da li vredi otvarati samp server?

Započeo saviic, Avgust 08, 2021, 22:27:28 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Da li vredi otvarati samp server u 2021 godini?

Probaj pa vidi sam...Iskreno neznam, nisam drzao nista jos od negde 2012ste a i tad je bio drift server na engleskom.
Probaj pa vidi, mozda te i krene (iako su sanse minimalne)...
Discord: fros7y
Resavam sve HITNE probleme za samp i generalno u vezi administracije i odrzavanja servera za $$$.

Ne skriptam generalno osim ako nije neka sitnica da se napravi ili popravi.

DM na Discord pa po dogovoru. Uplate samo preko paypal ili na banku direktno. Nista western, kripto i ostala sranja.

Citat: Deleted User poslato Avgust 08, 2021, 22:30:45 POSLE PODNE
Probaj pa vidi sam...Iskreno neznam, nisam drzao nista jos od negde 2012ste a i tad je bio drift server na engleskom.
Probaj pa vidi, mozda te i krene (iako su sanse minimalne)...
Pazi, ja sam jedino uspevao sa fr/dm serverima. Nikad rp/rpg otvarao nisam. Kupio sam od jednog lika za fazon 10e jedan cool mod ako ne uspem postavicu ga


Definitivno roleplay server sa hard rp segmentom se ne isplati otvarat ( jer većinu igraća boli kurac za roleplay i onako ne znaju šta je LAW/GANG/MOB ) .
RPG mod bi se možda uspeo probit na današnjoj sceni jer se većina pojma nema o rp-u.
I meni kasnije kažu ja lud,retardiran,mangup i ostalo a ono pogledaš LAW organizaciju koja se zove Sheriff Department i u njoj je najveći rank Director umjesto Sheriffa


Citat: Göppert poslato Avgust 09, 2021, 08:19:01 PRE PODNE
kaj je odg
Ugasio samp forum sa recima ne vredi raditi na igri staroj lreko 10 godina. Ali nije ugasio hosted listu...
Discord: fros7y
Resavam sve HITNE probleme za samp i generalno u vezi administracije i odrzavanja servera za $$$.

Ne skriptam generalno osim ako nije neka sitnica da se napravi ili popravi.

DM na Discord pa po dogovoru. Uplate samo preko paypal ili na banku direktno. Nista western, kripto i ostala sranja.

Citat: Deleted User poslato Avgust 09, 2021, 12:30:00 POSLE PODNE
Ugasio samp forum sa recima ne vredi raditi na igri staroj lreko 10 godina. Ali nije ugasio hosted listu...
i da su retardi ovi sto otvaraju hahahhaha

Citat: X-Skyz poslato Avgust 09, 2021, 02:40:52 PRE PODNE
RPG mod bi se možda uspeo probit na današnjoj sceni jer se većina pojma nema o rp-u.
Ne izgleda mi da si ti nesto bolji oko roleplay-a? Da li znas sta znaci RP a sta RPG?
https://discord.io/westmont
Westmont Roleplay — A continuation of the San Andreas singleplayer storymode.
SA-MP 0.3.DL gamemode with custom models.

Citat: ᴛʜᴇꜱᴍᴏᴋᴇ poslato Avgust 09, 2021, 13:21:38 POSLE PODNE
Ne izgleda mi da si ti nesto bolji oko roleplay-a? Da li znas sta znaci RP a sta RPG?
RP je ono sto radis sa djevojkom pre spavanja? :D
Discord: fros7y
Resavam sve HITNE probleme za samp i generalno u vezi administracije i odrzavanja servera za $$$.

Ne skriptam generalno osim ako nije neka sitnica da se napravi ili popravi.

DM na Discord pa po dogovoru. Uplate samo preko paypal ili na banku direktno. Nista western, kripto i ostala sranja.


Vrijedi :)
Imal' mene tu,
sistem je zaost'o radi 10%,
ima'l mene tu,
ali mi smo krivi gledaj od cega se zivi...


Citat: // xunder poslato Novembar 06, 2021, 23:39:13 POSLE PODNE
Zavisi. Ako postavis svoja ocekivanja dovoljno nisko - vrijedi.
Btw vecinom to se pokazuje od toga kakvu ekipu imas ali svakako nemoze se doci na taj nivo poput Skill Arene u 2021.

Citat: Fergosonn poslato Novembar 07, 2021, 00:02:30 PRE PODNE
Btw vecinom to se pokazuje od toga kakvu ekipu imas ali svakako nemoze se doci na taj nivo poput Skill Arene u 2021.

Zavisi na sta mislis tacno. Ako ti je do broja igraca moguce je napraviti i sada server gdje ces imati svaki dan 1000/1000 ako si spreman da das enormne sume novca na reklamiranje. Ako zelis da napravis community koji nece zavisiti od nekoga i koji ce se odrzati i kada dodju teze faze onda moras malo vise da ulozis truda, vremena i zivaca u zajednicu.