Kraj LS-RP

Započeo PsychoScript, Avgust 25, 2021, 21:07:51 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

RageMp je buducnost i to je cinjenica

Citat: CADILAB poslato Avgust 27, 2021, 14:21:31 POSLE PODNE
RageMp je buducnost i to je cinjenica
Nadamo se da ce OpenMP da poboljsa situaciju sto se tice low spec gamera :D
Graphic Designer - Contact info
[email protected]
https://markovicdesigns.carrd.co/

Citat: CADILAB poslato Avgust 27, 2021, 14:21:31 POSLE PODNE
RageMp je buducnost i to je cinjenica
RageMP je sranje naspram FiveM
Ali opet samp je sranje naspram mta pa svejedni smo vecina ovde...

Citat: Deleted User poslato Avgust 27, 2021, 16:16:28 POSLE PODNE
RageMP je sranje naspram FiveM
Ali opet samp je sranje naspram mta pa svejedni smo vecina ovde...

Fivem je samo popularniji, ragemp je dosta bolji, api je neuporediv, mislim da zajednica kao lsrp ne bi izabrala rage da ne pruža dosta vise mogucnosti, pogotovo sa novom verzijom rage se izdvaja dosta, nemam nista protiv fivema, mislim da je samo previse nahajpan zbog strimera, al aj opet svako ima svoj ukus..

Citat: CADILAB poslato Avgust 27, 2021, 23:06:17 POSLE PODNE
Fivem je samo popularniji, ragemp je dosta bolji, api je neuporediv, mislim da zajednica kao lsrp ne bi izabrala rage da ne pru%u017Ea dosta vise mogucnosti, pogotovo sa novom verzijom rage se izdvaja dosta, nemam nista protiv fivema, mislim da je samo previse nahajpan zbog strimera, al aj opet svako ima svoj ukus..
Iskreno, ovih par videa na youtubu sto sam pogledao za RageMP, dosta podseca na SA:MP ali opet kida i dosta bolje i kvalitetnije izgleda od FiveM-a na neki nacin. U pravu si za to sto je FiveM nahajpan samo zbog streamera. Poceo Mudja da snima, pa onda ovi sa Paname i tako krenulo da se razvija, ali iskreno bolja igrica je po meni RageMP... Da nema streamera ovih nasih ne znam ni da li bi se FiveM uopste toliko igrao.

Inace zao mi je sto se LS-RP gasi ali jbg, svemu mora da dodje kraj pa tako i ovom serveru, ipak, radili su dosta dugo, nadam se da ce nesto novo uskoro izaci poput OpenMP-a :D
Poslednja Izmena: Avgust 28, 2021, 01:41:51 PRE PODNE od ᴛʜᴇꜱᴍᴏᴋᴇ
https://discord.io/westmont
Westmont Roleplay — A continuation of the San Andreas singleplayer storymode.
SA-MP 0.3.DL gamemode with custom models.

Citat: ᴛʜᴇꜱᴍᴏᴋᴇ poslato Avgust 28, 2021, 01:40:50 PRE PODNE
Iskreno, ovih par videa na youtubu sto sam pogledao za RageMP, dosta podseca na SA:MP

To apsolutno nema nikakve veze. Možeš razviti svoj FW i na FiveM-u da bude identičan (koliko toliko) SA-MP serveru.

Citat: Slade poslato Avgust 28, 2021, 23:32:06 POSLE PODNE
To apsolutno nema nikakve veze. Možeš razviti svoj FW i na FiveM-u da bude identičan (koliko toliko) SA-MP serveru.
Znam ali postoje neke stvari jako slicne sampu, komande na primer(ne mislim na komande u chatu nego komande za kontrolisanje karaktera, vozila i tako to) ne znam opisati lepo jbg..
https://discord.io/westmont
Westmont Roleplay — A continuation of the San Andreas singleplayer storymode.
SA-MP 0.3.DL gamemode with custom models.

Citat: ᴛʜᴇꜱᴍᴏᴋᴇ poslato Avgust 28, 2021, 23:38:37 POSLE PODNE
Znam ali postoje neke stvari jako slicne sampu, komande na primer(ne mislim na komande u chatu nego komande za kontrolisanje karaktera, vozila i tako to) ne znam opisati lepo jbg..
Jarane , situacija sa FIVE-M i sa Rage:MP je ista kao i SA:MP i MTA , dzaba im sto je bolje kad je veca masa na ovom drugom.