PARTNERI:
-UPOZORENJE-

Samo registrovani članovi mogu da vide/koriste forum u celini.
Prijavite se ili registrujte nalog na Balkan SA-MP forumu.

Autor Tema: [Info] Podrska za mod od 0  (Pročitano 106 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na mreži TarikBrt

Podrska za mod od 0
« poslato: Mart 25, 2020, 16:11:24 posle podne »
Zanima me koliku bi podršku imao da krenem raditi mod od 0. Eh sad pošto imam ozbiljne planove i ne bih da odustanem nakon 2 dana zbog premale podrške , koliko vas bi podržalo i pratilo to ? Mod će biti u mysql-u i nekim novojim tehnologijama i alatima. Također moći ćete i vi sudjelovat imam u planu da taj mod na kraju objavim i da ga mnogi koriste kao osnovu da bude kao legendarni UP mod. Tako da ćemo svi zajedno izgradit jedan odličan mod koji će svi moći koristiti poslije bez brige o bugovima i optimizaciji. Ukoliko vam se sviđa ideja bacite komentar. :)

P.S. Ne sikirajte se neće biti Log/reg system , a zatim Admin Vozila ili neke gluposti. Idemo redom kako i spada, znači postojat će prioriteti tako da idemo redom od osnovnih stvari koje su potrebne da jedan RP server sasvim normalno funkcioniše. :)

Na mreži daddy.

Odg: Podrska za mod od 0
« Odgovor #1 poslato: Mart 25, 2020, 16:18:10 posle podne »
Nisam siguran da li je ovo podforum gdje ovo trebaš da staviš ali o tome neka vidi moderator.
Ako imaš volje da radiš, radi. To je to, ne treba ti nikakva podrška osim ako želiš da to bude kao neki zajednički projekat u kome će učestvovati više ljudi i veći dio foruma. Ako je tako imaš podršku iako sumnjam da ću učestvovati, pazi dobro da ne praviš greške koje se nalaze na UP modu, skriptu počni raditi maksimalno optimizovanu, pazi na stringove i koristi najnovije solucije za sve moguće stvari koje ti trebaju, to je moja topla preporuka, ukoliko nisi dobar u skripti javi se određenim jačim skripterima da te posavjetuju.

-[ Respect: Galardo, Muma, Naithan, Marshall, J. Remington, Purdinho, fuksich ]-

Ex. Nicknames: p4rtofu, #AhmAA, Muma Jr., RevOLveR.pwn

Na mreži TarikBrt

« Odgovor #2 poslato: Mart 25, 2020, 16:22:52 posle podne »
Nisam siguran da li je ovo podforum gdje ovo trebaš da staviš ali o tome neka vidi moderator.
Ako imaš volje da radiš, radi. To je to, ne treba ti nikakva podrška osim ako želiš da to bude kao neki zajednički projekat u kome će učestvovati više ljudi i veći dio foruma. Ako je tako imaš podršku iako sumnjam da ću učestvovati, pazi dobro da ne praviš greške koje se nalaze na UP modu, skriptu počni raditi maksimalno optimizovanu, pazi na stringove i koristi najnovije solucije za sve moguće stvari koje ti trebaju, to je moja topla preporuka, ukoliko nisi dobar u skripti javi se određenim jačim skripterima da te posavjetuju.

Ma gledo sam pola sata na koji pdf da stavim ne znam ni sam gdje da postam. Ma konto sam ja radit sam onako nešto i vremenom update radit. Paa ispravljat ako šta ne valja i tako , možda čak i na github pa da commitaju tako da će svako moć učestvovat ali ne znam eto opet kako se ostalima sviđa ta ideja.

Na mreži Fqris

« Odgovor #3 poslato: Mart 25, 2020, 16:23:01 posle podne »
ako bude trebalo nesto, javi
postavi u work in progres
« Poslednja izmena: Mart 25, 2020, 16:27:21 posle podne Fqris »
TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU

Na mreži Fqris

« Odgovor #4 poslato: Mart 25, 2020, 16:23:26 posle podne »
//
« Poslednja izmena: Mart 25, 2020, 16:27:13 posle podne Fqris »
TIIIIIRRRRRRUUUUUU RIIIIIIIIIIIIIIIII RUUUUUUUUUUUUU

Na mreži TarikBrt

« Odgovor #5 poslato: Mart 25, 2020, 16:30:51 posle podne »
ako bude trebalo nesto, javi
postavi u work in progres

Pa ne znam baš, ovo je više pitanje onako. Nisam ja nigdje konkretno rekao da počinjem sa projektom il slično. :)

Van mreže V01D

« Odgovor #6 poslato: Mart 25, 2020, 17:42:56 posle podne »
Isplati se, ako ces napraviti nesto unikatno. Sta mislim pod tome??

Mislim da bude apsolutno sve drugacije, svaki sistem koji uradis, apsolutno sve na drugaciji nacin i da drugacije radi. U suprotnom, ispade da ga nisi ni radio i da si uradio kopiju nekog vec postojeceg moda. Tako da ako radis, radi unikatno i sve drugacije, i nemoj prerano to da reklamiras, onda ce se hype podici, posle se ljudi ohlade dok dugo cekaju mod, posle ode sve u kurac :)

RADOVI

Y_TIMERS TUT -> KLIKNI ME NEZNO
Duel System FS -> KLIKNI ME NEZNO
Noise RolePlay -> KLIKNI ME NEZNO

Napustio SAMP