"Trebam nešto" - tema

Započeo Vasic, Jun 15, 2020, 09:33:02 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Citat: Galardo poslato April 09, 2022, 12:04:23 POSLE PODNE
Kako ces u if statement staviti ; xd
Au ja to iz reakcije ono
"Everybody talks and everybody listens, but somehow its always the truth that comes up missing"

Citat: Wizzard1 poslato Avgust 31, 2023, 00:17:13 PRE PODNE
koje ti znanje imas?

Citat: Paradox.pwn poslato April 09, 2022, 13:37:47 POSLE PODNE
Au ja to iz reakcije ono

Nema izvlacenja  ;D
Sta je to web development?
To je nesto ono kao, kako bih to rekao, izgubis volju za zivotom i zelis da se ubijes, ali to je okej.
Onda jednostavno shvatis da si bio glup i resis problem, das sam sebi lajk,
skuvas NES 3u1 i pripremis se za sledeci projekat.

E pozdrav pozdrav.Uzeo sam gm od ideala al kako god probam sebi da setam admina uvjek kad udjem anti cheat mi skine.Nmg ugasit anti cheat ili sam ja glup a vjerovatno ovo drugo.Pa eto ako ima neko da pomogne.Nisam siguran jel ovo to ta tema gdje se treba obajavit al nadam se da sam utrevio.Hvala svima u svakom slucaju  :D

Citat: njobepwn poslato April 16, 2022, 23:53:28 POSLE PODNE
E pozdrav pozdrav.Uzeo sam gm od ideala al kako god probam sebi da setam admina uvjek kad udjem anti cheat mi skine.Nmg ugasit anti cheat ili sam ja glup a vjerovatno ovo drugo.Pa eto ako ima neko da pomogne.Nisam siguran jel ovo to ta tema gdje se treba obajavit al nadam se da sam utrevio.Hvala svima u svakom slucaju  :D
Nisam siguran, ali mi se cini da ti je pwn u imenu

Citat: njobepwn poslato April 16, 2022, 23:53:28 POSLE PODNE
E pozdrav pozdrav.Uzeo sam gm od ideala al kako god probam sebi da setam admina uvjek kad udjem anti cheat mi skine.Nmg ugasit anti cheat ili sam ja glup a vjerovatno ovo drugo.Pa eto ako ima neko da pomogne.Nisam siguran jel ovo to ta tema gdje se treba obajavit al nadam se da sam utrevio.Hvala svima u svakom slucaju  :D
napravi komandu gde ti seta admina pa kada udjes ig ukucaj komandu i onda sebi setaj admina sa pravom cmd /makeadmin i tjt
e

Citat: njobepwn poslato April 16, 2022, 23:53:28 POSLE PODNE
E pozdrav pozdrav.Uzeo sam gm od ideala al kako god probam sebi da setam admina uvjek kad udjem anti cheat mi skine.Nmg ugasit anti cheat ili sam ja glup a vjerovatno ovo drugo.Pa eto ako ima neko da pomogne.Nisam siguran jel ovo to ta tema gdje se treba obajavit al nadam se da sam utrevio.Hvala svima u svakom slucaju  :D
Black Night Skripter...
"Everybody talks and everybody listens, but somehow its always the truth that comes up missing"

Citat: Wizzard1 poslato Avgust 31, 2023, 00:17:13 PRE PODNE
koje ti znanje imas?


Citat: ʟᴀᴋᴇʀɪɴɢ poslato April 17, 2022, 01:04:14 PRE PODNE
Nisam siguran, ali mi se cini da ti je pwn u imenu

Nisam siguran,ali mislim da sam ti jebo sve od do

Citat: njobepwn poslato April 17, 2022, 14:09:57 POSLE PODNE
Nisam siguran,ali mislim da sam ti jebo sve od do
Ha. Ha. Ha.

