry za dp zeleo bih da kazem da je mod 10-10 i da se izvinjavam za prozivke a to sto fali scriptefiles mogo sam ubaciti od ath opet ne bi radilo
Ne, radilo bi.Samo sto ti ne znas uraditi, pa majka mu stara jel problem u skripti provjeriti definirane pathove?
Isto tako si za NW mod srao, ima neko fixani ovaj nece.Zapravo nisi znao spojiti bazu kako treba i plugine update-at...
Nesto uradi, pa onda napisi
SPEED HACK (C++) https://github.com/nouddy/samp-speed-hack
Reliant GameMode (open.mp) https://github.com/nouddy/reliant-omp
SA:MP Landing Page https://github.com/nouddy/samp-landing-page


Kolko drama ima u 7 grama

Deco jel tesko skinuti ovaj mod i Athlone mod i iz ATH prebacite scriptfiles u Indigo mod i samo start server, oj boze ko hoce jos da otvara server i da skripta
@tema Fino

www.Game-State.com" style="border-style: none;

Citat: ɴᴏᴅɪ poslato Decembar 10, 2021, 08:56:05 PRE PODNE
Ne, radilo bi.Samo sto ti ne znas uraditi, pa majka mu stara jel problem u skripti provjeriti definirane pathove?
Isto tako si za NW mod srao, ima neko fixani ovaj nece.Zapravo nisi znao spojiti bazu kako treba i plugine update-at...
Nesto uradi, pa onda napisi
Pusti samo :D

Citat: Amci poslato Decembar 10, 2021, 12:29:29 POSLE PODNE
Deco jel tesko skinuti ovaj mod i Athlone mod i iz ATH prebacite scriptfiles u Indigo mod i samo start server, oj boze ko hoce jos da otvara server i da skripta
@tema Fino
Hvalaa  :)

P.S. Vec sam na FB dobio prozivke javne od Tosica za objavu moda, ali na objavu moda imam potpuno pravo jer sam mu fixao padanje servera  na koje sam utrosio 6 sati, 7 dana za redom. Nije imao nikog da mu fixa pa je molio mene :P