[Novo] Edimax se prebacuje na NOVI IP !

Započeo ZicMortal, Oktobar 05, 2010, 12:46:50 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

ZicMortal

Pozdrav čitateljima i forumašima,


Kao šta i sami znate već se dosta vremena 'patimo' sa hrvatskim hostingom te problemima vezanih uz nj. Stoga smo odlucili uzeti host zvan Matrix ciji se vlasnik nalazi u mome gradu. Hosting mašine nalaze se u nizozemskoj. Toliko o samome hosteru koji ce nam odsada hostati.

Ovdje najavljujem svim Edimax igračima i onima koji to žele postati da se Edimax RolePlay server prebacio na novi host, odnosno na novi IP.

Napomena - Svi accountovi, svi podaci igrača (Kao LvL, Novac, Respekti, i ostalo), sve ostaje ISTO KAKO JE I BILO.

Napomena - Vrijeme prebacvanja je sada u 13:00 h (poslijepodne) [05.10.2010.]




Main (new) Info.

IP: 94.75.207.31:7777
Forum: Forum
Portal: Portal


...Neno...

Sretno vam sa serverommm...
Vidim da uspijevate , imate 30igraca pa nekad i 40 cestitam!!!  ;)

ZicMortal

Citat: ...Neno... poslato Oktobar 05, 2010, 13:12:12 POSLE PODNE
Sretno vam sa serverommm...
Vidim da uspijevate , imate 30igraca pa nekad i 40 cestitam!!!  ;)

A dobro, nako ponekad navecer zna nas biti dosta... ali to gasenje servera i problemi sa hostom nas je malo dotuklo. Siguran sam da ce sada biti bolje...

onakav mod ne treba baciti a i ekipa na serveru je super   :D samo sto ja vise nemam volje da igram na Edimaxu..jbg  :'(

puno srece sa novim hosterom...ako niej problem bilo bi lijepo ako hoster ima web kakav da das web adresu mozda koem zatreba...

ZicMortal

Citat: SoaD123 poslato Oktobar 05, 2010, 14:56:06 POSLE PODNE
puno srece sa novim hosterom...ako niej problem bilo bi lijepo ako hoster ima web kakav da das web adresu mozda koem zatreba...

Izvoli - http://www.matrix-server.info/

EDIMAX!!!xD kad se prostreetz sa njima pripojio ja sam bio gm :) :) :) sony_abruzzi bilo je extra ali ivse nemogu igrati i makao mi je ralph ali gle ljudi nisam igrao danima i danima i bio mi ostavio gm :) ma kralj je i hvala ti zic

ZicMortal

Ma mi smo sve koji su povezani sa demirom jednostavno pobrisali i otjerali, meÄ'u njima nazalost i tebe. Trudimo se ocuvati autentican server.

ma ja ti cestitam na tome super...... ali ja da sam imao volje igrao mi na tvom serveru ali samp se neigra da igras sam ono znas gdje ti ode ekipa tu i ti mogao sam da reklamiram da kickam da govorim da smo se pripojili ali nisam hteo svaka cast vama vi cete uspeti i uspeli ste.............a ja da sam hteo igrati ja se nebi vadio i nebi izgubio gm..ali znas ono kao sto sam reko nemogu sam igrat ipak koliko god ima igraca bit ce dosadno bez svoje ekipe ja vam zelim srecu vi to imate imate i podrsku ....

Zic zasluzio si da te krene vise sa Edimaxom. Trudis se i uporan si to mi se jako svidja, zelim ti svu srecu i nadam se da ce Edimax imati 100 igraca  :D Forum jos malo sredite i sve ce biti OK. Mod je super, vreme je da se taj tvoj trud isplati. Pozdrav za celu Ekipu sa Edimaxa  ;)

Edimax je najbolji mod koji sam vidio i imaju izvrsnog skriptera.....
Zic svaka cast...

Deluca znas da te tako zovem zelim ti srecu i da imas  preko 200 igraca i vise ako te sreca oce ali mislim da oce jel mod je extra ako budes nekada prodavao skriptu ja sam 1 na listi :P ;D
UNBAN konacno a back sam se aaa :DLos City StatePlay posetite nas!
FORUM: www.los-samp.info

Potpis u izradi,a do tada ce ovo da stoji jbg :D

Ja nikada nisam bio ni lider na Edimax...To je najbolji Mod koji sam video odkada sam poceo igrati...Igrao sam kao civil i trazio gamemastera poslije 20 dana i niste mi dali vec ban!!

Ali to nema veze srecno vam sa serverom....

                  Tedy_Ralphie,Hamdija_Stone,Hamdija_Boss,Ted_Marphie....


Molim da mi date ip pls???

Citat: H@mdIj@ poslato Oktobar 27, 2010, 20:11:23 POSLE PODNE
Ja nikada nisam bio ni lider na Edimax...To je najbolji Mod koji sam video odkada sam poceo igrati...Igrao sam kao civil i trazio gamemastera poslije 20 dana i niste mi dali vec ban!!

Ali to nema veze srecno vam sa serverom....

                  Tedy_Ralphie,Hamdija_Stone,Hamdija_Boss,Ted_Marphie....


Molim da mi date ip pls???

Zabranjeno je praviti duple accounte....


IP: 94.75.207.31:7777
â"Œâˆ©â"(â—•_â—•)â"Œâˆ©â"

Respect to: (à¥"_à¥") - ČιѕÑ,σ яÑ"кяÑ"αÑ,ινησ - (à¥"_à¥") , [Saw]BloodMaster

â"Œâˆ©â"(â—£_â—¢)â"Œâˆ©â"