"Trebam nešto" - tema

Započeo Vasic, Jun 15, 2020, 09:33:02 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Cao Treba mi pomoc oko sistema zauzimanje teritorije ako moze neko da mi pomogne.
Maper na nivou

sta ti treba ?
CitatNe idite uokolo tumačeći kako vam svijet duguje život. Svijet vam ne duguje ništa. On je bio prvi ovdje.

brate,zna iko kako ubaciti pocetni stats ?

Citat: darkezz.exe poslato Jun 15, 2022, 23:45:42 POSLE PODNE
brate,zna iko kako ubaciti pocetni stats ?

Kako mislis pocetni stats ? Mislis da promjenis Lvl pare
CitatNe idite uokolo tumačeći kako vam svijet duguje život. Svijet vam ne duguje ništa. On je bio prvi ovdje.

Kako da napravim automatsko kreiranje stranica u dialozima, zelim napraviti da Lider/Admin sta vec moze gledati odredjene logove ingame ili tipa kada kreiram Ateleport da na jednoj strani bude max 25 lokacija i da kreira odmah drugu stranu gde ce biti ostalih 25 itd itd. Ako bi neko mogao reci kako mogu napraviti tipa da na jednoj strani moze stati lupam 20 logova i da automatski kreira drugu stranicu itd itd. Ako ima manje od 20 logova da postoji 1 strana ako ima vise od 20 logova da kreira drugu stranicu automatski. Koje razumeo razumeo je.

Zna li neko kako da napravim ANTI VPN?

Citat: legasyZ poslato Jul 09, 2022, 12:20:11 POSLE PODNE
Zna li neko kako da napravim ANTI VPN?

Teoretski je moguce, samo zasto ce ti to? Ne moze se konkretno napraviti AntiVPN narocito za Premium VPNove, ti mozes provjeriti lokaciju IP Adrese, i zabraniti ulazak igraca npr van balkana (a ne vidim razlog zašto bi to napravio), ali teško ćeš znati jel to VPN adresa ili ne (kao što rekoh naročito kod premium VPNova), jer može se spojiti i na server na području balkana. Također, na većini rutera danas kada restartuješ isti promjeni ti se ip adresa jer je dinamička, pa samim time ako to misliš uvesti zbog banovanja IPa, odmah da ti kažem da i ne razmišljaš o tome. Metoda banovanja IPa je zastarjela. Jedino što možeš jeste limitirati registraciju da je na neki način mora odobriti administrator, imati dobar antičit (u slučaju da imas čitere) koji ti neće u potpunosti srediti problem, ili naći način da banujes HWID (za sada jedino izvodljivo preko eksterne app, npr da ti se na server ulazi preko Launchera).

Citat: Goku ^ poslato Jul 08, 2022, 07:51:34 PRE PODNE
Kako da napravim automatsko kreiranje stranica u dialozima, zelim napraviti da Lider/Admin sta vec moze gledati odredjene logove ingame ili tipa kada kreiram Ateleport da na jednoj strani bude max 25 lokacija i da kreira odmah drugu stranu gde ce biti ostalih 25 itd itd. Ako bi neko mogao reci kako mogu napraviti tipa da na jednoj strani moze stati lupam 20 logova i da automatski kreira drugu stranicu itd itd. Ako ima manje od 20 logova da postoji 1 strana ako ima vise od 20 logova da kreira drugu stranicu automatski. Koje razumeo razumeo je.
neko ^^^^^^^?

Cao, treba mi sistem za obavestenje kao sto je na FiveM serverima, ono kad ukucas cmd annyone valjda ide tako, izabci ti na sred ekrana obavestenje, i ispod toga tekst...

Citat: Dzeki.pwn poslato Jul 18, 2022, 01:46:21 PRE PODNE
Cao, treba mi sistem za obavestenje kao sto je na FiveM serverima, ono kad ukucas cmd annyone valjda ide tako, izabci ti na sred ekrana obavestenje, i ispod toga tekst...
https://open.mp/docs/scripting/functions/GameTextForAll

Treba mi pomoc da napravim komandu /shownames i da mi ta komanda prikaze sva imena/koristim Savannu skriptu i kada vidim igraca samo pise ID ne ime ko ima komandu /shownames ili /prikaziimena neka posalje Hvala :)

Citat: wq.exe poslato Jul 19, 2022, 22:17:09 POSLE PODNE
Treba mi pomoc da napravim komandu /shownames i da mi ta komanda prikaze sva imena/koristim Savannu skriptu i kada vidim igraca samo pise ID ne ime ko ima komandu /shownames ili /prikaziimena neka posalje Hvala :)
Kada igrac koristi maramu ne razumem sta tacno trazis

Citat: Goku ^ poslato Jul 19, 2022, 22:20:45 POSLE PODNE
Kada igrac koristi maramu ne razumem sta tacno trazis
Na ovakve ni ne odgovaraj, dzaba sto pomazes

Citat: Jack_Ander poslato Jul 20, 2022, 00:06:38 PRE PODNE
Na ovakve ni ne odgovaraj, dzaba sto pomazes
Pokusacu sto da ne, znam kako je i ja sam postavio pitanje koje je totalno validno i niko nije odgovorio ima 2 nedelje znam kako je.

Cao, potreban mi je "Disarm sistem", ako se to moze nazvati sistemom. Uglavnom potrebne su mi komande /disarm, /undisarm i /disarmtime. Da to ne bude samo da igracu oduzme oruzije vec da mu zabranim koriscenje oruzja na nekoliko minuta,sati,dani itd... Ima vec neki disarm ovdje na bsampu ali ne radi bas najbolje, malo je ubagovan. Pa ako ima neko da poslaje  hvala <3.
:)