Balkan Kings v3.5 by Kenndy

Započeo Kenndy, April 28, 2020, 20:18:22 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.




Ajmo polako:

1. Sistem vatrometa : KLIKNI ME

2. Ovo je iz jedne komande, ali se pojavljuje svuda po skripti:
[pawn]new str[256];
   format(str,256,""col_kenndy"HELPER: "col_white"%s je skinuo Helpera onome koji je bio na slotu ID %d!", ImeIgraca(playerid), id);[/pawn]
Zasto, ali zasto kreiras string od 256 karaktera, kada je limit za poruke 128 ???

3. [pawn]for(new i=0; i<MAX_PLAYERS; i++)[/pawn]
Zar smo idalje na ovome ???

4. [pawn]PlayAudioStreamForPlayer( playerid, "http://sm-ogc.com/SMMuzika/soundex.mp3" );[/pawn]

Ovo je izvuceno iz sistema kurvi, koji je inace isti kao sistem sto je Lanmi radio, nisi ni imena izmenio..

5. Igre su pretpostavljam takodje ukradene..

Dace bog da si ispisao 3 linije da su zapravo tvoje :)

Najjace je jos kad kazu da su fixali bugove, reci koje, slobodno, a ne da se hvalis kako si "radio" i "fixao" nepostojuce bagove i sisteme :D :D :D

Mogu i da nastavim od jutra do sutra, mod je ocajan, iskopirani sistemi sa drugih, nista novo, nista dobro.. LP <3

Citat: Luka_Scripting poslato April 29, 2020, 14:01:22 POSLE PODNE
skini dll-ove i ubaci ih u folder gde ti je mod, samo posle toga idi compile i pokreni server radice ti ako budes imao jos problema pisi u pm
Nenormalan lik si.

Citat: V01D poslato April 30, 2020, 02:33:21 PRE PODNE
Ajmo polako:

1. Sistem vatrometa : KLIKNI ME

2. Ovo je iz jedne komande, ali se pojavljuje svuda po skripti:
[pawn]new str[256];
   format(str,256,""col_kenndy"HELPER: "col_white"%s je skinuo Helpera onome koji je bio na slotu ID %d!", ImeIgraca(playerid), id);[/pawn]
Zasto, ali zasto kreiras string od 256 karaktera, kada je limit za poruke 128 ???

3. [pawn]for(new i=0; i<MAX_PLAYERS; i++)[/pawn]
Zar smo idalje na ovome ???

4. [pawn]PlayAudioStreamForPlayer( playerid, "http://sm-ogc.com/SMMuzika/soundex.mp3" );[/pawn]

Ovo je izvuceno iz sistema kurvi, koji je inace isti kao sistem sto je Lanmi radio, nisi ni imena izmenio..

5. Igre su pretpostavljam takodje ukradene..

Dace bog da si ispisao 3 linije da su zapravo tvoje :)

Najjace je jos kad kazu da su fixali bugove, reci koje, slobodno, a ne da se hvalis kako si "radio" i "fixao" nepostojuce bagove i sisteme :D :D :D

Mogu i da nastavim od jutra do sutra, mod je ocajan, iskopirani sistemi sa drugih, nista novo, nista dobro.. LP <3

Nismo mi svi pametni poput tebe, msm ono......

Nije lose 7/10 <3
Poslednja Izmena: April 30, 2020, 11:38:48 PRE PODNE od Sistem

kako da setas u banci 0$ koja je komanda ?
Glavni Vlasnik: LOSPION ROLEPLAY ( SPEED )
https://imgur.com/NYT3Skd

Citat: V01D poslato April 30, 2020, 02:33:21 PRE PODNE
Ajmo polako:

1. Sistem vatrometa : KLIKNI ME

2. Ovo je iz jedne komande, ali se pojavljuje svuda po skripti:
[pawn]new str[256];
   format(str,256,""col_kenndy"HELPER: "col_white"%s je skinuo Helpera onome koji je bio na slotu ID %d!", ImeIgraca(playerid), id);[/pawn]
Zasto, ali zasto kreiras string od 256 karaktera, kada je limit za poruke 128 ???

3. [pawn]for(new i=0; i<MAX_PLAYERS; i++)[/pawn]
Zar smo idalje na ovome ???

4. [pawn]PlayAudioStreamForPlayer( playerid, "http://sm-ogc.com/SMMuzika/soundex.mp3" );[/pawn]

Ovo je izvuceno iz sistema kurvi, koji je inace isti kao sistem sto je Lanmi radio, nisi ni imena izmenio..

5. Igre su pretpostavljam takodje ukradene..

Dace bog da si ispisao 3 linije da su zapravo tvoje :)

Najjace je jos kad kazu da su fixali bugove, reci koje, slobodno, a ne da se hvalis kako si "radio" i "fixao" nepostojuce bagove i sisteme :D :D :D

Mogu i da nastavim od jutra do sutra, mod je ocajan, iskopirani sistemi sa drugih, nista novo, nista dobro.. LP <3

amm.....ae ti malo pojasnis nismo svi skripteri hahaha

Fali ti jedno slovo u imenu da budeš skripter, jebiga

Press F in chat
Dok ne prestanete da gledate front i zapravo malo pogledate svoj back-end od vas skriptera nikada neće biti niti bilo čega drugoga.


testirat cu pa javim, ako je ATLAS onda ima par bugova


Ovo je mod od Tebrixa samo su neke stavri izmjenjanje
Facebook  Faarchy Maper
Instagram  faarchy
Za sve informacija oko mapanja da li sam slobodna javite mi se na facebook profil  Faarchy Maping
[img width=512

Name:Kenndy
Password:123456
AdminKod: 1
Sigurnosni kod: 1080
Rcon cod : 123

<3 #KenndyNajjaci!