Extreme Gaming Reborn >> 24.01.2020 = 20H

Započeo Purdinho, Januar 21, 2020, 19:32:48 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.


Pozdrav samperi, kao sto vidite ovaj puta bas JA ( Purda ) , pokuasvam vratiti EG uz pomoc drugog ownera koji je uz mene. kao sto gore vidite, ovo je samo uvod pa necu puno pisati.
Pogledajte neki mini uvod na videu ispod:









Actori i Dileri se prave dinamicno kao sto se vidi na slici ispod.
U ovom slucaju je prikazan dialog za actore,ali isti je i za dilere pa mislim da je nepotrebno slikati oba dialog za kreiranje.









Banka na nasem serveru nije na normalnom mjestu kao na drugim serverima, vec je uz more.
To je jedna banka na serveru,a do opena postoji mogucnost da dodamo jos jednu banku da pojednostavimo igracima i aktiviramo igru na serveru sto se tice pljacki i slicno.









Sto se tice samih spawn lokacija na serveru, u ovom trenutku se nalaze dvije lokacije, sto znaci dvije mape.
Na svakoj mapi ima jos dvije random koordinate gdje vas porta iz razloga da se igraci ne bi stvarali jedni u drugima, radimo na tome da dodamo jos pokoju koordinatu na trenutke spawnove.
Na slici ispod je prikazan jedan od dostupna dva spawna:









' Happy jobs ', Vama poznato kao ' duple plate ' je takodjer dostupno kod nas na serveru, radnim danima je namjera da je svaka dva do tri sada drugi posao na duploj plati, a sto se tice vikenda, vikendom nece biti dva puta vece plate kao radnim danima, vec tri puta vece.
Na slici ispod imate prikazan TextDraw koji je na ekranu kada je upaljen ' Happy job ' :









Kada netko vidi naslov ' narudzbe vozila ' moze pomisliti na bilo sta,kao primjer, kupovina vozila iz salona za vozila.
U ovom slucaju nije tako, vec lider narucuje vozila za svoju organizaciju , te ceka isporuku tih vozila kroz naredna 24 sata i manje.
Dopustite da Vam pokazem kako se narucuje vozilo kroz par slika:

KORAK 1:




KORAK 2:



Lider dobija ovu poruku u chat:



Dok Admin dobija ovu poruku:








Hvala Svima koji su dosli do ovdje, nadam se da ce te nas posjetiti na openu i podrzati nas rad. Vidimo se na openu! :)

SAMP IP: 147.135.158.121:7777
DISCORD: https://discord.gg/bxfvrWE
FORUM: www.eg-ogc.com
FACEBOOK STRANICA: www.facebook.com/ExtremeGamingOGC

Docu na open iz podrske, koliko vidim po slikama unikatan gamemod.
Gl pa se vidimo :)!
Map Gallery
-House Interior- (click) - For Sale-

Citat: Jack1337 poslato Januar 21, 2020, 20:30:46 POSLE PODNE
Docu na open iz podrske, koliko vidim po slikama unikatan gamemod.
Gl pa se vidimo :)!
Hvala puno :D

A onako, ništa novo šta da ti kažem.  :D

Ali, sretno.
You'll be always in my heart, the end and thanks for amazing times. #WeAreLords

Citat: Spooky. poslato Januar 21, 2020, 21:24:50 POSLE PODNE
A onako, ništa novo šta da ti kažem.  :D

Ali, sretno.
DJe sam reko da je novo, usput koja je fora da prezentiram nesto sto bih volio da ljudi vide na openu :P
Ne mogu sve pokazati :P
Hvala inace

Tvoje skriptanje obozavam i zbog toga cu vas posjetit na otvaranju. Vjerovatno ostat na serveru necu, ali želim vam sreću u rebornu.

Citat: Aaron poslato Januar 21, 2020, 21:32:48 POSLE PODNE
Tvoje skriptanje obozavam i zbog toga cu vas posjetit na otvaranju. Vjerovatno ostat na serveru necu, ali želim vam sreću u rebornu.
Steta sto neces ostati, hvala svakako :D

Ne svidja mi se banka, sa neta i ista ko na ZG , sve ostalo full
skazy42O

42O DayZ - Owner
- 42o.gg

Citat: RomaNN poslato Januar 21, 2020, 22:18:20 POSLE PODNE
Ne svidja mi se banka, sa neta i ista ko na ZG , sve ostalo full
Ja sam ju imao prije nego sto je zavrsila na netu, ne bi ona ni bila na serveru da mozes naci mappera slobodnog , ovako moram ja , a ne mogu sve stici :P
Hvala svakako



Citat: Jack1337 poslato Januar 21, 2020, 20:30:46 POSLE PODNE
Docu na open iz podrske, koliko vidim po slikama unikatan gamemod.
Gl pa se vidimo :)!

doce mawi fiwe da dize prosik BAAHAHAH


Svakako cu navratiti da vidim sta si to pripremio   ;)

I sretno  :)




Citat: MaTTaTa poslato Januar 22, 2020, 14:53:53 POSLE PODNE
Svakako cu navratiti da vidim sta si to pripremio   ;)

I sretno  :)
Hvala burazeru, vidimo se onda! :P