Zoves se "njobepwn", u tvom opisu pise "Black Night Skripter", a onda pokusavas uvrediti druge koji te zele reci sta zapravo radis. Nauci neke osnovne stvari, napravi svoj gamemode, napravi korisnu biblioteku, neka se drugi ugledaju na tebe umesto sto ces skinuti neki ocajan gamemode sa balkan-samp foruma, prepisati sebi zasluge a ni admina ne znas sebi postaviti. Pocni raditi na necemu svojem. Dobro procitaj dokumentaciju pre nego sto ces sebe nazvati skripterom, koderom, developerom ili sta vec. Radim oko SAMPa velik broj godina, a sebe nikada nisam nazivao takvim imenima jer mislim da i ja imam jos dosta toga da uradim kako bih tako nesto mogao izgovoriti. Nemam nista protiv tebe, ne pokusavam te uvrediti, ne pokusavam te omalovazavati, samo te zelim podstaci da uradis nesto u vezi ovoga.
Poslednja Izmena: April 17, 2022, 14:23:24 POSLE PODNE od choppa100

Citat: choppa100 poslato April 17, 2022, 14:21:33 POSLE PODNE
Ha. Ha. Ha.

Zoves se "njobepwn", u tvom opisu pise "Black Night Skripter", a onda pokusavas uvrediti druge koji te zele reci sta zapravo radis. Nauci neke osnovne stvari, napravi svoj gamemode, napravi korisnu biblioteku, neka se drugi ugledaju na tebe umesto sto ces skinuti neki ocajan gamemode sa balkan-samp foruma, prepisati sebi zasluge a ni admina ne znas sebi postaviti. Pocni raditi na necemu svojem. Dobro procitaj dokumentaciju pre nego sto ces sebe nazvati skripterom, koderom, developerom ili sta vec. Radim oko SAMPa velik broj godina, a sebe nikada nisam nazivao takvim imenima jer mislim da i ja imam jos dosta toga da uradim kako bih tako nesto mogao izgovoriti. Nemam nista protiv tebe, ne pokusavam te uvrediti, ne pokusavam te omalovazavati, samo te zelim podstaci da uradis nesto u vezi ovoga.

Okey sve to brate.Imam u imenu pwn znam da nemam pojma,ali kad pitam nesta svaki put te pokusavaju uvrediti a koliko znam ovo je forum za pomoc u vezi skriptanja itd itd.Kad god sam sta postavio uvjek odgovaraju isti i uvjek je ponizavanje itd

Citat: nj0be poslato April 17, 2022, 14:25:06 POSLE PODNE
Okey sve to brate.Imam u imenu pwn znam da nemam pojma,ali kad pitam nesta svaki put te pokusavaju uvrediti a koliko znam ovo je forum za pomoc u vezi skriptanja itd itd.Kad god sam sta postavio uvjek odgovaraju isti i uvjek je ponizavanje itd
To je zato sto pitate svakakve nebuloze, bez uvrede.

Citat: nj0be poslato April 17, 2022, 14:08:40 POSLE PODNE
  Bolivia Skripter
  Medium script

HAHAAHAHA  :D :D
Nadi negde gde sam ja pitao za neku glupost pa mi se smeji onda uvek cu se sam potruditi a ne da pitam neko drugi to odradi za mene i nista nisam naucio
"Everybody talks and everybody listens, but somehow its always the truth that comes up missing"

Citat: Wizzard1 poslato Avgust 31, 2023, 00:17:13 PRE PODNE
koje ti znanje imas?

Citat: nj0be poslato April 17, 2022, 14:09:57 POSLE PODNE
da sam ti jebo sve od do
Bravo sa ovim si rekao sve o sebi
"Everybody talks and everybody listens, but somehow its always the truth that comes up missing"

Citat: Wizzard1 poslato Avgust 31, 2023, 00:17:13 PRE PODNE
koje ti znanje imas?

Citat: nj0be poslato April 17, 2022, 14:09:57 POSLE PODNE
Nisam siguran,ali mislim da sam ti jebo sve od do
Nisam siguran, ali mislim da smo se malo naljutili sto nismo naucili osnove, pa cemo po balkan sampu moliti za pomoc

Citat: ʟᴀᴋᴇʀɪɴɢ poslato April 17, 2022, 17:56:47 POSLE PODNE
Nisam siguran, ali mislim da smo se malo naljutili sto nismo naucili osnove, pa cemo po balkan sampu moliti za pomoc

Nisam siguran,ali nigdje nisam molio da mi neko pomogne.Samo sam pitao ako neko zna fix.Nek si ti rodjen da si znao sve osnove