Å kola za upis?

Započeo TiXoR_, Oktobar 14, 2010, 12:11:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Evo ja planiran upisat WebDizajnera i sada me zanima kkakvaje ta škola,ako netko zna nek mi reće pls
Djeco ne javljate se ..

Takoder to mislim upisat,naravno ako cu imati dovoljno bodova xD...Nego kud ces,ides mozda u Varazdin?
Mysterious roleplay

Citat: â–º|Slick|Crack|â—,, poslato Oktobar 14, 2010, 12:47:55 POSLE PODNE
Takoder to mislim upisat,naravno ako cu imati dovoljno bodova xD...Nego kud ces,ides mozda u Varazdin?
Ne Split
Koliko bodova traže? Jel znaš?

Ja sam web dizajner, skuper je skola, s tim zanimanjem cete znati i dosta toga oko pawn-a xD ali tek na drugoj godini je programiranje za web... inace ja nisam pozalio sto sam isao za to :)

Citat: Chris poslato Oktobar 14, 2010, 12:52:36 POSLE PODNE
Ja sam web dizajner, skuper je skola, s tim zanimanjem cete znati i dosta toga oko pawn-a xD ali tek na drugoj godini je programiranje za web... inace ja nisam pozalio sto sam isao za to :)
Koliko bodova treba???
Odakle si?

Citat: RedMan poslato Oktobar 14, 2010, 12:54:15 POSLE PODNE
Citat: Chris poslato Oktobar 14, 2010, 12:52:36 POSLE PODNE
Ja sam web dizajner, skuper je skola, s tim zanimanjem cete znati i dosta toga oko pawn-a xD ali tek na drugoj godini je programiranje za web... inace ja nisam pozalio sto sam isao za to :)
Koliko bodova treba???
Odakle si?
Ja sam iz Međimurja, idem u čakovec u školu... Graditeljska Škola Čakovec
Mislim da treba oko 48 bodova minimalno kod nas, a sad ovisi kako kod koje skole... ja sam iimao 54 boda sve skupa...
Poslednja Izmena: Oktobar 14, 2010, 13:14:37 POSLE PODNE od Chris

Koliko ja znam u varazdinu je 36 bodova... ::)
Mysterious roleplay


u ZG je graficka sk. > web dizajn > 42 boda > http://www.ss-graficka-zg.skole.hr/
Kristijan Stipić

Zlatan_Ibrahimovic

lol ja znam forume praviti ljudi a netko jos ne zna a stariji od mene jbg...  :-*

Lol i sta ima veze to? Ko da je to tesko.. btw. bilo 40 bodova za upis u ÄŒakovec za Web dizajnera kolko se ja sjecam :D + nekakav test likovnih sposobnosti
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.