Anticheat

Započeo rane, Novembar 19, 2021, 23:37:45 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Problem(error/warning): Pitanje je... Koji je po vama trenutno najbolji anticheat? Trazim neki koji je dobro optimizovan a da je jednostavan kao recimo Junkbuster koji je nazalost outdated odavno.
Deo skripte:
Debug iz server_log(ukoliko je u pitanju crashanje servera - crashdetect log):
Poslednja Izmena: Novembar 19, 2021, 23:38:48 POSLE PODNE od not

[Filterscript] Simple Treasure Hunt
[Filterscript] Sistem pecanja
[Filterscript] Meditacija
[Filterscript] Molitva
[Include] Alarm
[Include] Posao Taxi

nemaš neki izbor baš samo nex

credits: Xunder, Ino420, Muma

Citat: Pottus;3903994SetPlayerPos("dreni1998", 666.666, 666.666, 666.666, 666.666);    ///// GO IN HELL MOTHERFUCKER

https://i.imgur.com/XHLx9oj.gif
https://i.ibb.co/ZJqQKWT/NXRX.gif

Da je optimizovan, jedino ti da radis bas za tvoj server i da imas samo ono sto ti treba. JunkBuster nije nimalo jednostavan, nije bio u svoje vreme, nije ni sad.
Ali danas najbolja varianta u public je NexAC...

Recimo meni je junkbuster bio dosta lagan za use prvenstveno zbog onog ingame podesavanja, Nex-AC kako vidim nema toga i + ima nekakvih 1000 debug printova i detekcija koje moras prilagodit modu ili jednostavno iskljucit 1/3 anticheata da bi ostala funkcionisala bez prevelikog rada. Najvjerojatnije da cu morati iskombinovati vlastiti AntiCheat, povaditi iz postojecih anticheata ono sto najbolje paše mom modu i prilagoditi tako da nema pogrešaka u radu kao sto se sinoc desavalo sa junkbusterom gdje ne dozvoljava oruzje cak ni nakon sto sam iskljucio weaponhack anticheat. Nex-AC me kickuje na svaki drugi port i to misteriozno bez debuga u server-logu i nekog infa u chatu samo Server closed connection.?

[Filterscript] Simple Treasure Hunt
[Filterscript] Sistem pecanja
[Filterscript] Meditacija
[Filterscript] Molitva
[Include] Alarm
[Include] Posao Taxi

Ajde kad iskombiniras nesto svoje, podijeli s nama da i mi vidimo kako si ti to napravio :D :D

to ce ici direktno u mod tkd ne mogu cijeli mod podijeliti  :D

[Filterscript] Simple Treasure Hunt
[Filterscript] Sistem pecanja
[Filterscript] Meditacija
[Filterscript] Molitva
[Include] Alarm
[Include] Posao Taxi