Valtor RPG v0.1 by DeenQee

Započeo DeenQee, Jun 15, 2020, 19:57:38 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: Trysha poslato Jun 15, 2020, 21:39:19 POSLE PODNE
lele , sta radis ovo decko , plz ne objavljuj, daj da si nesto uradio ali nisi , 2/10 za neki trud  ???
brat pa haj me ti nauci onaj youtube nista ne uci kad vidim kakve kidare snimaju kako skriptati dodje mi da se killam

Citat: DeenQee poslato Jun 15, 2020, 21:42:55 POSLE PODNE
brat pa haj me ti nauci onaj youtube nista ne uci kad vidim kakve kidare snimaju kako skriptati dodje mi da se killam
nemoj samo od SA da pocines , uzmi SG,ATH itd itd , koliko modova imas , a ti se zalepis za SA.. prosto idi od GameModa do GameModa , izvlaci sta ti treba , sve sto trazis vise po GM-u to vise i znas... prosto i profesionalno

Citat: Trysha poslato Jun 15, 2020, 21:44:03 POSLE PODNE
nemoj samo od SA da pocines , uzmi SG,ATH itd itd , koliko modova imas , a ti se zalepis za SA.. prosto idi od GameModa do GameModa , izvlaci sta ti treba , sve sto trazis vise po GM-u to vise i znas... prosto i profesionalno
Nez zas ali mi Ath ne radi kada krecem u njega kada se spawnam ono me samo izbaci iz igre

upravo sam usao na perfect mod iste su mape kaze mape nisi nista uradio sem edit moda
.

Citat: DeenQee poslato Jun 15, 2020, 21:42:55 POSLE PODNE
brat pa haj me ti nauci onaj youtube nista ne uci kad vidim kakve kidare snimaju kako skriptati dodje mi da se killam

Druze oni znaju nesto pls nemoj govorit kdiare jer ni ti nisi bolji...krenes od nekih boljih gm SA si izabraoo od svih i svega uzmes par gm-oda i uzimas po malo gledas
uzimas malo po malo citas tamo pazljivo i tjt bez pomoci naucis

Citat: Ixiya2031 poslato Jun 15, 2020, 20:14:31 POSLE PODNE
8) od 0 pa na gore ??? ili samo kako da promene ime vlasnika servera :D @Kenndy ocenjuj ovo  :o :o
Jadni tvoji roditelji sa tobom



Onako , pohvale za trud ! 2 / 10  8)
Facebook : Morelli Samper

Ako si pocetnik predlazem ti da se koristis drugim stvarima iz skripte i krenes praviti svoje sisteme itd... Sto se tice td-ova mogao si promjeniti lagano je imas na yt-u klipova mnogo.
Tema 2/10 za trud.

Nisam ni ja neki bog zna kakav ali moze to bolje
klizim po mahali skrolam instagram

 :D  SVE U SVEMU  POHVALE ZA TRUT AL STRANJE XD :D

1/10 nista spec mod od perfect gaming by terzic

Citat: Ixiya2031 poslato Jun 15, 2020, 20:14:31 POSLE PODNE
8) od 0 pa na gore ??? ili samo kako da promene ime vlasnika servera :D @Kenndy ocenjuj ovo  :o :o

@Ixiya2031 Bolji mod u zivotu nisam video :D

Citat: Kenndy poslato Jun 16, 2020, 16:18:38 POSLE PODNE
@Ixiya2031 Bolji mod u zivotu nisam video :D

Znam zato sma te i zvao da idis kako se to radi sad znas kako da uradit Balkan Kings  :D salim se nedao bog moj omiljeni mod tako da ispadne u 4.0 xaxa xD