[Obavijest]Z-Design V:2.5

Započeo MR.Data, Oktobar 02, 2010, 19:34:06 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


Z-Design V:2.5
2.5 donosi nova poboljšanja usluge Z-Design-a,
izmeÄ'u ostalog bolju podrÅ¡ku i novi stil te cijene!

Usluge koje nudimo
Z-Design nudi usluge izrade:
Web (HTML) Design
Web (FLASH) Design
Web (CMS - Joomla,WorldPress) Theme Design
Forum (SMF,vBulletin,phpBB) Theme Design
Logo,Banner,Sig Design
Video Reklamni Spotovi

Način plačanja
Kako nam uplatiti.
Način plačanja je vrlo jednostavan,
odete do najbliže banke za brojem našeg žiro računa te uplatite,2-3h nakon uplate mi imamo vidljivu uplatu!

25% iznosa se uplačuje odmah na početku prije izrade WEB Stranice (akontaciu) te uplate vaša WEB-Stranica kreće u izradu,nakon što dovršimo vašu stranicu po vašim željama šaljemo vam sliku WEB-Stranice,te ako je to to što ste vi tražili uplačujete ostalih 75%.

Ostalo
Et za koj dan ću postaviti V:2.5.0 koj će donjesti mogučnost direktne kupovine (Odete pod usluge>html i odaberete NARUČI te doči će vam prozor sa podacima koliko stranica,opis,email. . .bla bla bla. . .)

Za odlazak na Z-Dsign kliknite gore na sliku


Hvala i lp!


1. Besplatna domena
2. Skupo
3. vBulletin forum 10000 % bez license

Sta vise reci :/
Little Devil will burn you

Mogli ste makar kupiti host i domen pa onda nesto objavljivati. Nije bas preterano skupo, meni su lepe ove teme sto ste vi radili. Svaka cast ipak imate znanje sa PS-om. Potrudite se malo i uspecete nesto da napravite  ;)

Mogu se kladit da su i ove "njihove" teme skinute s neta...


RESPECT 4 EVER: John, GLC,bAndzi, Nikola, Sop, Zoki, Bruno_Venuti, Mele, Luka P,ExtremePower,Wang(neki kineski frajer)

NAJBOLJI CITATI:
Citat: [GF]Alive poslato Jun 24, 2010, 18:20:19 POSLE PODNE
Paizte ljud mozda je KayLoger! ! !
MOJI RADOVI:
[FS]Trofeji

Ja mislim da ste trebali domen srediti, pa tek onda otvarati... Strpljenje uvek dobro dodje!

1.Hosting je kupljen i domena bi trebala ali Z-Design.Com je maznuta (maznuo mi neki kinez probaj otici na tu domenu pa pogledaj sto pise),
2.Licenca mi je od jednog dobrog frenda koj je prestao koristiti vBulletin jer se nezna snaci te ju je dao meni!
3.Ma misli ti sto oces! EDIT: Pod ovo 3 ne mislim na odgovor od gonss.pwn-a)
Poslednja Izmena: Oktobar 05, 2010, 14:23:08 POSLE PODNE od MR.Data

Citat: MR.Data poslato Oktobar 05, 2010, 14:22:09 POSLE PODNE
1.Hosting je kupljen i domena bi trebala ali Z-Design.Com je maznuta (maznuo mi neki kinez probaj otici na tu domenu pa pogledaj sto pise),
2.Licenca mi je od jednog dobrog frenda koj je prestao koristiti vBulletin jer se nezna snaci te ju je dao meni!
3.Ma misli ti sto oces!
Kinezi su cudo!
Pa mozes podneti zahtev da je uklone, ili da kupis od njega :D

Citat: MR.Data poslato Oktobar 05, 2010, 14:22:09 POSLE PODNE
1.Hosting je kupljen i domena bi trebala ali Z-Design.Com je maznuta (maznuo mi neki kinez probaj otici na tu domenu pa pogledaj sto pise),

http://z-design.com/  na prodaju
Little Devil will burn you

Nemogu uzeti preko ovog kineza jer nemam domenu!

A i ti kinezi mi idu na K!