Meanwhile RP/RPG v2.0.0 2020

Započeo Legacyz, Avgust 22, 2020, 21:24:54 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: St3van poslato Maj 15, 2022, 20:31:29 POSLE PODNE
Citat: Legacyz poslato Avgust 22, 2020, 21:24:54 POSLE PODNE
I



Jedinstvenost GameModa: Ima ono sto ostali serveri nemaju






A to je ?
A da mozda skines mod pogledas i ne pravis se toliko pametan
"Everybody talks and everybody listens, but somehow its always the truth that comes up missing"

Citat: Wizzard1 poslato Avgust 31, 2023, 00:17:13 PRE PODNE
koje ti znanje imas?

Citat: Paradox.pwn poslato Maj 15, 2022, 20:51:42 POSLE PODNE
A da mozda skines mod pogledas i ne pravis se toliko pametan

RECI MI STA IMA STO OSTALI SERVERI NEMAJU? SVAKI ATH EDIT ISTI,POSTO SI VELIKI SKRIPTER BALKAN WHITA KOJI NEMA NI TDOVE KAZI MI STA JE UNIKATNO?

Citat: St3van poslato Maj 15, 2022, 21:23:03 POSLE PODNE
RECI MI STA IMA STO OSTALI SERVERI NEMAJU? SVAKI ATH EDIT ISTI,POSTO SI VELIKI SKRIPTER BALKAN WHITA KOJI NEMA NI TDOVE KAZI MI STA JE UNIKATNO?

Cemu caps ? Svaki ATH/UP je isti, isto radi, razlika je u izmeni sistema nekih, dodavanje ili promenom neceg, nista vise...
Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

Citat: neshallon poslato Maj 15, 2022, 21:24:06 POSLE PODNE
Cemu caps ? Svaki ATH/UP je isti, isto radi, razlika je u izmeni sistema nekih, dodavanje ili promenom neceg, nista vise...

Bravo Neshallon,jedini si pametan ovde,svi se prave nesto a ustvari nista ne znaju,ath ko ath up ko up,nista spec.A Oni seru ovo je mnogo unikatno i ta sranja.



Ovo se zove dobro odradjen mod...
@tema 10/10

@Kajevich @Fake_Yoker sto se tice rasprave ovdje je necete voditi, ako se mislite svadjati i prepirati radite to u pm, a ne ovdje.

Citat: dazer poslato Jun 26, 2022, 17:26:45 POSLE PODNE
@Kajevich @Fake_Yoker sto se tice rasprave ovdje je necete voditi, ako se mislite svadjati i prepirati radite to u pm, a ne ovdje.
Izvinjavam se, a momka ovog smiri malo, jer se svadja gde god ima otvoren topic i priliku. Hvala.

Po slikama fin mod, svidjaju mi se TD-ovi, nista specijalno.



Pa sta vam je vise sa ovim gamemodom, kurcu ne valja, estetika 99% servera.

Vidimo se za još dvije - četiri godine kad ova tema bude aktuelna.
I meni kasnije kažu ja lud,retardiran,mangup i ostalo a ono pogledaš LAW organizaciju koja se zove Sheriff Department i u njoj je najveći rank Director umjesto Sheriffa

Ovaj mod ima potencijal... :)
Samo je potrebno dovoljno znanje raditi u MySQL modu... :)
Komplikovano nije, ali je potrebna volja i znanje da bi ste od ovog moda bombu napravili ja sam vam zapoceo kreiranje BOMBE na vama je da nastavite i da dokazete da umete...
Lako je govoriti SHIT Code, Ne nije SHIT Code.
Potrebno je razumevanje sta je u ovoj skripti pisano...

Nikada necete reci ovo JE PERFEKTNO, jer vam i perfektan kod ako ne ucite redovno nece biti jasan...
:)

#PEACE

One And Only
Old Member
Since AVGUST 2013. :)
GAME OVER - SCRIPTING
SINCE 2009 - 2020