Uniland Rol3Play Gaming

Započeo Jack1337, Januar 18, 2020, 01:44:57 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.








Jedan mali apdejt sa gamemoda za sve članove Balkan Samp foruma.
Radi se o mafiji koja je ubačena gdje je napomenuto gore da je u izradi. Takodje zelio bih vam predstaviti Vehicle Salon u kojem mozete kupovati motore i auta.




RED PHANTERS EXTERIJER - KLIK
VEHICLE SALON EXTERIJER - KLIK
*CREDITS*
@Shoote ma Shoote  za izradu ove dvije mape!
Map Gallery
-House Interior- (click) - For Sale-


Citat: daddy. poslato Januar 18, 2020, 20:10:26 POSLE PODNE
Lijepo ;)
@daddy.
@Shoote ma Shoote
@InYourDreams
Hvala svima momci mnogo, znači mi podrška.
Što se tiče mapa ja sam prvenstveno mogu se nazvat postao maper pa tek onda skripter i usao sam u sve fore tog mapping svijeta i mogu uradit 20 puta brutalnije ali problem je što nemam nekog vremena a i posvetio sam se više da skriptu odradim top, pa onda mape mogu dodatno posle ispravljat sam ili uz pomoc nekog mapera.
Evo jedna stara moja mapa bas sa pocetka te neke 'maping karijere', naravno uvijek moze bolje ali sad kazem, nemam toliko vremena da se bas posvetim da sav svoj trud ulozim u mapu posto prvenstveno sam se fokusirao na samu skriptu.
KLIK ZA VIDEO
Map Gallery
-House Interior- (click) - For Sale-


Jedva cekam da isprobam! Izgleda veoma zanimljivo!









Na modu se svakodnevno radi i blizimo se tom nekom cilju. Danas bih vas zelio 'apdejtovati' sa novim slikama sa gamemoda. Naime server je uspesno dobio prvi posao - Komunalac. Takodje ubacena je Radna Knjizica preko koje cete dobijat platu za sve odradjene legalne poslove na serveru. RK je odma ispod plate i pokazuje vam koliko novca imate na radnoj knjizici! Tome nije kraj naravno, takodje je Mafija Red Phantoms dobila svoj interijer a i na server je uspesno ubacen Motel u koji mozete uci i kupovati stanove. Takodje na server je ubacen jedan sistem nagrade koji admin moze kreirati. Radi se o vrecama sa novcem. Admin kreira vrecu na nekoj lokaciji sa komandom /kreirajvrecu [NOVCA], koliko admin stavi novca toliko ce novca biti u vreci. Prvi igrac koji nadje dobija odredjenu sumu kreiranu od strane admina.
Da ne duzim dalje mozete sve pregledati na slikama ispod:



Posao Komunalac - KLIK
Posao Komunalac (slika br2) - KLIK
Motel - KLIK
Interijer Mafije - KLIK
Sistem nagrada - KLIK
Map Gallery
-House Interior- (click) - For Sale-










Pozdrav svima, nismo umrli evo jos nekih par slika sa servera, na modu se radi svakodnevno i kao sto sam rekao u nekom od prethodnih postova blizimo se tom nekom 'cilju' kako bi mod trebao da izgleda. Danas cu vam pokazati - jedan posao, DJ sistem, Kupovinu auta, Kupovinu motora. Pa pogledajte na slikama ispod o čemu je riječ!
Što se tiče motora na serveru u salonu mozete kupiti samo Faggio, Freeway, Sanchez i Quad, dok smo ove bolje motore tipa FCR i NRG izostavili iz salona. Što se tiče tih 'super-motora' njih ce moci admin kreirati na pijaci komandom /kreirajmotor. Cijena na pijaci ce se kretat izmedju 500-600k$ i nece biti mnogo tih motora što znači da igrači mogu mnogo zaraditi u preprodaji ovih 'super-motora' jer ih neće mnogo postojati na serveru.


Posao Rudar - KLIK
Posao Rudar slika br2 - KLIK
Kupovina Motora - KLIK
Kupovina Auta - KLIK
DJ pozicija - KLIK
Motor Informacije - KLIK
Map Gallery
-House Interior- (click) - For Sale-


Ja sam ljubitelj vanile i kontam da bi se za seoski ambijent vise uklopile default zgrade, no dobro.

Srecno
"SlavicBeast Steam Signature - SteamId for slavicbeast, real name Nikola"

Citat: SlavicBeast poslato Januar 26, 2020, 23:07:33 POSLE PODNE
Ja sam ljubitelj vanile i kontam da bi se za seoski ambijent vise uklopile default zgrade, no dobro.

Srecno
Poenta je da ovo jeste selo ali od njega pravimo kao neki "mali gradic", što se tiče vanila servera to ću prepustit Hard RP serverima poput CoA-e, LSRP i tako to. Jednostavno ne ide da ovakav neki server za chill i zajebavanje bude u vanila stilu. Hvala svakako.
@Galardo Hvala care! <3
Map Gallery
-House Interior- (click) - For Sale-

Svaka cast, fine mape i sistemi, drago mi je da stalno updateujes, pinovat cu ovu temu.

Citat: androo poslato Januar 27, 2020, 14:22:30 POSLE PODNE
Svaka cast, fine mape i sistemi, drago mi je da stalno updateujes, pinovat cu ovu temu.

Hvala bogu da je neko prepoznao trud i rad ovog momka! @Jack1337

Citat: androo poslato Januar 27, 2020, 14:22:30 POSLE PODNE
Svaka cast, fine mape i sistemi, drago mi je da stalno updateujes, pinovat cu ovu temu.
Hvala brate moj <3.
Map Gallery
-House Interior- (click) - For Sale-