ZYN Community - v0.1 (Za Pocetnike)

Započeo .klinvcc ♥, Februar 18, 2020, 02:39:46 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Citat: ᴊᴏᴇʏ.ᴘᴡɴ poslato Februar 18, 2020, 14:43:09 POSLE PODNE
Juce sam bio kod njih na ts3 lik ekspekted navodno mi oce script battle navodno je lik 2000 godiste pun je para ima komp od 5000 euro a ne sme mi slikati nego mi daje sa instagram pervezni pare XD Sliku , pritom ja sam ga pitao jel znas mysql decko je pristojno reko nekoliko puta da ne zna i kao drugo reko mi golub da oni po 3 put menjaju mod jer ima bugova XD Navodno a taj ekspekted ne zna ni da ih fixa tako da nemoj zavaravati da je on to radio jer kao prvo za 24h ne moze jer juce lik nije ni bio tu niti je radio nesto sem menjao modove ko carape jer navodno imaju bugove koje on ne zna da fixa a to su oni prosti i + sta reci a ne zaplakati, a u 21 veku svako zna da izvuce fs neka lik odradi Fs i neka objavi nesto jer lik bukvalno ne zna nista raditi menjaju mod po ko zna koji put jer im ekspekted prica vljd da ima bugova mod a ako si profi skripter  a ne ape ko on onda bi lagano resio sve!!! poz od Joeya za lazljivog klinju Ekspekteda
mi smo sa njim bili na ts3 reko ima 19god pa 17 pa 16 i tako mijenja godine boze lik nema pojma sistemi sa neta i sve jedino sto jest edit mod i to ne zna najbolje ali jbg sta je tu je opet je on "developer"

www.Game-State.com" style="border-style: none;

Citat: Amci poslato Februar 18, 2020, 16:00:52 POSLE PODNE
mi smo sa njim bili na ts3 reko ima 19god pa 17 pa 16 i tako mijenja godine boze lik nema pojma sistemi sa neta i sve jedino sto jest edit mod i to ne zna najbolje ali jbg sta je tu je opet je on "developer"
Nemam vreme da se vredjam opet sa njim lik kaze da je 2000 kaze on meni nista ne radi a pun je kesa dao mi sliku sa neta krenuo vredjat kao i svakog drugog na fbu , kaze oces  te oborim jedva sam cekao da mi pukne net sa free streserom koji mu ne radi jer ocito sam cekao ali nikako net da mi pukne jer ipak on je Ddosser , nije ni S od skriptera kao sto je dokazao juce kad sam cuo da po 3 put menjaju jer ima bugova necu se vredjati sa njim vise jer iskreno dokazao je koliki je jadnik hhhaha , a goluba znam jos pre 5 god na FG nek mu srecno mi se podrzavamo i tako necu vise komentarisati peace out !
[pawn]
= Ex Owner & Developer у Acuzio Gaming Online Community
= Ex Developer у Perfect Gaming Community
= Ex Developer у Smart Project Community
= Ex Developer у Athlone Community[/pawn]

Citat: ᴊᴏᴇʏ.ᴘᴡɴ poslato Februar 18, 2020, 14:43:09 POSLE PODNE
Juce sam bio kod njih na ts3 lik ekspekted navodno mi oce script battle navodno je lik 2000 godiste pun je para ima komp od 5000 euro a ne sme mi slikati nego mi daje sa instagram pervezni pare XD Sliku , pritom ja sam ga pitao jel znas mysql decko je pristojno reko nekoliko puta da ne zna i kao drugo reko mi golub da oni po 3 put menjaju mod jer ima bugova XD Navodno a taj ekspekted ne zna ni da ih fixa tako da nemoj zavaravati da je on to radio jer kao prvo za 24h ne moze jer juce lik nije ni bio tu niti je radio nesto sem menjao modove ko carape jer navodno imaju bugove koje on ne zna da fixa a to su oni prosti i + sta reci a ne zaplakati, a u 21 veku svako zna da izvuce fs neka lik odradi Fs i neka objavi nesto jer lik bukvalno ne zna nista raditi menjaju mod po ko zna koji put jer im ekspekted prica vljd da ima bugova mod a ako si profi skripter  a ne ape ko on onda bi lagano resio sve!!! poz od Joeya za lazljivog klinju Ekspekteda
* Menjao je mod na njegovom serveru zbog prevelikih bugova...

Ubacivao je botove na server njegov.. Skandal..

Citat: ᴊᴏᴇʏ.ᴘᴡɴ poslato Februar 18, 2020, 16:08:51 POSLE PODNE
Nemam vreme da se vredjam opet sa njim lik kaze da je 2000 kaze on meni nista ne radi a pun je kesa dao mi sliku sa neta krenuo vredjat kao i svakog drugog na fbu , kaze oces  te oborim jedva sam cekao da mi pukne net sa free streserom koji mu ne radi jer ocito sam cekao ali nikako net da mi pukne jer ipak on je Ddosser , nije ni S od skriptera kao sto je dokazao juce kad sam cuo da po 3 put menjaju jer ima bugova necu se vredjati sa njim vise jer iskreno dokazao je koliki je jadnik hhhaha , a goluba znam jos pre 5 god na FG nek mu srecno mi se podrzavamo i tako necu vise komentarisati peace out !
ma on nema pojma lik je ljubomoran na svakog haus tdovi ocaj radi , pa samo ddos prijeti a ne radi mu free stresser tu sam mu se ismijo :) pa oce battle ja gledam pa da iskopiras sve sisteme sa bsampa i mod neki uzmes koji je neko radio od 0 ok :-*

www.Game-State.com" style="border-style: none;

Citat: .agency poslato Februar 18, 2020, 16:11:59 POSLE PODNE
* Menjao je mod na njegovom serveru zbog prevelikih bugova...

Ubacivao je botove na server njegov.. Skandal..
Druze kakav god da je bug ako si skripter i znas raditi nema tu ima veliki i mali bug, na svaki mod ima bugova sad kolki tolki, lik mene izazavo na script battle a ne zna bug resiti nemoj me zajebavati druze jos ja nemam sta pametnije nego raditi SCRIPT BATTLE sa likom koji ceo dan menja 1 mapu  :D
Poslednja Izmena: Februar 18, 2020, 16:15:23 POSLE PODNE od ᴊᴏᴇʏ.ᴘᴡɴ
[pawn]
= Ex Owner & Developer у Acuzio Gaming Online Community
= Ex Developer у Perfect Gaming Community
= Ex Developer у Smart Project Community
= Ex Developer у Athlone Community[/pawn]

Citat: ᴊᴏᴇʏ.ᴘᴡɴ poslato Februar 18, 2020, 16:13:45 POSLE PODNE
Druze kakav god da je bug ako si skripter i znas raditi nema tu ima veliki i mali bug, na svaki mod ima bugova sad kolki tolki, lik mene izazavo na script battle a ne zna bug resiti nemoj me zajebavati druze jos ja nemam sta pametnije nego raditi SCRIPT BATTLE sa likom koji ceo dan menja 1 mapu  :D
nemoj tako 12h ubacuje mapu 12h je trazi po serveru ko ima pare a moli hostere free da daju mu oplakoh on ima 3dinara u dzepu i tjt nema za hljeba i ima po fb rl slika i godine mijenja ko carape da vise ne radimo dp popustit cemo ga ko kod zeli istinu o njemu Amci Pawno Andrija Markovic i jos likova imamo 69 lektira da napravimo o njemu

www.Game-State.com" style="border-style: none;

Citat: Amci poslato Februar 18, 2020, 12:26:55 POSLE PODNE
haha ekspekted uradio ovo keke ne nasmijavaj nas pls :D ekspekted nema ni jedan sistem on samo nadje na net i nije ovo on radio ovo je V-RolePlay mod ;) on nema pojma u pawno
pawno

Kad sam otvorio mod na kompjuteru i procitao prvih 100 linija (pogotovo one promenljive) dobio sam autizam.
Kako sam se kretao ka dole i citao dalje sve vise i vise je rastao level autizma.
Poslednja Izmena: Februar 18, 2020, 17:02:11 POSLE PODNE od // impact

Citat: Amci poslato Februar 18, 2020, 16:00:52 POSLE PODNE
mi smo sa njim bili na ts3 reko ima 19god pa 17 pa 16 i tako mijenja godine boze lik nema pojma sistemi sa neta i sve jedino sto jest edit mod i to ne zna najbolje ali jbg sta je tu je opet je on "developer"
https://imgbbb.com/image/LFSPGD

- Mod ima toliko linija jer je uzet organizacija system by shomy, da ste citali malo opis moda pisali bi drugacije, ali ne vi ste kanceri i ne mozete procitati sve kome sam dao credits itd, na lecenje autizma svi, prvi ovaj mali amci.